L´Oreal Professionnel, Serie Expert, Silver, Szampon do włosów rozjaśnianych, siwych

Szampon do włosów mocno rozjaśnionych lub siwych eliminuje niepożądany żółty odcień.
Gloss Protect System: zawiera barwnik dostarczający włosom dawkę refleksów opalizujących, neutralizujących efekt żółknięcia białka włosowego - kreatyny oraz aminokwasy, które nadają włosom miękkość i sprężystość.

Przy regularnym stosowaniu włókno włosowe staje się miękkie, sprężyste i błyszczące. Włosy odzyskują swój naturalny blask. Dla spotęgowania efektu zaleca się używać szamponu około 2 razy w tygodniu.

bez entuzjazmu

Używam raz w tygodniu od około 3 miesięcy, ale czasem chyba mi się zapomni ;)
Szampon ma ekstremalnie fioletowy, atramentowy kolor. Piana jest jasno-fioletowa. Po namydleniu włosów zostawiam na nich pianę na ok. 5 min, by wspomóc działanie szaponu.
Po spłukaniu włosy sa jak sznurki - bardzo wysuszone, szorstkie i potargane. Konieczna jest dobra odżywka nawilżająca, bo mozna sobie zrobić krzywdę.
Trzeba uważać, by pianką nie pomazać ręczników, bo pozostają plamy - schodzą w praniu, ale niekoniecznie za pierwszym razem.
Szampon rzeczywiście działa, trochę schładza kolor, nadaje połysku, ale spodziewałam się, że efekt będzie jeszcze lepszy. Może powinnam używać 2 razy w tygodniu by go dostrzec.

Używam tego produktu od:3 mies

a jednak dobry :)

jestem zmuszona edytowac całkiem recenzje, wczesniej dałam 3 gwiazdki, dzis daje 4
uważam , że i tak jest jednym z najlepszych kosmetyków tego typu
wczesniej zarzucałam mu przede wszystkim wysuszanie włosów - tyle, że każdy produkt (czesto nawet odzywki wysrebrzające niektórych firm, nie loreala ;)_ wysuszają włosy i w dodatku niszczą
ten szampon nie niszczy, wysusza troche, ale jak sie nałozy porządną odzywke jest bardzo dobrze - włosy mają chłodniejszy odcień, sa czyste i błyszcza, kolor jest podkreslony
warunek - nie uzywac przy każdym myciu, gdyz po pierwsze - wysuszanie , po drugie włosy moga nabrać zbyt popielatego (niebiesko-sinego) koloru
jak sie używa z rozsądkiem jest naprawde bardzo dorby
mysle, że kupie kiedyś jescze , ale teraz chce popróbowac kosmetyków z serii shine blonde

Fajny szampon dla blondynek

Przynajmniej raz w tygodniu od ponad roku używam tego szamponu. Ładnie pachnie, dobrze neutralizuje żółć na rozjaśnianych włosach i dobrze je pielęgnuje. Minusem jest to że po jego użyciu dość mocno kołtunią się włosy, więc użycie odżywki jest niezbędne. Ale w większości tego typu szamponów tak jest. Ogólnie polecam bardzo:)

Używam tego produktu od:ponad 1 rok