Essence, Quattro Eyeshadow (Poczwórne cienie do powiek) (stara wersja)

Essence, Quattro Eyeshadow (Poczwórne cienie do powiek) (stara wersja)

Paletka cieni Quattro to zestaw czterech pasujących do siebie cieni. Cienie są miękkie, połyskujące. Idealnie nadają się na dzień a także na wieczór. Dostępne w sześciu wersjach kolorystycznych:
- 01 Ciao Bella
- 04 Sixties Reloaded
- 05 Aqua Flash
- 06 Sooo Cool
- 07 Party Animal
- 08 Summer Love

Skład: Mica, Talc, Octyldodecanol, Octyldodecyl Stearoyl Stearate, Silica, Dimethicone, Magnesium Myristate, Calcium Sodium Borosilicate, Polyethylene Terephthalate, Methylparaben, Propylparaben, Butylparaben, Isopropylparaben, Isobutylparaben, CI 15850, CI 77491, CI 77499, CI 77891

Cena: ok. 12,90zł / 4g
/m/

te ilośc brokatu.

Zgadzam się z poprzedniczkami. Cienie ogólnie robią dobre wrażanie. Bardo estetyczne opakowanie. wielkość ich tez jest w porządku. Kolory są intensywne dobrze podobieranie. Tylko te ilość brokatu...! kurcze trochę za dużo.

Używam tego produktu od:2008

polecam

Posiadam paletke 01 ciao bella! przywieziona z Niemiec. Sa to bardzo dobre cienie. Kolory sa dobrze dobrane ladnie harmonizuja ze soba. Uważam ze sa dobrze napigmentowane i wyraziste. Kosmetyk latwo sie naklada. W moim przypadku problemem przy doborze cieni jest to ze wiekszosc z nich po 3,4 godzinach walkuje sie na moich powiekach. Paradoksalnie krocej wytrzymuja u mnie drozsze cienie. Te firmy essence wytrzymuja caly dzien a nawet dluzej ;).

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Mocno średnie...

Posiadam odcień 04- Sixties Reloaded, tj. róż, czerń, biel i srebro. Szczególnie polubiłam ten ostatni kolor.
Z kolorem czarnym lepiej nie kombinować, bo wymaga starannego roztarcia, a niestety ten cień wyjątkowo lubi się osypywać... W efekcie najwięcej czerni ląduje w kącikach oczu i na policzkach. Z bazą jest trochę lepiej (ale tylko trochę).
Ogromny plus za opakowanie- solidne, poręczne i ładne, w tej kwestii nie jeden wysoko półkowy cień mógłby pozazdrościć Essence.
Niestety trwałość pozostawia wiele do życzenia, kolory blakną, cień jest słabo pigmentowany.. jakością nie grzeszy, stąd tylko dwie gwiazdki.

Używam tego produktu od: jakiegoś czasu

nie i jeszcze raz nie

Nic nie warte cienie.
Opakowanie dobre, ale bez aplikatora.
Kolory może i ładne (tylko w pudełeczku), ale same cienie są strasznie miękkie! Nie da rady nałożyć ich na powiekę, aby nie obsypać policzków.
Dają bardzo delikatny efekt, aby mieć bardziej wyraziste oko, trzeba męczyć się z kilkakrotnym nakładaniem; co za tym idzie-więcej cienia mamy na policzkach :/ ja już straciłam do nich cierpliwość :(
Utrzymują się krótko, wałkują się. Ehhh....po prostu nietrafiony zakup :/

słabe

Plus za wygląd opakowanie przypomina cienie Lancome:)Mam odcień 04 róż, biały, szary, czarny. Jak dla mnie za mało wyraziste i perłowe. Trzeba kilkakrotnie nakładać, żeby uzyskać efekt. Ponadto nie są aż tak trwałe, wymagają poprawek. Dają delikatny efekt.

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie jednego

nie warto:/

Posiadam odcienie brązów i beży.
Plusy
+ jak na cztery cienie w jednym sa w przystepnej cenie
+ nie obsypują sie
Minusy:
- maja za dużo brokatu
- jasne kolory są słabo napigmentowane
- trudno dostępne
Ogólnie nie polecam.
Używam tego produktu od: od miesiąca

Ok, ale mogłyby być lepsze

Plusy:
+ ładne kolory
+ lekko kremowa (nietwarda i nie bardzo sucha)konsystencja
+ kolory nie bledną
+ u mnie się nie zbrylały i nie załamywały w powiece
+ cena
Minusy:
- pudełeczko ciężko się otwiera
- cienie kruszą się w pudełeczku i jeden miesza sie z drugim
- obsypują się po 2-4 godzinach pod dolną powieką, na policzek
Polecam, ale nie nakłaniam, bo żadnego cudu nie ma.

Używam tego produktu od: 1 roku

a mi pasują.

Nie wałkują się i u mnie są w stanie przetrwać cały dzień :)
Kolory nie blakną, nie osypują się. :))
Mam odcienie brązu... jaśniejsze kolory może faktycznie nie są zbyt napigmentowane, ale to mi nie przeszkadza, bo mało ich używam...

Ilość zużytych opakowań: nawet nie 1/3...

nic specjalnego

Lubię firmę Essence, szczególnie za niskie ceny,ale w sumie nie wiem,czy lepiej mieć mniej kosmetyków, za to lepszych...
Zestaw kolorystyczny jest fajny(mam ten z brązami), z jakością gorzej...osypują się, nie są zbyt trwałe, jak dla mnie trochę zbyt miękkie. W białym cieniu są w dodatku jakieś takie większe błyszczące tęczowo drobinki, nie wiem po co <?>
Raczej nie kupię, o ile zdążę w ogóle je zużyć do końca życia ;)

Używam tego produktu od:dwóch miesięcy

kiepskie...

Kupiłam z sympatii do firmy Essence. Tym razem był to błąd. Kupiłam zestaw brązów. Cienie ładnie prezentują się w pudełeczku, mają dobrze dobrane kolory i ogólnie wyglądają zachęcająco. Niestety w użyciu już nie są takie fajne. Są twarde, ciężko nałożyć je na powiekę. Najjaśniejszy odcień to właściwie sam bladozłocisty brokat. Ciemniejszy beż jest prawie niewidoczny, a dwa brązy na skórze robią się rdzawe - zupełnie inne, niż w opakowaniu. Nie jest to jakiś tragiczny produkt, na pewno wielu dziewczynom ta cena przypadnie do gustu, a jakość nie będzie zniechęcająca - ja jednak jestem rozczarowana i więcej tych cieni nie kupię. Tym bardziej, że wybór kolorów nie jest szczególnie imponujący...

Używam tego produktu od: tygodnia

bez zachwytów

ładne kolory(brązy) w paletce niestety ich przeniesienie na powieki jest trudne. Cień nie rozkłada się równo, ani aksamitnie tylko maże smugami miejscami mocniej miejscami słabiej.
Trwałość- przeciętna ale ja nie mam kłopotów na ogół ze zbrylaniem się cieni na powiece.
Jakość adekwatna do ceny .Kosmetyk odpowiedni dla młodej dziewczyny eksperymentującej w makijażach -taki na kilka razy.
Więcej nie kupię na pewno

Używam tego produktu od:miesiąca

Całkiem dobre cienie

Mam wersję 01 - brązy i beże.
Cienie są miękkie, łatwo się je nakłada, kolor na powiece odpowiada temu w paletce.
Jakość cieni jest przeciętna - po kilku godzinach zbierają się w załamaniach powiek, ale tak działo się ze wszystkimi używanymi przeze mnie cieniami (ze średniej półki cenowej).
Rzecz nie bez znaczenia: trwałe opakowanie. W używanych przeze mnie cieniach innych firm pudełko po niedługim czasie pękało, plastik się kruszył. Te cienie mam kilka miesięcy a pudełeczko nie uleglo dewastacji.
Minus: najjaśniejszy odcień ma w sobie duże drobiny brokatu, które osypują się pod oczy i na policzki i tam sobie filuternie połyskują ;)
Ale za tę cenę zdecydowanie polecam.