Essence, Quattro Eyeshadow (Poczwórne cienie do powiek) (stara wersja)

Essence, Quattro Eyeshadow (Poczwórne cienie do powiek) (stara wersja)

Paletka cieni Quattro to zestaw czterech pasujących do siebie cieni. Cienie są miękkie, połyskujące. Idealnie nadają się na dzień a także na wieczór. Dostępne w sześciu wersjach kolorystycznych:
- 01 Ciao Bella
- 04 Sixties Reloaded
- 05 Aqua Flash
- 06 Sooo Cool
- 07 Party Animal
- 08 Summer Love

Skład: Mica, Talc, Octyldodecanol, Octyldodecyl Stearoyl Stearate, Silica, Dimethicone, Magnesium Myristate, Calcium Sodium Borosilicate, Polyethylene Terephthalate, Methylparaben, Propylparaben, Butylparaben, Isopropylparaben, Isobutylparaben, CI 15850, CI 77491, CI 77499, CI 77891

Cena: ok. 12,90zł / 4g
/m/

Sa nie adekwatne do ceny...

Mam wersje brazikow z turkusem, i bezowo-lososiowe...
Sprawuja sie swietnie...
Sa dorze napigmentowane, posiadaja perelki, ktore ladnie sie bylszcza, ale bez efektu oczoplasu...
Warte swojej ceny, a nawet wiecej bym byla sklonna za nie dac...
Opakowanie mi przypadsowalo...
Same plusy...

Używam tego produktu od:Kilku miesiecy...
Ilość zużytych opakowań:W trakcie 2-och...

Polecam goraco

Uzywam cieni bialy, jasno rozowy, szaro-srebrny i grafitowy. Cienie sa bardzo trwale, wytrzymuja prawie caly dzien, badz imprezowa noc. Kolor rozowy jest dosyc blady, i po nalozeniu na powieke raczej nadaje polysk niz pigmentowy kolor. Bardzo ladnie rozswietlaja powieke, doskonale na wieczor, Nie zwijaja sie, nie krusza ani i nie osypuja.
Stosuje je wiekszosci na wieczor, ze wzgledu na polyskujace drobinki, cena baaaardzo przystepna, nieproporcjonalna do jakosci produktu.

Używam tego produktu od:3 miesiecy

...

Nie podobają mi się te cienie w ogóle- bardzo mało intensywne kolory, na powiece w ogole ich nie widc,jedynie drobinki. Mam paletę z brązami. 2 najciemniejsze kolory w opakowaniu ładnie się prezentują-gorzej na oczach. Jak już udało mi się uzyskac po kilku warstwach cieni kolor-okazal się on mahoniowy, a przez chwile miałam wrażenie,ze silnie bordowawy. Okropne. Osypują się, trwałość marna.

Używam tego produktu od:7 mies
Ilość zużytych opakowań:1 w trakcie

fajne

Kosmetyki bardzo lubię, jedyne co mnie zraziło to pojednycze cienie, które mimo pięknych kolorów wchodziły w załamania powiek, postanowiłam zaryzykować i kupić poczwórne cienie.

Wszystkie zestawy kolorystyczne są świetnie skomponowane, najchętniej miałabym je wszystkie w swojej kolekcji.

Wybrałam 02 -róż, szampański, jasny i ciemny brąz.. kolor w opkowaniu wyglądają inensywnie,szkoda że nie są takie na powiekach u mnie są słabowidoczne, bardziej perłowe...koloru niemal nie widać ale dają ładną, niebazarową poświatę i rozświetlają oko.

Trzymają się cały dzień i nie wchodzą w załamania powiek. Na pewno kupę jeszcze inny zestaw kolorystyczny.

Używam tego produktu od:2 tyogdni

Godny polecenia

Trwałe cienie po przystępnej cenie. Używam wszystkich odcieni.Po wcześniejszym przypudrowaniu oczy cienie trzymają się prawie cały dzień. Bardzo przyjemna konsystencja, nie podrażniają oczu. Polecam!

cena smieszna

mam 01 czyli odcienie brazu i bezu. CIenie bez watpienia trzymaja sie swietnie caly dzien bez walkowania i bez blekniecia kolorkow co za ta cene jest chyba cudem! moge je spokojnie porownac do Cieni Lancoma pod wzgledem jakosci chociaz ostatnio jedne lancomy pod koniec dnia mi sie zwalkowaly:> troche sie krusza przy nakladaniu na pedzelek i moze nie za latwo sie nimi cieniuje ale dla mnie i tak sa swietne:)

Używam tego produktu od:kwiecien

miłe błyskotki

Całkiem przyjemne cienie; kupiłam je przypadkiem, była wyprzedaż w Naturze; cena śmiesznie niska kolorki moje więc się skusiłam; mam wariant 01 (przedstawiony na zdjęciu)
Cienie są mięciutkie, łatwo się nakładają, można stopniować efekt od delikatnej, transparentnej powłoczki do kryjącego koloru. Cienie sa perłowe, bardzo mocno błyszczą na powiece, nadają się tez do rozświetlania kącików czy łuku brwiowego. Kolory sa delikatne, pastelowe, ładnie ze sobą współgrają; nadają się zarówno do delikatnego makijażu na co dzień jak i do bardziej wyrazistego. Łatwo je ze sobą łączyć na powiece.
Opakowanie jest proste, estetyczne, wygodne; sprawdza się na wyjazdach kiedy nie chcemy brać kilku cieni - tu mamy podstawowe kolory w jednym, niewielkim pudełeczku.
Cienie są trwałe, nawet bez użycia bazy długo trzymają się na skórze, nie wchodzą w załamania powieki; są wydajne. mam je już kilka miesięcy i nie zauważyłam aby którykolwiek skamieniał; nadal są miękkie i łatwo się je nakłada.

Używam tego produktu od: około roku

tylko dobre

Mam czworke - bialy, grafitowy, rozowy i popielaty.
Cienie dobrze sie nakladaja, minimalnie sie obsypuja.
Dosc dobrze sie rozcieraja.
Mam wrazenie, ze sa nieco "maczane", takie granulkowate, jakby troszke za malo zmielone. Trwalosc niezla.
Ogolnie jakosc srednia, cena bardzo przyjazna :)
Polecam malo wymagajacym.

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: zaczelam 1

ciut lepsze od przeciętnych.

cienie podprowadziłam mojej siostrze, z braku brązowego cienia :)

cienie są całkiem dobre: dość długo utrzymują się na powiece, są bardzo łatwe w aplikacji palcem lub pacynką. nie rolują się i nie osadzają w zagłębieniu powieki.

to co mi nie odpowiada to kolory: niewielki wybór. źle wyglądają przy moich ciemnych włosach, ciemnych oczach i jasnej karnacji.
poza tym, są troche lade, no i generalnie nie lubię perłowych odcieni.

mnie osobiście nie przekonały.

Używam tego produktu od: miesiąca.
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego.

To również moje pierwsze cienie tej marki, kupione zupełnie przypadkowo-mój wzrok padł na półkę z kosmetykami Essence i po prostu momentalnie zakochałam się z zestawie 01(to ten ze zdjęcia w zgłoszeniu). Jest to paleta pięknych odcieni beżu i brązu, idealnie ze sobą skomponowanych.
Używam tych cieni na każdą okazję- na dzień mozna użyć dwóch pierwszych odcieni, by makijaż byl praktycznie niewidoczny. Jesli chcemy, można doskonale wymodelować oko ciemniejszymi brązami.
Pierwszy, najjaśniejszy kolor zawiera dodatkowo drobinki brokatu:)
Najbardziej w tych cieniach zaskoczyła mnie ich trwalość- przez cały dzień pozostają w stanie nienaruszonym; moglabym nawet powiedzieć, że przez kilkanaście, ponieważ niedawno użylam ich na studniówkę i makijaż utrzymał się przez całą noc.
Nie rolują się w zagłębieniach powiek, nie bledną, a kolory są wspaniale.
z czystym sumieniem mogę dać 5 gwiazdek, gdyż jak na razie żadnych wad się nie dopatrzyłam.

Używam tego produktu od:trzech tygodni

uwielbiam je.

To moje pierwsze cienie Essence, więc nie mam porównania jak wypadają w porównaniu z innymi. Mam taki sam zestaw jak na zdjęciu - piękne beże i brązy. Same cienie są bardzo miękkie, łatwo się nakładają zarówno aplikatorem jak i pędzlem. W cieniach zatopione są niewielkie drobinki brokatu, ale są praktycznie niewidoczne, od czasu do czasu pojawi się jakaś drobinka. Kolory są idealnie do siebie dopasowane, dzieki czemu można ich używać na dzień i na wieczór. Kiedy zastosuję je na bazę, są niemal nie do zdarcia - bez bazy trzymają się jakieś 4-5 godzin, ale ja mam problem z utrzymywaniem się cieni.

Opakowanie, mimo że bez aplikatora, bardzo mi się podoba :)

Zaznaczyłam opcję ie wiem czy kupię bo inne kolory nie zachwyciły mnie, a ten zestaw będę zużywała dłuugo.

jestem zadowolona

Kupiłam go w Niemczech u przyjaciółki, zainteresował mnie bo miał śliczne kolorki (beze i brazy) i dalam za niego niecale euro ;) jak za okolo 4 zl jest rewelacyjny umywaja sie do niego cienie np Rimmela (na ktorych sie zawiodlam twarde i trudne w aplikacji) dobrze sie go naklada, rozciera i laczy z innymi kolorkami z paletki, ktore dobrze sie uzupelniaja;) Daje mu jednak minusa za brak aplikatora i nijakie opakowanie

Używam tego produktu od:17.10.07