Bell, Skin Matte Control All - Day Foundation (Trwały fluid matujący)

Bell, Skin Matte Control All - Day Foundation (Trwały fluid matujący)

Perfekcyjnie matowy makijaż dzięki absorbującym mikrogąbeczkom. To one nadają skórze świeży, pudrowy wygląd aż do 8 godzin od momentu aplikacji. Podkład doskonale maskuje także drobne niedoskonałości cery. Pozwala skórze swobodnie oddychać. Łatwo się rozprowadza, dzięki czemu makijaż jest lekki i naturalny.
Dostępny w 4 odcieniach: beżowy, naturalny, cappucino oraz karmel.

taki sobie

Do tego podkładu byłam bardzo optymistycznie nastawiona, niestety po 2 tygodniach użytkowania entuzjazm mi minął:)no więc:
plusy:
- tani
- bardzo jasne kolory(czasem mam wrażenie że w sklepach wydaje się im że polki to mulatki)
... i na tym koniec

minusy:
- ciężko się rozprowadza
- u mnie wogóle nie matowił
- niby daje naturalny efekt, ale podkreśla przesuszone partie skóry

Ogólnie nie jest zły, ale dobry też nie...

Używam tego produktu od:2 tygodni

Porzadna czworka z plusem:)

z racji tego, że skonczył mi się własnie moj ukochany podklad Astora a w studenckim portfelu było raczej pusto zaopatrzylam sie w to o to cudo. Uzywałam go raz w liceum i był Ok aczkolwiek wtedy posiadalam kolor naturalny ktory trzeba przyznac byl dla mojej cery nieco za ciemny. Tym razem wybralam kolor 3 capuccino. Fajny bezowy pozbawiony rozowego odcienia. Od razu dodam że od podkładu oczekiwałam aby ujednolicił mi cerę i jej nie wysuszał. Z moja cera bardzo trudno się dogadać... latem walcze z pojedynczymi wypryskami i nadmiarem sebum, zimą nawilzam jak opetana a i tak nieustannie pojawiaja sie suche skorki. Tak czy inaczej ten podklad z pewnoscia przewyzsza jakoscia swoja cene kilkakrotnie. Jest duzo lepszy od Long Lasting Max Factora. Cera jest promienna, wyglada na wypoczeta. Dobrze matuje mimo ze uzywam pod niego dosc tlusty krem nawilzajacy. Trzyma sie naprawde niezle. Jedyne co mi sie w nim nie podoba to to ze trzeba sie troche nameczyc by go rowno rozprowadzic na twarzy no i ze jest malo wydajny.

Używam tego produktu od: jakiegos czasu
Ilość zużytych opakowan: w trakcie drugiego

dobry, jak za tą cenę

był tani i jasny - to dla mnie decydujące cechy podkładu na zimę (mam kolor 02 naturalny, niby ciemniejszy niż 01, ale za to w tonacji żółtej a nie różowej)
-przy nakładaniu trochę ciemnieje i robi sie pomarańczowy, ale po paru minutach bardzo dobrze dopasowuje się do cery, stapia się ze skórą
-nie rozprowadza się wale tak gładko jak opisuje opakowanie - zazwyczaj podkłady z silikonem rozprowadzają się lepiej, ten niby nie robi smug, ale w niektórych miejscach zostaje go więcej, jakby się tam osadzał i trzeba go delikatnie rozcierać, robią się takie plamy podkładu grubiej i cienko nałożonego - nie zależy to od użytego kremu, to na pewno wina podkładu
-kryje lekko/średnio ale w stronę lekkiego, na zime dla mnie to za mało, kryje jakieś lekkie zaróżowienia, zaskórniki, ale nie radzi sobie już z kilkoma naczynkami na policzkach czy nawet małymi krostkami
-nie jest trwały, ściera go chusteczka, ubranie, każde potarcie
-moj egzemplarz miał jakieś zanieczyszczenia, kuleczki jakby z peelingu, niedużo, ale zawsze 1 sie znalazła na buzi w czasie aplikacji, na pewno były one w podkładzie a nie wcześniej na mojej twarzy, cos takiego nie powinno sie zdarzać
+ładnie stapia się, nie robi tapety, jest prawie niewidoczny
+naprawdę matuje, na jakieś 4-5 godzin, potem skóra błyszczy się lekko, raczej takim zdrowym błyskiem
edit: odejmuję gwiazdke, bo przekonałam się że za 10zł można kupić lepsze podkłady, ten choć matuje dobrze zawiódł mnie kryciem, złym rozprowadzaniem i nietrwałością
Ilość zużytych opakowań: kończę 1

Rewelacyjny produkt

Witam!
Moja cera jest mieszana i dodatkowo o bardzo jasnym odcieniu ze złotymi piegami w tle;]
Wcześniej uważałam,ze jasna cerę należny za wszelka cenę przyciemniać,dziś na szczęście wyleczyłam się z błędnego przekonania,iz tylko to,co opalone jest piękne:)
Niestety razem ze zniknięciem mojego przekonania pojawił się problem doboru odpowiednio jasnego podkładu,który jednocześnie będzie matowi,ale nie da wrażenia cery zmęczonej.Ktory zakryje niedoskonałości,ale również nie stworzy efektu maski.
Tak,tak wiem..Osiągniecie tych wszystkich celów przy pomocy jednego kosmetyku wydaje się być niemal niemożliwe,a jednak.
Z zasady uważam,ze ideały nie istnieją;p ale ten podkład jest mu na prawdę bliski.
Ja do mojej jaśniutkiej,zazwyczaj wyglądającej na zmęczoną cery wybrałam odcień nr 3.czyli cappuccino.Nie należy sugerować się numeracja,ponieważ wcześniej miałam nr 1 i była ona ciemniejsza,może nie znacznie,jednak nie współgrała z kolorytem mojej skory.
Trójeczka ma odcień delikatnie żółtawy,co na twarzy daje efekt zdrowej buźki,szarawosc znika w zapomnienie i od razu wygladamy i czujemy się lepiej;)
Dodatkowo świetnym jest fakt,iż jest to baza na bazie;p silikonu:) przez co na prawdę dobrze wyrównuje strukturę skory,optycznie pomniejsza pory(dzięki bogu,kolejna z moich zmor)a w połączeniu z cieniutka warstewka brązu w kuleczkach tworzy idealny makijaż na dzień,podkreśla urodę,wygląda niesamowicie naturalnie,co dla mnie jest niepodważalnym atutem,gdyż nie znoszę sztuczności.Co jeszcze mogę dodać..
Hm...całkiem przyjemnie pachnie,i jest śmiesznie tani jak na efekty,które po nim otrzymujemy.
Uważam,ze bez problemu jego cena mogłaby wynosić ponad 30 zł co najmniej.
Jednak na nasze szczęście nie wszystkie koncerny wydaja pieniążki na zachęcające kampanie reklamowe.
Tutaj jestem pewna,ze place za jakość kosmetyku,a nie za reklamę telewizyjna mająca zadziałać głownie na nasza podświadomość!
Pozdrawiam i polecam z czystym sumieniem:)
Karolina

Podsumowanie:
Plusy+
*Kolorystyka(występują całkiem jasne i przy tym naturalne odcienie)
*matowienie
*krycie niedoskonałości
*wyrównywanie kolorytu i struktury skory
*zapach
*nie uczula
*cena
Minusy-
Jedyne co mogę zaliczyć jako minus to zbyt mały wybór odcieni,Panie o bardzo ciemnej karnacji mogą mieć problem z dobraniem koloru dla siebie.Używam tego produktu od:jakiegoś czasu

Dobry :)

Szczerze mówiąc nie wierzyłam że podkład,za który dałam 10zł może okazać się na prawdę dobry.A tak jest ;)
Podkład ładnie matuje,kryje średnio ale przecież to już nie jego zadanie :P .Moim największym problemem jest chorobliwa bladość oraz czerwony nos i policzki.Z tym poradził sobie świetnie-mam gładką skórę i wyrównany koloryt.Moja skóra jest po prostu...ładna :)
Opakowanie jest średnio ładne,podkład czasami wylewa się z tuby.Starcza na dość długo.Zapach mi nie przeszkadzał,nie zauważyłam żeby podkład zatykał pory.Ma tłustą konsystencje,fajnie się rozsmarowuje.Na początku twarz się świeci,ale po 10-15 minutach jest już fajnie matowa.Ogólnie bardzo go polubiłam :) Polecam przede wszystkim dziewczynom o normalnej cerze,bo nie wiem jak by się zachowywał na innych :PUżywam tego produktu od:3 miesięcy?
Ilość zużytych opakowań:niecałe 1

ok

Wczesniej uzywalam wersji korygujacej, do kupna matujacego zacheclila mnie obietnica trwalosci producenta. Niestety na mojej suchej buzi utrzymuje sie duzo krocej niz kolega z polki. Nie polecam

Używam tego produktu od:3tyg

Bardzo dobry!

Kupiłam ten puder przypadkowo bo jakos brakowało mi kasy. Miał byc taki awaryjny, tymczasowy -rewelacji sie nie spodziewałam.
A tymczasem pozytywnie się zaskoczyłam.:) Bo to naprawdę bardzo dobry puder. Świetnie dopasował mi sie do karnacji, bardzo dobrze sie rozsmarowuje, Buzia sie nie błyszczy, nie czuje żeby zatykał pory. Nie pozostawia smug. Bardzo wydajny.
Za taką cenę (ok 12 zł) naprawdę się opłaca kupić.
Używam go codziennie i narazie nie mam ochoty na zmianę. :)
Polecam.

Używam tego produktu od: 3 tyg.
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

taki sobie ;/

Dobry na budzetowa dziure, tani ale nie badziewiasty. Kolorki ma niezle, rozprowadza sie dobrze, pachnie w porzadku, ale: jest tlusty, troche za sliski, no i nie jest taki trwaly do konca. Dltego tylko 2 gwiazdki.

Używam tego produktu od:miesiaca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1go

jak za 10 zlotych to swietny!

dobrze kryje, fajne kolory (naturalny), cenaaa super, opakowanie dosc wygodne, dobrze matuje, nie uczula, jedynie moglby byc mniej tlusty i bez tego perfumowatego zapachu.

Używam tego produktu od:miech

w sumie ok

Podkładzik ogólnie nie jest zły. Łatwo się nakłada, nie robi smug i co bardzo ważne fantastycznie stapia się ze skórą. Myślę że jeśli nawet niechcący kupicie za ciemny to i tak nie stworzy maski na twarzy, da tylko efekt lekkiej opalenizny. Aha,zapomniałabym o najważniejszej sprawie, naprawdę ładnie matuje. Nie daje efektu matowej płaskiej twarzy, ale taki fajny mat z lekkim satynowym połyskiem. niestety ma też wady: mianowicie wcale nie jest long lasting, dosyć szybko się ściera.

Używam tego produktu od : tyg
Ilość zużytych opakowań :1