Bell, Skin Matte Control All - Day Foundation (Trwały fluid matujący)

Bell, Skin Matte Control All - Day Foundation (Trwały fluid matujący)

Perfekcyjnie matowy makijaż dzięki absorbującym mikrogąbeczkom. To one nadają skórze świeży, pudrowy wygląd aż do 8 godzin od momentu aplikacji. Podkład doskonale maskuje także drobne niedoskonałości cery. Pozwala skórze swobodnie oddychać. Łatwo się rozprowadza, dzięki czemu makijaż jest lekki i naturalny.
Dostępny w 4 odcieniach: beżowy, naturalny, cappucino oraz karmel.

Nie zbyt

+kosztował 9,99zł;
+odcień "naturalny" nie wpada zbytnio w róż;
+łatwo się rozprowadza;
+konsystencja jak na fluid dobra-nie za wodnisty;
+wyrównuje lekko koloryt skóry(ale nie zbyt kryje) ;
+nie tworzy smug;
+nie zapycha;
+nie ciemnieje na twarzy;

-podkład ma dziwny dosyć mocny zapach;

-nie daje pudrowego wyglądu-od razu po nałożeniu cera się błyszczy i konieczne jest przypudrowanie;

-nie wtapia się w cerę-od razu po nałożeniu błyszczy się ona jak już wyżej wspomniałam i czuć go na twarzy-jest lekki,ale cera jest lepiąca od niego,on wcale się nie wtapia,mimo pudru nadal czuje tą lepkość,to bardzo niekomfortowe;

-podkreśla suche skórki i uwydatnia niedoskonałości cery;

+/- no drobne niedoskonałości takie jak niewielkie wypryski,to on maskuje , ALE z lekkimi zaczerwieniami,cieniami pod oczyma i większymi wypryskami,to sobie nie radzi; ogólnie to on mi krem tonujący przypomina;

-po 3 godz. mimo pudru cera się błyszczy-cera mieszana w strefie T,w przypadku innych podkładów,to jest mat 6-8 godz.;

-szybko się ściera-producent nie powinien zapewniać,że jest on trwały, bo 5 godz. wytrzymuje z ledwością;

Mimo tych plusów nie dam mu 3 gwiazdek,nie mówiąc już o więcej

Używam tego produktu od: 3 tyg.
Ilość zużytych opakowań: prawie połowa

Polecam wszystkim, zwłaszcza, że tak niewiele kosztuje !

To jest naprawdę świetny podkład, polecam go wszystkim dziewczynom z problemami tłustej i mieszanej cery. Co prawda nie utrzymuje się na twarzy jakoś niewiarygodnie długo, ale jak na taką cenę jest naprawdę świetny. Do tego super pachnie, ma fajną konsystencje, świetnie się rozprowadza zarówno pędzlem jak i palcami, nie pozostawia smug i nie tworzy efektu maski.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

bardzo średni

Kupiłam go w Biedronce za 11 zł.

Plusy:

Nie pozostawia smug.
Dobrze stapia się ze skórą.
Nie tworzy efektu maski.
Dobrze się go nakłada.

Dużym minusem jest:

-fatalne krycie
-słabe matowienie

Kupiłam go całkiem przypadkowo. Nigdy nie używałam podkładów z Bell. Jednak ten bardzo lubię. Mam w odcieniu 02 Natural i idealnie stapia się z moją bladą cerą. Nakładam go pędzelkiem i nie pozostawia smug. Lekko kryje ale na lato jest idealny nawet dla cery tłustej i mieszanej, bardzo tani (ok. 10zł)

Beznadziejny

Kupiłam go przypadkowo, po prostu zauważyłam na półce w Biedronce. Wcześniej podkładów nie używałam, więc sobie pomyślałam, ze może wypróbuję. Mam cerę mieszaną, nawet powiedziałabym, że prawie tłustą, a na opakowaniu było napisane, że jest matujący. Małe opakowanie, to pomyślałam co mi szkodzi spróbować.
Plusy:
- niska cena,
- ładny zapach
Minusy:
- niestety krótko matuje,
- ciemnieje na twarzy,
- jakoś ciężko mi się rozprowadza,
-wysusza

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

mój KWC

kilka miesięcy temu dałam temu fluidowi bardzo negatywną opinie, co teraz odwołuję!
fluid dla mojej cery (mieszana) jest idealny. przekonałam się o tym kupując inne podkłady z innych firm. ten okazał się moim nr. 1 i na pewno będę go używać długo! oczywiście, za fluid o tak niskiej cenie nie można się spodziewać cudów, ale dla młodej cery jest na prawdę dobry, bo nie obciąża jej tak bardzo jak inne fluidy/podkłady.
\'trzyma się\' na twarzy hmm.. 6-7 godzin, ale dla mnie wystarcza.
+ fajna konsystencja, dobrze się rozprowadza
+ nie uwydatnia suchych skórek (dla mnie najważniejsze!!!)
+ kryje tak sobie, ale do każdego fluidu używam korektora wiec dla mnie to nie jest najważniejsze
+ fajny zapach!
+ niska cena
i tak mogłabym wymieniać... minusów nie widzę.
POLECAM, na prawdę :)

fajny tani polecam

akurat ten podkładzik dostałam w prezencie ale bardzo go lubię

mam sucha skore po kuracjach tradzikowych, jednoczesnie przetluszcza mi sie ona w okolicy czola nosa i brody,ponadto mam troche popekanych naczynek
czyli totalny misz masz

Podkład fajnie matuje i ujednolica koloryt skory, ladnie pachnie i jest wydajny.
Nie jest trwały ale ktory lekki podkladzik jest?

Używam tego produktu od: pół roku. Nakładam go naprzemiennie z innym z Bell.
Ilość zużytych opakowań: Zużyłam poki co niecale jedno

Tragiczny !

Strasznie zawiodłam się na nim, mimo że zawsze lubiłam kosmetki Bell, np pudry, lakiery czy błyszczyki do ust.

Wyłącznie minusy!

-roluje się. zbija w grudki, zostaje w kącikach, ciężko go rozprowadzić
-nie stapia się dobrze ze skórą
-efekt pomarańczowej maski
-nie matuje, mimo iż mam cerę suchą potrafiłam już po godzinie czy dwóch świecić
-źle współgra gdy nałoży się nawet długo przed nim krem
-zapycha pory - nawet te moje, malutkie i nieliczne

Chciałam dać mu szansę i męczyłam się tak przez 1,5 miesiąca, za każdym razem irytując się przy aplikowaniu. Nie ważne czy palcem czy gąbką, czy pędzlem... Wylądował w koszu !

Używam tego produktu od: 1,5 m-ca
Ilość zużytych opakowań: pół opakowania

świetny

Używam tylko podkładu (żadnych pudrów) i sprawdza się świetnie. Zapach bardzo przyjemny. Co prawda nie jest jakiś super trwały ale do normalnej cery, któranie wymaga poprawek w ciągu dnia jest idealny. Uwielbiam go i nie zamienię na żaden inny. Brak minusów.
W dodatku bardzo tani. Warto wypróbować

Porażka

Kupiłam bo musiałam na szybko mieć jakiś podkład. I to nie był dobry pomysł. Nie matuje , a o kryciu to nie ma co myśleć. Obiecywany pudrowy efekt to też bajka. Kolorystyka również nie powala, wzięłam najjaśniejszy kolor a i tak był za ciemny do mojej karnacji. Cena adekwatna to jakości. Nie dla mnie i mam nadzieję ,że szybko się skończy bo nie lubię wyrzucać produktów nawet jak nic nie robią. Nie polecam.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

Pomimo wszystko - HIT

Mam cere tłustą i trądzikową, jednak to mój definitywny hit.

+ szukam bardzo naturalnego efektu a ten podklad sprawdza się genialnie, łatwo dobrać kolor, chodź mamy tylko 2 opcje

+ dobrze matuje

+ niska cena

+ rzeczywiście krycie znikome, ale producent nie napisał ani słowa o rzekomym kryciu, więc nie można mieć mu tego za złe

+ wydajny

+ nie ciemnieje, nie plami ubrań

+ nie trzyma sie jakoś długo, ale schodzi równomiernie, nie robąc plam

Jeżeli szukacie efektu naturalnego i niskiego krycia wygładzającego tylko cere - polecam

Ilość zużytych opakowań: kończe 1

naturalne kolory

Nabyłam go na początku sierpnia. Wybrałam kolor naturalny ale wszystkie kolorki sprawdzałam -mają naturalne kolory.Podkład nie jest kategorycznie zły i kiepski, i skłamałabym mówiąc że nadaje się tylko do kosza..Ma kilka minusików ale Całkiem miło się go używa.

Plusy:
+naprawdę naturalne kolory bez pomarańczu i ostrej świnki
+Rzeczywiście nie pozostawia smug tak jak zapewnia producent
+Mam cerę mieszaną z przetłuszczającą się strefą T i problemami w tej strefie.Podkład ten rzeczywiście matuje choć nie trwale jak to zapewnia producent , a na ok 4h. Muszę jednak dodać że efekt ten uzyskuje przy okazji nakładając na twarz puder prasowanym, po 4h skóra w strefie T mi się przetłuszcza!I trzeba "poprawić" makijaż
+nie ciemnieje na twarzy! A to bardzo ważne!

minusy:
-Producent nie powinien zapewniać że podkład jest trwały! Dla każdej słowo" trwały " oznacza inny wymiar czasu. Jak dla mnie pod wzg. trwałości ten wypada średnio. Po 4h muszę przypudrować twarz a po 5-6h coś tak jeszcze na buzi widać(wyrównanie kolorytu) ale już zaczynam mieć wrażenie że podkład zniknął!
-Tego czego nie lubię w podkładach to uczucie że twarz się "lepi" po nałożeniu na twarz fluidu. Ten podkład się nie wyróżnia w tej kwestii-tzn też się twarz lepi i gdzie to "pudrowe wykończenie"??

Nie jest zły całkiem dobrze się go używa ale chętnie wypróbuję jego nowego mineralnego brata:)

Używam tego produktu od: sierpnia
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 tubki