Bell, Skin Matte Control All - Day Foundation (Trwały fluid matujący)

Bell, Skin Matte Control All - Day Foundation (Trwały fluid matujący)

Perfekcyjnie matowy makijaż dzięki absorbującym mikrogąbeczkom. To one nadają skórze świeży, pudrowy wygląd aż do 8 godzin od momentu aplikacji. Podkład doskonale maskuje także drobne niedoskonałości cery. Pozwala skórze swobodnie oddychać. Łatwo się rozprowadza, dzięki czemu makijaż jest lekki i naturalny.
Dostępny w 4 odcieniach: beżowy, naturalny, cappucino oraz karmel.

tak

-wygodne opakowanie
-matuje
-kryje
-utrzymuje się dość długo
-łatwo się rozprowadza
-wydajny
-dobra cena

jedynym minusem jest to że nawet najjaśniejszy odcień jest troszeczke za ciemny. ale daje rade :)

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

uczula

Tak jak, niektóre z Wizażanek, kupiłam ten podkład w biedronce, za 10 złotych.
Wzięłam najtańszy kolor, a i tak był dla mnie zbyt ciemny, podkreślam- nie mam alabastrowej cery, więc tu ogromny minus. Miałam też wrażenie, że z upływem czasu jeszcze ciemnieje na twarzy.
Najgorsze jednak nastąpiło dopiero po czasie. Nigdy nie miałam cery trądzikowej, jeżeli już to przed okresem wyskakiwało mi kilka niegroźnych krostek, które zaraz zasuszałam i nie było z nimi problemu. Jednak po kilkakrotnym użyciu podkładu zaczęły występować u mnie spore guzkowate krostki biegnące od skroni przez linię żuchwy, aż do kolejnej skroni z małymi przerwami. Na czole też zaczęła pojawiać się masa takich krostek + wgłębienie na kościach policzkowych. Nigdy, przenigdy nie miałam takich problemów, nie podejrzewałam jednak podkładu, bo nigdy wcześniej żaden mnie nie uczulał (a używałam nawet tych najtańszych). Po różnych peelingach, maseczkach, stosowaniu przeróżnych toników krostki nie znikały, nie goiły się i były bardzo bolesne w dotyku. Zdecydowałam się odstawić podkład i co się okazało? Po tygodniu krostki zaczęły znikać, dosłownie zewsząd, więc niestety, ale okazało się, że ten podkład mnie uczula. Nie mam pojęcia czy to jakiś jego docelowy składnik, naprawdę nie wiem, chciałam tylko przestrzec, nie sugerujcie się samą ceną!

Plusy:
-dobrze się rozprowadza
-nie pozostawia smug
-fajna konsystencja
-ładny zapach
-niska cena

Minusy:
-uczula
-nawet najjaśniejszy odcień jest zbyt ciemny do jasnej karnacji
-słabo matuje
-słabo kryje
-wysusza skórę
-efekt maski
-szybko znika

Mimo wszystko, jestem na NIE!

Używam tego produktu od: trzech miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

ciemność

Kupiłam kiedyś w biedronce. Wziełam najjasniejszy kolor i był bardzo ciemny, co ostatecznie go zdyskwalifikowało. Kiedy miałam go na sobie to nie zauwazylam matu, ale utrzymywal sie calkiem dobrze. Moze gdyby mial normalne kolory przystosowane dla Polek to bylby naprawde dobry. A tak lezy u mnie na polce i nie wiem co z nim zrobic, w koncu komus go oddam bo tylko miejsce zajmuje.

Używam tego produktu od: mam go juz ponad 4 miesiace
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 i ostatniego

kupiłam ten podkład w Biedronce za śmieszną cenę 5 złotych i muszę przyznać że to było najlepiej wydane 5 zł w moim życiu :)) podkład jest fantastyczny, kryje, nadaje ładny koloryt, dobra konsystencja i regularna cena niewysoka. dobrze, że Bell wrócił !

Używam tego produktu od: 3 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 1 małe

tanie nie znaczy złe!

Kupiałam go za śmieszne pieniądze w Biedronce ( aż żal nie kupić na próbe podkładu za 5 zł ;) ).
Jestem nim mile zaskoczona, nie zapycha, daje bardzo ładne satynowe wykoczenie, ale nie świeci się, nie daje efektu maski, utrzymuje sie prawie cały dzień. Jedny minus to to, ż epodkreśla lekko niedoskonałosci cery i suche miejsca. No i opakowanie nie jest zbyt luksusowe.

Ale za taka cene to jest MÓJ TYP!

Ilość zużytych opakowań: połowa pierwszego

Lubie go

Kupiłam go w promocji z czystej ciekawości, aby zobaczyć jak się spisze.

Jestem z niego bardzo zadowolona. Ładnie matuje, cera przez długi czas nie błyszczy. NIe podkreśla suchych skórek i doskonale wyrównuje koloryt jednocześnie pozostaje bardzo delikatny i nie daje efektu maski.
Jak dla mnie rewelacja.
Tanie nie znaczy wcale złe. Lubię go !

Używam tego produktu od: kilkunastu tygodni

jak najbardziej godny polecenia

Plusy:
+ cena (wprawdzie nie miałam tego szczęścia żeby go kupić za 5zł w biedronce, ale kupiłam za 12zł z drogerii "Natura" także to też nie jakoś super drogo)
+ kolor
+ nie tworzy efektu maski
+ bardzo dobrze kryje
+ konsystencja
+ opakowanie (zwykle, ale nie jest złe)
+ dość wydajny

minusy:
- nie matuje na zbyt długo
- zapach dość drażniący

Ilość zużytych opakowań: 1 x 30 ml

Why not? ;)

Z mojego obiektywnego punktu widzenia, jeśli ma się cerę tłustą-mieszaną-trądzikową i bardzo problematyczną nie powinno się oczekiwać cudów od kosmetyku za 5-10 zł, bo on nawet jeśli bardzo będzie się chciało nie spełni tego, co powinien spełniać podkład do takiej cery. ;)

Teraz przejdę do właściwej recenzji :ehem:
Zacznę od tego, że cerę mam normalną - suchą. Moim jedynym problemem jest jej koloryt - w każdym miejscu inny odcień.
Podkład kupiłam na spróbowanie, z ciekawości (i z przymusu, bo akurat pokończyłam wszystkie podkładowe resztki) za śmieszne pieniądze (4,99?) w Biedronce oczywiście :)
Kolor najjaśniejszy z możliwych - 01 Beige.

Tak w skrócie:
+KONSYSTENCJA jest jak najbardziej ok :) nie mam czasu rano w bawienie się z pędzlami, palcami jest zdecydowanie szybciej i ekonomiczniej. Nakładam do niewiele i jest dobrze: )
+KOLOR. Nie wiem jak inne, ale ten mi odpowiada, jest idealny pod moją cerę.
+EFEKT. Nie tworzy na buzi matowej maski, wystarczy delikatnie przypudrować i mamy ładną, naturalną i promienną cerę ;)
+CENA, czego nie trzeba raczej tłumaczyć :brzydal:
+OPAKOWANIE, zwykłe, klasyczne, szału nie robi, ale mimo wszystko na plus.
+WYDAJNOŚĆ. Niewiele go trzeba, z cała buzia jest nim pokryta :)

-ZAPACH. Oj za to trzeba odjąć pół gwiazdki. Mimo, że można się przyzwyczaić, to drażni nos, przypomina kiepskie perfumy w połączeniu z chlorem.
-TRWAŁOŚĆ. Po całym zabieganym dniu znika z buzi, "kolory tęczy" na mojej twarzy znów królują :p:

Słowem zakończenia - za tą cenę nie widzę przeszkód, żeby kupić i wypróbować :) u mnie się zdecydowanie sprawdził, jednak nie jest to mój ideał.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie

Drugi raz bym nie kupiła

Kupiłam ten podkład za niecałe 10 zł. Uważam, że to były stracone pieniądze.
Po pierwsze - nie trzyma paru godzin, a producent obiecał, że wytrzyma cały dzień. Nie matuje w ogóle. Mam kolor 02 natural, który jest strasznie pomarańczowy. Nie maskuje nawet najmniejszych zmian skórnych, a wręcz je podkreśla. Strasznie podkreśla skórki. Mało wydajny - zdaje mi się, że podkład powinien wystarczyć na dłużej, niż 2 mies. Co więcej, mam wrażenie, że lekko zapycha. Chemiczny zapach.

Używam tego produktu od: 2 mies.
Ilość zużytych opakowań: 1 tubka

Dobry!

Kupiłam go w Biedronce za jakieś 5,50 zl. Więc plusy:
+dobra cena
+łatwo się rozprowadza
+ładny zapach
+matuje

Minusem jest to, że matuje na krótko, ale za taką cenę naprawdę polecam :)

Nie jest zły

Kupiłam go za 5.50 w Biedronce, stwierdziłam, ze musi być lekki, może na lato "będzie". I faktycznie, nie jest najgorszy. Matuje na parę godzin, ma ładny zapach, łatwo się rozsmarowywuje, nie robi maski. Jest lekki, idealny na lato no i oczywiście smieszna cena.

Minusy to oczywiscie krótkotrwałe krycie.

Polecam osobom bez problemów skórnych, jest całkiem fajny.

Ilość zużytych opakowań: uzyty parę razy

dlaczego nie?

oceniam najjaśniejszy odcień.
nie spodziewałam się po nim wiele - dostałam go jako gratis do pomadki. miałam zamiar oddać go komuś, a po przeczytaniu Waszych opinii - wyrzucić.
Mam cerę mieszaną, tłustą.

- doskonale wtapia się w skórę
- najjaśniejszy odcień jest naprawdę jasny
- dobrze współpracuje z różem
- nie zapycha
- nie da się z nim przesadzić
- nie wywołuje żadnych wyprysków

+/- nie powoduje świecenia się skóry, ale też jej nie matowi

po jakimś czasie zbiera się na twarzy i tworzą się takie grudki,
znika z twarzy w ciągu dnia
nie pachnie zbyt przyjemnie (coś jak ser pleśniowy).

myślę, że może kiedyś jeszcze po niego sięgnę, np. gdy w portfelu zobaczę światło ;) polecam wszystkim nowicjuszką, tym kosmetykiem nie powinnyście zrobić sobie krzywdy.

Używam tego produktu od: czterech miesięcy