Forever Living, Aloe Vera Gelly (Galaretka aloesowa)

Forever Living, Aloe Vera Gelly (Galaretka aloesowa)

Produkt przeznaczony pielęgnacji skóry twarzy oraz całego ciała. Dzięki naturalnym właściwościom miąższu aloesowego skutecznie łagodzi świąd, pieczenie, przyspiesza proces gojenia i regeneracji skóry. Skraca czas trwania podrażnień i stanu zapalnego skóry, koi objawy uczuleń. Naturalnie nawilża naskórek. Ma działanie ściągające, bakteriostatyczne, przeciwgrzybicze.
Może być stosowany jako samodzielny produkt pielęgnacyjny lub jako podkład pod inne kosmetyki, ponieważ poprawia ich wchłanianie przez skórę.

uniwersalne
nawilżające, ochronne, przeciwzapalne
w tubce
> 100ml

Galaretka aloesowa

Od dwóch miesięcy używam galaretki aloesowej jak dla mnie jest to hit w śród produktów firmy forever living . Stosuje jako krem aby nawilżyć skórę a ponieważ działa antybakteryjnie stosuje również na plecy gdzie często pojawiają się wypryski i uwierzcie nie ma po nich śladu .. stosuje również przy suchości pochwy.

Może byc

Galaretkę kupiłam zachęcona przez koleżankę, chociaż muszę przyznać,że długo się zastanawiałam ze względu na cenę.
Galaretka ma postać gęstego, przezroczystego żelu, który trochę się lepi. Zapachu praktycznie nie posiada.
Używałam galaretki jako nawilżacza na noc. Kosmetyk ten jest bardzo wydajny. Rozprowadza się na skórze bardzo cieniutką warstwą. Trochę mnie drażniło,że potem skóra lepi się przez jakiś czas, ale jest to rzecz do zaakceptowania. Ogólnie efekt jest w porządku.
Galaretka dobrze nawilża skórę i koi podrażnienia. Wiem,że ma ten zastosowanie w przypadku ugryzień owadów czy hemoroidów. Nie uczuliła mnie, ani nie spowodowała innych problemów z cerą.
Myślę,że jednak nie kupię jej więcej ze względu na cenę i skład. Niestety sami przedstawiciele firmy Forever robią tym produktom szkodę wychwalając je pod niebiosa i nadając tym produktom cechy, których nie posiadają. Stąd na przykład bardzo mocno rozczarował mnie skład, na przykład zawartość parabenów.
Zdecydowanie wolałabym mniejszą tubkę produktu, o mniejszej trwałości, za to bez zbędnych dodatków. Poza tym za mniejsza pojemnością szła by niższa cena.
Opakowanie jest w porządku. Skromna tuba zamykana na klik.
Podsumowując, znam produkty o podobnym działaniu za to tańsze i bez tej całej nachalnej otoczki, która bardzo niestety psuje efekt.

Kupiony w: U konsultantki

Owszem jest to produkt bardzo dobry, jednak nie uważam, że koniecznie jeśli chodzi o galaretkę aloesową trzeba wydawać na tego typu produkt aż takie duże pieniądze... Znam tańsze i w zasadzie równie dobre zamienniki....

Marka Forever Living jest mi dobrze znana od wielu, wielu lat. Specjalizuje się w sprzedaży zarówno suplementów jak i produktów kosmetycznych. Pierwszy raz miałam styczność z suplementami, z czasem zagłębiłam się w temacie dzięki mojej koleżance z pracy, która jest konsultantem- zajmuje się sprzedażą tych produktów.

Galaretkę aloesową zamówiłam w okresie letnim z myślą o ratunku skóry poparzonej nadmierną ekspozycją na działanie promieni słonecznych. Za moje pełnowymiarowe opakowanie zapłaciłam sześćdziesiąt kilka złotych. Więc jeśli chodzi o cenę- nie ma co owijać w bawełnę bardzo dużo.

Jednak od początku Mamy tutaj do czynienia z plastikową tubką zamykaną na klik. Design ogólnie prosty zarazem elegancki. Bez zbędnych wygibasów. Biała tubka bardzo ładnie prezentuje się na łazienkowej półce.
Opakowanie ogólnie wykonane z bardzo dobrej jakości materiału. Bez trudu wydobyłam całą zawartość be potrzeby rozcinania tubki. Jednym minusem jest fakt, że nie mam możliwości na bieżąco monitorować poziomu zużycia produktu z tubki.

Mamy tutaj do czynienia z bezbarwnym wydaniem galaretki. Śmiało mogę nazwać żelową formułą, Nie ma obaw, że po wyciśnięciu porcji coś będzie ściekać itp. Bez problemu swobodnie można rozpracować formułę na skórze.

Zapach hm... Jak by to opisać. Dość specyficzny. Taki w mojej ocenie apteczny aby najłatwiej to opisać. W żadnym razie nic drażniącego czy nawet nieprzyjemnego. Dość szybko wietrzeje i staje się niewyczuwalny.

Lekka żelowa formuła po nałożeniu na skórę początkowo bardzo śliska w rozprowadzaniu, jednak z upływem dosłownie kilku chwil wchłania się zupełnie do zera.
Bardzo dobrze koi skórę. Jednak nałożona solo na twarz jak dla mnie nie daje odpowiedniej porcji nawilżenia i odżywienia. Potrzebuję czegoś więcej. Więc zasadniczo galaretkę używam jako esencję.

Po zużyciu skóra jest faktycznie odżywiona. Po zużyciu jednej tubki, która w zasadzie wystarcza na bardzo długi czas. Produkt jest bardzo wydajny. Niewielka ilość wystarcza na jedno użycie. Owszem wiadome, że spektrum działania galaretki jest bardzo szerokie. Swobodnie można stosować na całe ciało. W moim przypadku idealnie sprawdza się jako jak już zaznaczyłam esencja do twarzy, odżywczy zarazem kojący balsam na ciało. Super sprawdza się również jako maseczka bez spłukiwania na włosy. Dzięki niej stają się miękkie i gładkie.
Super sprawdza się jako emulsja lecznicza na wszelkiego rodzaju otarcia skórne. Bardzo dobrze wspiera procesy regeneracji uszkodzonej warstwy naskórka. Rany dobrze się goją i nie pozostaje po nich żaden ślad na skórze.

Podsumowując uważam, ze jest to bardzo dobry produkt, który ma bardzo szerokie spektrum działania jak i zastosowania. Jednak nie jest to mój pierwszy tego typu produkt. Miałam już w swojej gamie pielęgnacyjnej tego typu produkt, które faktycznie jeśli mowa o działanie robiły zupełnie to samo- kosztowały dużo mniej i miały większe pojemności.
Produkt bardzo dobrze działa- sprawdza się, jednak nie będę zakupu powielać ponieważ uważam wydawanie aż tak dużej kwoty za przesadę- ponieważ można mieć coś takiego samego dużo taniej.

Bardzo przereklamowany kosmetyk...

Forever Living, Aloe Vera Gelly (Galaretka aloesowa) kupiłam dlatego, że moja dobra koleżanka została dystrybutorem tych kosmetyków i bardzo prosiła abym dała szansę temu ich flagowemu "cudotwórcy"
Galaretka aloesowa przychodzi do nas w tubce o pojemności 118 ml w cenie około 70 zł. Kosmetyk ma żelową konsystencję, dokładnie taką jak inne żele aloesowe dostępne na rynku. Dobrze się rozprowadza na skórze i szybko wchłania.
Według mojej znajomej jest to produkt idealny, który można stosować zarówno zewnętrznie jak i wewnętrznie... Ja stosowałam ten żel jedynie w celach pielęgnacyjnych skóry twarzy i ciała. Aloes, jak to aloes działanie ma fajnie. Nawilżał i regenerował moją skórę, koił podrażnienia i rzeczywiście nadawał się jako podkład pod inne kosmetyki. Lubiłam go nałożyć np pod cięższe sera olejowe lub kremy. Przyjemnie wygładzał mi cerę, nie podrażniał i ogólnie dobrze się spisywał, chociaż oczywiście szybko się skończył. Stosowany na skórę np po depilacji prawie natychmiast łagodził podrażnienia i niwelował zaczerwienienie. Ale... dla mnie dokładnie takie samo działanie ma koreański żel aloesowy, który dodatkowo jest wielokrotnie tańszy, opakowanie jest większe i kosmetyk zdaje się być wydajniejszy.
Galaretka Forever to przede wszystkim dobry marketing i bazowanie na klientach, który nie mieli styczności z innymi żelami aloesowymi. Jest bardzo droga i ja nie polecam. Jednak wystawiam jej 3 gwiazdki, biorąc pod uwagę, że działanie pielęgnacyjne ma fajne, ale baardzo przesadzoną cenę.

Cudowny <3

Osobiście uwielbiam tą galaretkę. Markę poznałam jakieś 2 lata temu przez przypadek będąc u kosmetyczki która pracowała na tej marce. Od tamtej pory non stop gości u mnie na półce. Produkt świetnie nawilża cerę i odżywia.

Szybko się wchłania i pozostawia przyjemną z dotyku skórę :)

Kupiony w: U konsultantki

nr jeden gdy ma się dzieci

Odkąd ją odkryłam nie mogę bez niej funkcjonować. Stosuję do wszystkiego. Jako krem do twarzy, na rany, na oparzenia, na ból gardła, na katar, po goleniu... tyle zastosowań i wszystko 100% naturalne

Galaretka jest super

Galaretka aloesowa ma szerokie zastosowanie :)
Ja osobiście na patyczku nakładam do gardła gdy mnie boli. Tworzy barierę i nawilża. Opakowanie starcza na długo. Można stosować w miejsca intymne.

Polecam!!!!

Ta galaretka jest po prostu cudowna! Smaruje nią twarz wieczorem i stosuje też rano pod makijaż. Zawsze miałam problem z warzeniem się podkładu na twarzy, próbowałam wszystkiego i nic nie pomagało aby tak się nie działo... aż w końcu odkryłam to cudo. Odkąd zaczęłam stosować tą galaretkę jako bazę pod makijaż podkład utrzymuje się na mojej twarzy o wiele wiele dłużej! ( mam cerę bardzo tłusta) Ponadto galaretka poprawiła stan mojej cery w bardzo krótkim czasie. Nowe wypryski nie wyskakują a stare zagoiły się. Z czystym sumieniem polecam!

Rewelacja!

Dla mnie jest idealna pod każdym względem i pomogła mi na wiele dolegliwości. Na razie znalazłam takie jej zastosowania:
- jak wyskoczy mi pryszcz
- gdy pęknie mi warga przez zimno
- zapalenie dziąseł u psa
- zjadam trochę jak mam chrypę (jestem nauczycielem)
- na odczyn alergiczny na rękach jak coś mnie uczuli
- gdy się oparzyłam
- jako maseczka na worki pod oczami na noc
- nawilża przesuszoną skórę

Jeśli chodzi o cenę to faktycznie nie jest tania, ja ją mam ze zniżką 35%, wiec płacę za nią około 50zł. Plusem jest to, że to koncentrat więc starcza na długo. Dla mnie totalny Must Have :)

Idealna na wszystkie problemy!

Galaretki używa praktycznie cała moja rodzina od czasów mojego dzieciństwa, czyli ponad ładnych 10 lat ;) Pomagała w wielu przeróżnych problemach i zawsze sprawdzała się znakomicie.
Używana na poparzenia słoneczne przynosi ulgę, ochłodzenie i chroni przed schodzeniem czy łuszczeniem się skóry. Doskonale nawilża,kiedy inne preparaty nie pomagają. Pomaga po ukąszeniu przez owady (przeróżne, komary, osy, itp), otarciach (na przykład na stopach), ranach, a nawet problemach z dziąsłami. Błyskawicznie poprawia kondycję skóry, co widać bardzo dobrze kiedy zastosuje się ją na jakieś wypryski - goją się szybciej i nie zostawiają śladów, chociaż tu akurat nie mam doświadczenia z dużymi problemami. Była też stosowana na poważniejsze rany albo na różne strupy, z którymi jako dzieci przychodziliśmy do domu. I również w tym wypadku widać było bardzo dużą poprawę, rany nie zostawiały blizn ani innych śladów. Na pewno super wpływa na włosy i skórę głowy, ale trochę szkoda było mi szaleć w tym zakresie ;)

Oprócz wszystkich swoich niewątpliwych zalet jest też baaardzo wydajna. Minusem jest cena i średnia (jak przypuszczam) dostępność. Mimo wszystko oceniam na 5 gwiazdek, bo galaretka zawsze znajduje się w moim domu :)

Używam tego produktu od: 10 lat albo dłużej
Ilość zużytych opakowań: minimum 4, ale ciężko zliczyć

raz działa raz nie działa

Kupiłam ją ze względu na to że mój syn miał na skórze zmiany od AZS, ale mimo regularnego stosowania nie podziałało. Wiec szukałam innych zastosowań. Bardzo szybko uśmierza ból, dosłownie w 1 sekundzie po posmarowaniu, jakoś nie zauważyłam żeby sińce czy inne rany szybciej się goiły. Rąk za bardzo mi nie nawilża, wolę zwykły krem ale smaruje nim twarz i jest wygładzona, niestety zaczerwienienia i krost się nie pozbyłam. Galaretka jest bardzo wydajna ale denerwuje mnie to że się tak jakby klei po nałożeniu ( jak klej szkolny w sztyfcie) i ma podobny zapach do kleju. Cena wygórowana. Kupiłabym ponownie tylko ze względu na to że szybko uśmierza ból.

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

must have !!!

Galaretkę tę mam w rodzinie od lat, tak więc można powiedzieć, że się z nią &quot;wychowywałam&quot;- i z jej czerwoną, rozgrzewającą siostrą oraz żółtym miąższem W dzieciństwie stosowała go na mnie mama, teraz mam własne opakowanie

Świetnie goi wszelkie ranki, ukąszenia, ugryzienia, minimalizuje swędzenie, ból, jest bardzo wydajna (jedno opakowanie starcza na kilka lat, używałam także po terminie ważności i działała wciąż tak samo), szybko się wchłania, można używać także w jamie ustnej (jest bezpieczna).

Czytałam też, że pomaga na trądzik - wystarczy posmarować problemowe miejsca na noc. Wypróbuję, i mam przeczucie, że się nie zawiodę

Pół gwiazdki odejmuję za cenę, mimo iż to inwestycja na lata.

Używam tego produktu od: kilkunastu lat
Ilość zużytych opakowań: ciężko zliczyć :)