Iwostin, Sensitia, Krem nawilżający

Iwostin, Sensitia, Krem nawilżający

Nawilża. Dobrze się rozprowadza i szybko się wchłania. Pozostawia na skórze film lipidowy zabezpieczający przed wysuszeniem. Wygładza naskórek i reguluje natłuszczenie skóry. Przy regularnym stosowaniu skóra staje się bardziej jędrna, gładka, o ładnym kolorycie. Nadaje się jako podkład pod makijaż. Nie zawiera środków zapachowych ani barwników.
Wskazany dla skóry wrażliwej, do pielęgnacji naskórka wysuszonego lub zmienionego w wyniku stosowania leków (np. sterydów stosowanych miejscowo), w przypadku wyprysku (egzemy) lub nadwrażliwości na kosmetyki.

Świetny, uniwersalny krem!

Mam cerę mieszaną, skłonną do zapychania i niedoskonałości i zupełnie nie pamiętam czemu skusiłam się na ten krem.
Miałam lekko wysuszone niektóre strefy twarzy i mimo, że docelowo krem może zapychać - ze względu na skład, to byłam baaaaardzo pozytywnie zaskoczona, bo sprawdził się świetnie.
Same plusy:
*nawilża (dla mojej cery wystarczy, dla bardzo suchej może być to zbyt małe nawilżenie)
*nie zapycha
*rano skóra jest gładziutka i ukojona
*nadaje się pod makijaż
*dobra dostępność
*w promocji można go upolować za 20zł

Polecam wypróbować, bo to niepozorny krem a naprawdę fajnie działa :)

Używam tego produktu od: niecałego roku
Ilość zużytych opakowań: zaczynam 3

Numer 1 razem z Pharmaceris i Biodermą

Nie mam do tego kremu żadnych zastrzeżeń, kupiłam po przeczytaniu opinii wizażystki na temat tego kremu i się nie zawiodłam.

Plusy:

:) lekka konsystencja
:) wchłania się w kilka sekund
:) skóra nie świeci się po nim
:) nie zapycha
:) nie podrażnia mojej skóry z azs
:) długo nawilża
:) super skład
:) bezzapachowy
:) wygodne opakowanie
:) wydajny
:) łatwo dostępny
:) przystępna cena (ja kupiłam w aptece na obrzeżach Wrocławia za 32 zł, w super pharmie koszt wynosi ponad 40zł)

Minusów:

:( brak, jeden z niewielu kosmetyków bez wad, polecam każdemu szczególnie osobą z wrażliwą skórą

Używam tego produktu od: ponad miesiąc
Ilość zużytych opakowań: skończony 1

bardzo przyjemny krem

jak w tytule, krem bardzo przyjemny. Plusy:
- delikatny zapach
- ładnie nawilża
- łagodzi podrażnienia,
- nie powoduje świecenia,
- nie zapycha,
- dobrze się rpozprowadza,
- dobry pod podkład
Minusów nie zauważyłam
Podsumowując krem ten bardzo mi podpasował, od kremów na dzień oczekuję przede wszystkim nawilżenia, które ten krem daje. Bardziej inwazyjnych kremów przeciwzmarszkowych używam na noc. Nie jest to krem zachwycający, powalający na kolana, ale za to porządny I delikatny.

Ilość zużytych opakowań: 2 op.

polecam ;)

Trafiłam na ten produkt przypadkiem, podpatrzyłam go na półce u mojej mamy. Jestem z niego bardzo zadowolona. Przywrócił mojej skórze nawilżenie jakiego oczekuje. Jest wydajny, używałam go dwa razy dziennie rano i wieczorem. Świetnie nadaje się jako baza pod makijaż.

Używam tego produktu od: lipca 2014
Ilość zużytych opakowań: 3 całe opakowania

Podstawowe nawilżenie

Moja cera jest wyjątkowo wymagająca, skłonna do zmian zapalnych i przesuszeń. To też na noc nakładam krem z kwasami, by wyregulowąc wydzielanie sebum i zapobiec niedoskonałościom, a w dzień muszę ją czymś nawilżyc.
Wypadło na to, że kupiłam ten kremik, zachęcona jego pozytywnymi opiniami i niezbyt wygórowaną ceną.
Kosmetyk jak najbardziej się sprawdził, właśnie skończyłam całą tubkę, po nim nie wychodziły mi żadne krostki, a skóra nie przesuszała się.
Czasem nakładałam na niego makijaż i nie zauważyłam , by robił mi w tej roli jakąś krzywdę.

Moja cera jest dośc tłusta, lecz wrażliwa. Po intensywnych kremach przeciwtrądzikowych potrzebuję czegoś delikatniejszego i ten kremik sprawdził się idealnie. :)
Nie jest ciężki, nie pozostawia tłustego filmu, ładnie się wchłania, nawilża zwyczajnie - bez szału , ale na dzień nie lubię bogatszych kosmetyków.
Poza tym jest bardzo wydajny i jako produkt apteczny , nie powoduje uczuleń.

Jak dla mnie dobry krem nawilżający , ale lekki więc idealnie sprawdzi się na lato.

Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie zużyte

Nie nadaje się do skóry wrażliwej, naczynkowej

Po przeczytaniu dużo pozytywnych opinii na temat tego kremu kupiłam go i niestety się nim rozczarowałam.
Jego plusem jest tylko to, że jest wydajny.
Krem niby bezzapachowy, ale mi on śmierdział tą wodą - Iwonicz.
Wyskakiwały mi po nim malutkie krosteczki i nie likwidował zaczerwienienia skóry.

Ilość zużytych opakowań: 1 / 50ml

nie spełnia głównego zadania

zachecona opiniami na wizażu oraz dobra renoma marki iwostin skusiłam sie. Niestety nie otrzymałam porządanego efektu.
plusy:
-wydajny
-lekki
-nie zostawia tłustego filmu
-szybko sie wchłania
minusy:
- nie spełnił głównego zadania: NIE NAWILŻA MI SKÓRY
widac to szczególnie na nosie, brodzie i czole (strefa T), mam ciagle =skórki, i musze dodatkowo nawilżac zwykłym kremem nawilżającym. Nie probowałam innych produktów tej marki (która do najtańszej nie należy) i nie wiem czy po tym kremie odważe sie wydac pieniądze na coś, co nie spełnia swojego głównego zadania.

Używam tego produktu od: miseiąca

Dobry, delikatny krem nawilżający

Krem jest bardzo delikatny, o lekkiej konsystencji, bezzapachowy. Dobrze nawilża skórę, nie podrażnia jej i szybko się wchłania. Nadaje się też pod makijaż, nie zapycha. Jedynym minusem jest dla mnie to, że skóra trochę bardziej się po nim świeci i za to odejmuję mu jedną gwiazdkę.
Warto dodać, że jest bardzo wydajny.
Stosowałam go zimą w połączeniu z żelem myjącym Physiogel i muszę przyznać, że ten duet spisał się świetnie. Moja skóra była dobrze odżywiona w tym czasie, nie wysuszona. Myślę, że jeszcze do niego wrócę.

Używam tego produktu od: zakupiłam zimą
Ilość zużytych opakowań: jedno, małe

Najlepszy

Dla mnie cudo. Mam cerę mieszaną i wrażliwą, ze skłonnością do "syfków". Każdy inny krem zapychał mi skórę i wyskakiwało mi sporo krostek, a po Iwostinie jest super. Lekki krem, super się wchłania, dobrze nawilża, idealny pod makijaż. I co najważniejsze nie zapycha i nie podrażnia. Od kilku lat gości zawsze na mojej półce, jedynie sporadycznie używam czegoś innego. Na allegro za 150 ml płaciłam niewiele, wystarczy poszukać.

Ilość zużytych opakowań: hmm, okolo 5 dużych

dobry nawilżacz

ten krem dostałam jako prezent przy okzaji zakupów w superpharmie. początkowo stał i czekał na swoją kolej. zaczęłam go używać jakoś pod koniec sierpnia. nie miałam do niego wysokich oczekiwań, raczej potraktowałam go jako ciekawostkę. stosowałam na noc. byłam pozytywnie zaskoczona tym jak koił moją suchą skóę, sprawiał że była bardziej gładka i przyjemniejsza w dotyku. gdy skończył mi się krem na dzień zdarzyło mi się przez kilka dni użyć go pod makijaż i też dawał radę. nie podrażniał i nie uczulał. myślę że dla osób których problemem jest cera sucha i wrażliwa sprawdzi się bardzo dobrze:)

Używam tego produktu od: sierpień/wrzesień 2013

dobry na podrażnienia

Kupuję i używam tej serii zawsze, kiedy coś podrażni moją cerę i muszę jej trochę odpuścić i złagodzić: zaczerwienienia, pieczenie, suchość.
Delikatny, lekki - ale nie za lekki dla przesuszonej skóry - bez zapachu. Fajna konsystencja i nie podrażniania.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

świetny krem

Bardzo dobry dla cery suchej. Nie pozostawia filmu na skórze, nawilża idealnie. Nie powoduje swiecenia się twarzy. Szybko się wchłania. Często w fajnych promocjach.

Używam tego produktu od: 2 tyg