Lilliputz, Kindercreme (Krem dla dzieci)

Lilliputz, Kindercreme (Krem dla dzieci)

Idealny do delikatnej skóry dziecka - chroni przed wysuszeniem. Zawiera pantenol i olej z migdałów. Bez barwników i konserwantów. Ph neutralne. Testowany klinicznie i badany dermatologicznie. Krem ma kuszący i apetyczny truskawkowy zapach.

Fajniutki :)

Krem tani i bardzo wydajny :) Oprócz tego:

-śliczny zapach truskawek
-duze opakowanie
-najważniejsze dla mnie: NIE ZAPYCHA!
-skóra po jego nałożeniu wogóle nie jest sliska i swiecąca tylko matkowa i ten mat utrzymuje sie bardzo długo
-super nawliza(pozbyłam sie suchych skórek po solarium)
-cena

Jak dla mnie nie widze narazie minusów.

Używam tego produktu od:miesiaca

nawet nawet.

Plusy:
+ cena - taniuchny jak barszcz, kosztował 3 zł
+ wygodne opakowanie, miła dla oka dziecięca grafika
+ całkiem wydajny
+ przyjemny zapach - pachnie jak coś między gumą balonówką a słodkim napojem z bąbelkami
+ przyzwoicie nawilża skórę, zapobiega wysuszaniu

Minusy:
- konsystencja - na początku przypominał kaszkę manną, miał dużo grudek w sobie, dosyć topornie się rozsmarowywał, bez poślizgu

Ogółem kosmetyk ok, nie sprawia większych problemów, ale też nie należę do grona jego fanek. :)

bosko

taa ten krem jest super
nawilża
pachnie truskawkowo
jest tani
używając go do rak są gładkie i mile w dotyku
jest bardzo delikatny(w końcu dla dzieci)

jak dla mnie supper;)

Używam tego produktu od:2 m-cy

Dla dużych dzieci;)

Używam tego kremu jako balsamu do ciała. Konsystencję ma przedziwną-gęstą, zbitą, grudkowatą, czasem z butelki wycieka jakiś płyn, jakby woda. Smaruje się ciężko, tępo, żeby w ogole miał jakiś poślizg trzeba nalożyc ogromną ilośc, która potem nie daje się wsmarowac i wchłania się dośc długo. Tubka jest bardzo miękka, a przez to niewygodna. Mimo to krem swoją rolę spełnia bardzo dobrze. Niewchłonięta warstewka nie jest lepka, a raczej pudrowa. Bardzo dobrze nawilża, zmiękcza, wygładza. Łagodzi podrażnienia po goleniu. Zapach na skórze jest bardzo delikatny, jak truskawkowa wata cukrowa. Polecam serdecznie troszkę starszym, dziecka bym tym chyba nie umiała wysmarowac.

Bardzo dobry nawilżacz!

Kupiłam ten krem jako nawilżacz na noc. Mam sucha skórę, zimą męczoną kwasami. Na drodze w poszukiwaniu nawilżacza idealnego natknęłam się na ten krem.
Krem przyjemne pachnie, owocowo, niestety zapach może drażnić, jak dla mnie mógłby być mniej intensywny ale mój TZ go uwielbia ;) Mnie on nie przeszkadza, jest miły.
Krem bardzo dobrze nawilża skórę, rano nie ma uczucia ściągnięcia ale nie jest tłusty. Konsystencja ani rzadka ani kremowa, trochę tępa ale nie utrudnia aplikacji. Krem jest gesty i dość opornie wydobywa się go z tubki. Najważniejsze jest jednak działanie a tu spisuje się rewelacyjnie. Nie zapycha porów, nie podrażnia, nawilża skutecznie i na długo, przy regularnym stosowaniu skóra staje się gładka i wyskakuje mniej niespodzianek. Czasami stosuję go do stóp lub rak.
Opakowanie to duża tuba, kolorowa ale to krem dla dzieci wiec z tego punktu widzenia opakowanie jest bardzo ładne. Jak juz wspomniałam nieco ciężko jest wycisnąć krem ze środka, dziurka mogłaby być trochę większa. Krem jest bardzo wydajny, ma duża pojemność i jest śmiesznie wręcz tani, zwłaszcza jak na taką jakość.

Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

dobry krem w niskiej cenie

Kupiłam krem przypadkiem po przeczytaniu wzmianki na forum. Za każdym razem w rossmanie trafiałam na promocję w której krem kosztował 2,99 :)
Bardzo dobrze nawilża skórę, mimo zapachu nie podrażnia. Nadaje się do ciała i do twarzy. Ratował mi twarz podczas złuszczania atredermem (kiedy wiele kremów piekło i podrażniało). Nie poradzi sobie z ekstremalnie suchą skórą, ale do każdej innej będzie dobry. Mojej mieszanej cery nie zapachał mimo obecnosci choćby trójglicerydów, ale stosuję go co kilka dni, w razie potrzeby.
Nie każdemu może odpowiadać dość intensywny zapach, ale dla mnie jest super. Nie klei się, dobrze się wchłania, nawilża, leciutko natłuszcza i pozostawia miękka skórę. Dobry jako krem do twarzy, do rąk, balsam w zalezności od potrzeb.
Produkt warty wypróbowania nie tylko przez dzieci, choć z myślą o nich został stworzony.
Dodaję gwiazdkę, bo uzależniłam się od tego kremu, stosuję go do wszysktiego zamiennie z innymi kremami i zawsze mam pod ręką w domu, w pracy, na wyjazdach.
Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 5, a w zapasie mam 2 następne

Dobrze nawilza

Wpadl mi w rece calkiem przypadkiem,szukalam nawilzacza i po lekturze skladu uznalam,ze moge wyprobowac:) Choc skladnik perfumowany jest zbyt wysoko i zapach truskawek nie kazdemu moze sie spodobac to ....krem dobrze nawilza,nie jest zbyt tlusty choc ma gesta i zbita konsystencje.Mam problem z przesuszonymi partiami ciala a ten krem nadzwyczaj dobrze sobie z nimi radzi,natluszcza,nawilza i utrzymuje ten stan.
Szybko sie wchlania i nie zostawia tlustej warstwy,duza pojemnosc+ydajnosc to kolejny PLUS.
Zapach nieco meczy,za duzo tej truskawki;) ale moj nos dosc szybko uodpornil sie na tak intensywny aromat i nie odejme za to gwiazdki.

Uzywalam go do twarzy i nie spotkala mnie zadna niespodzianka,wrecz przeciwnie fajnie sprawdza sie w roli nocnego nawilzacza.Rano buzia jest gladka o rownomiernym kolorycie,nie blyszczy sie jak to czasem bywa.

Ciekawy krem za grosze,w promocji kosztowal 2,99 i nie sadzialm,ze az tak pozytywnie mnie zaskoczy;)

Używam tego produktu od:ok.3 tygodni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1-szego