Garnier, Czysta Skóra, Krem nawilżający antybakteryjny `Długotrwały efekt matujący`

Krem nawilżający `Długotrwały efekt matujący` jest przeznaczony do skóry mieszanej lub tłustej, która się błyszczy. Jego formuła z glinką, cynkiem i czynnikiem antybakteryjnym matuje skórę, pochłania i reguluje nadmiar sebum. Skóra na długo pozostaje czysta, matowa i dobrze nawilżona, bez efektu tłustości.

Skład: Aqua, Cyclohexasiloxane, Glycerin, Montmorillonite, Glyceryl Stearate SE, Polyglyceryl-3 Methylglucose Distearate, Stearyl Alcohol, Zinc PCA, Camphor, Carbomer, CI 42090, Disodium EDTA, Niacinamide, Octyl Methoxycinnamate, Panthenol, Salicylic Acid, Sodium Hydroxide, Triclosan, Xanthan Gum, Methylparaben, Chlorphenensin, Butylparaben, (B3684/1)

Cena: 12zł / 75ml

/e/

dobry

Lubię go. Nie jest zbyt drogi, Faktycznie matuje, trochę nawilża. Przede wszystkich nie zapycha. Cera jest po nim gładziutka, generalnie zauważyłam jej po prawę w trakcie stosowania tego kremu.
Konsystencja przyjemna, zapach dla mnie neutralny - jeśli nie zbliżyłam nosa to nie wyczuwałam.

Używam tego produktu od: od kilku lat
Ilość zużytych opakowań: dwa

Rewelacja!

+efekt zmatowienia
+nawilżenie
+szybko się wchłania
+zapach
+konsystencja

-opakowanie (trudno dobrać się do resztek kremu)
-cena

Nie mam cery trądzikowej. Nie wiem jak się przy niej sprawdza. Nie mogę powiedzieć nic o działaniu na wypryski. Dla cery mieszanej/normalnej jest naprawdę rewelacyjny - efekt matowienia bardzo widoczny.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: sporo

Mój krem :)

Świetny krem nawilżający dla dziewczyn z cerą suchą ze skłonnością do przetłuszczania. Dobrze nawilża, zapobiega powstawaniu wyprysków :P No i przede wszystkim super matuje.Po użyciu nie czuje się tłustej maski jak po niektórych kremach. Cera wydaje się delikatnie ściągnięta i matowa, ale ja lubie ten efekt, chociaż pewnie nie każdy tak uważa.

Krem nie nawilża jakoś super jeżeli mamy zbyt przesuszoną, łuszczącą się skórę, ale świetnie nadaje się do użytku codziennego.

Ale dla mnie wielki plus :)

Używam tego produktu od: od baaardzo dawna, nawet już nie pamiętam :P
Ilość zużytych opakowań: kilka-kilkanaście sama już nie wiem ;)

najlepszy?!

Kiedy miałam problemy ze skórą, świeciłam się jak.. i marzyłam o skórze matowej trafiłam właśnie na ten krem! Od trzech lat zawsze znajduje się u mnie w torebce, kosmetyczce czy w ręce. Matuje skórę na długi czas, czasami mieszam go z fluidem, efekt też fajny. Do tego jest bardzo wydajny. polecam serdecznie :)

Używam tego produktu od: 3 lata?
Ilość zużytych opakowań: 6, 75 ml

Jak najbardziej dla tłustej cery

Kupiłam ten produkt w ciemno i jestem zadowolona.

Przede wszystkim bardzo dobrze ogranicza wydzielanie sebum. Stosuję go pod podkład (który niestety mimo obietnic z matowaniem skóry nie ma wiele wspólnego) i doskonale pomaga utrzymać makijaż na dłużej bez większego błyszczenia.
Ponadto zauważyłam, że odkąd stosuję ten krem, stan mojej skóry się poprawił - jest ona bardziej ujędrniona. Zniknął również problem z pojawianiem się nowych niedoskonałości.
Zapach i konsystencja także są w porządku, chociaż do paru szczegółów mogłabym się przyczepić (między innymi do niebieskawego koloru, który przy grubszej warstwie kremu może być widoczny).

Jedynym minusem jest brak nawilżenia.

Dobry.

Używałam go w swoim czasie. Jak na produkt drogeryjny jest bardzo dobry.

Pachnie przyjemnie, ogórkami. Ma niebieską barwę i jest dość gęsty, ale nie jest ciężki.
Matuje, na początku stosowania na długo, jednak wiadomo, potem skóra się przyzwyczaja, ale tak jest ze wszystkim.
Jego cena jest odpowiednia do tego, żeby skusić się i wypróbować.

Minusem jest to, że pod koniec dnia, może się rolować, oraz przy dodawaniu kolejnej warstewki kremu również. Przez to krem nie nadaje się pod podkład.
Poza tym pozostawia na skórze warstwę, która jest szczególnie irytująca po kilku godzinach , ponieważ widzi się na cerze taką ...błyszczącą powłokę.

Myślę, że bardziej sprawdza się na cerze mieszanej. Ale tak jest chyba z każdym kremem matującym.

Polecam.

Nie dla mnie

Ciągle szukam idealnego kremu do twarzy dla siebie i to jeszcze nie jest ten. Mam skórę normalną, czasem się trochę przetłuszcza, nie mam problemów z trądzikiem.

Plusy:
+szybko się wchłania
+cena
+skóra jest miękka

Minusy:
-matuje tylko na chwilę (rano się budzę z przetłuszczoną twarzą bardziej niż zwykle)

Używam tego produktu od: kilka dni
Ilość zużytych opakowań: zaczęłam pierwsze opakowanie

50/50

Kupiłam go, ponieważ potrzebowałam kremu nawilżającego do mojej przesuszonej przeciwtrądzikowymi mazidłami cery. Z jednej strony spełnia swoje zadanie, ponieważ od kiedy go używam nie mam żadnych problemów z przesuszeniem oraz wydaje mi się, że zatrzymuje pojawianie się nowych wyprysków. Z drugiej strony mat jest, ale chwilowy. Po 2-3 godzinach świecę się.
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

zawsze pod ręką

taki krem alarmowy, używam od lat, za każdym razem przy pogorszeniu się cery. stosuję na dzień.
-mocno matuje, na kilka h nawet bez podkładu/pudru
-nawilża, nie wysusza skóry
-ogranicza wysyp
-ma dość specyficzny \'kamforowy\' zapach ale można się przyzwyczaić
-szybko się wchłania, do matu
-nie jest mocno inwazyjny
jak narazie nie znalazłam lepszego pielęgnacyjnego i jednocześnie przeciwtrądzikowego na dzień.

Używam tego produktu od: wielu lat
Ilość zużytych opakowań: dużo

makabra

Dla mnie krem bardzo kiepski- nadawał mojej skórze niezdrowy, zielonkawy odcień.

Na dłuższa metę przesusza skórę, mocno zapycha, podkreśla suche skórki. U mnie sprzyjał powstaniu podskórnych guli.

Krem jest bardzo wydajny, ma higieniczne opakowanie i to na tyle z plusów. O fatalnym składzie już nie będę się rozpisywać.

Nie kupię już i nie polecam.

Używam tego produktu od: rok temu przez rok
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Najlepszy krem matujący

Jest to jeden z najlepszych kremów Garniera, który ma świetne działanie matujące. Jednak osoby, które szukają w nim dodatkowo kremu nawilżającego będą mocno zawiedzione, bo mało nawilżaczy w jego składzie. Jest on dostosowany do potrzeb cery tłustej i trądzikowej, a jego skład pozwala łagodzić podrażnienia i pozbyć się niedoskonałości. Ogromny plus za duże ilości cynku (który jednak może wysuszać) oraz glinki (również może wysuszać), znacznie mniejsze wit. B3, kwasu salicylowego, substancji z filtrem przeciwłonecznym, kamforę czy pantenol. Wszystkie wymienione składniki z pewnością przyczynią się do poprawy stanu skóry zanieczyszczonej. W dodatku w swoim składzie ma bardzo wysoko silikon, co sprawi, że podkład będzie się na nim dłużej utrzymywał.

Odejmuję pół gwiazdki za obecność niebieskiego barwnika, który uważam, że jest zbędny w tym kremie i nie spełnia żadnej roli, a może podrażniać. W dodatku nie powinien być stosowany w okolicy oczu. Jednak jak na firmę Garnier to rewelacyjny kosmetyk.

Doskonale matowi moją skórę, jednak jej nie nawilża. Producent niepotrzebnie wprowadza klienta w błąd działaniem nawilżającym, pewnie to zaniżyło ogólnej ocenie kremu. Jednak wystarczy przeczytać skład, żeby zorientować się, że nie ma w nim nawilżaczy (lub są w bardzo małym stopniu).

Sprawdza się stosowany na noc i na dzień. Mój niezbędnik, bo zawsze chętnie do niego wracam. Dodatkowo cera jest po nim gładka i matowa, a przy okazji pomaga redukować niespodzianki.

Nie polecam w połączeniu z resztą serii Garniera, gdyż wszystkie te kosmetyki mogą wysuszać, co może przynieść złe skutki dla cery.

dramat!

Krem ściąga moją skórę, podrażnia, efekt matujący dosłownie na chwilę, żadnego nawilżenia.
Plusy to cena, zapach, konsystencja - przyzwoicie się rozprowadza, ale na tym koniec.
Na pewno nie kupię go ponownie.