Essence, Soft Touch Mousse Make-up (Podkład w musie)

Essence, Soft Touch Mousse Make-up (Podkład w musie)

Kremowy i lekki podkład o konsystencji musu. Zapewnia delikatne, pudrowe wykończenie oraz matowy wygląd cery. Dostępny w trzech naturalnych odcieniach.

kremy tonujące, w musie / piance
Krycie
lekkie
matujące
w słoiczku

Szłam do drogerii z zamiarem zakupienia sobie jakiegoś podkładu w musie, już się szykowałam na Dream Matt Mousse aż tu nagleTO wpadło mi w oczko i bardzo mile się zaskoczyłam.
Matuje bardzo ładnie i na długo, absolutnie nie tworzy maski na twarzy, troszkę dziwnie się rozprowadza, ale to kwestia przyzwyczajenia i można dojść do wprawy, mi nie wysusza cery, no ogólnie jest ok i napewno go kupię:-)

Ilość zużytych opakowań: 1/3 pierwszego opakowania

moj faworyt.

Teraz jest moim ulubionym podkladem, zaraz po Synegrenie.
Jest po prostu cudny. Niewiem od czego zaczac jego zachwalanie. Mam odcien 01 soft matt - najjasniejszy. Po nalozeniu jego cere mam strasznie blada, ale wyrownuje to pudrem mineralnymz tej samej serii, tylko ciemniejszym odcieniem.
Nie kryje najlepiej, ale nie znam podkladu ktory dobrze podkreslam kryl by niedoskonalosci. od tego mam dobry korektor. Dzieki temu ze ten podklad ma konsystncje musu, oraz pudrowa nie konieczne jest nakladanie na to pudru, ale ja jednak zawsze go potem stosuje dla lepszego efektu. Jego jedynym minusem,jest to, ze (przynajmniej u mnie) kilka odzin po nalozeniu swieci sie strasznie nos. dlatego wlasnie na nos stosuje synergen a na reszte Essence:) polecam z calego serca ;]

Używam tego produktu od: 3 tyg

PROFESJONALISTA!!!

Mam odcień 02 matt beige. Idealnie wyrównuje koloryt cery. Staje się ona wyraźnie gładsza, również w dotyku:) Matuje bardzo trwale, nawet po kiku godzinach się nie świecę. Nie wysusza, nie podkreśla strupków ani suchych skórek. Łatwo się rozprowadza. Nie tworzy efektu maski. Nadaje się też jako baza pod cienie do powiek-nie wtapiają się i lepiej się rozprowadzają, makijaż wygląda delikatniej i bardziej "aksamitnie". Pokrywa wszelkie niedoskonałości. Nie zatyka porów. Twarz wygląda niczym ze zdjęcia w gazecie:) Nie przesadzam;)

Używam tego produktu od:niedawna

Dla idealnej cery POLECAM!!!

Kupiłam ten podkład, ponieważ chciałam jakiś w miarę tani w musie ;)
Mam kolor Matt Sand - idealnie się stapia ;)
Dobrze kryje, troszkę wysusza skórę :/
Wydaje się wydajny, nie tworzy efektu \maski\.
Zapach niezbyt :/
Matuje na dłuuugo ;) pozostawia pudrowe wykończenie ;)

Ogólnie dobry dla cery prawie idealnej :)
Cena 16 zł za 16 g :)

Używam tego produktu od:kilku tygodni

Od niedawna

Od niedawna posiadam ten puder, spisuje się on nawet dobrze jednak nie polecam go do stosowania przy nawet lekko przesuszonej cerze.Moja jest lekko tłustawa więc puder się spisuje nieźle jeśli chodzi o efekt matowania. Bardzo dobrze kryje jednak, no właśnie, jednak jeśli ktoś posiada jakieś niedoskonałości (trądzik) puder "ukazuje" je i wysusza :(

Ilość zużytych opakowań:w trakcie używania