Maybelline New York, Dream Mousse Concealer

Maybelline New York, Dream Mousse Concealer

Pojemność 4,5 ml

Mocno kryjący, ale o lekkiej, piankowej konsystencji. Idealny do maskowania cieni pod oczami, ale i nie tylko. Dostępny w dwóch odcieniach.

Cena: 19,90zł / 4,5ml

/s/

Rewelacja! :D

Recenzuję odcień o4 Rose Beige

Korektor przeszedł moje najśmielsze oczekiwania! Zadowolona z bronzera w musie tej firmy postanowiłam kupić, głównie z ciekawości, i korektor z tej serii. Wcześniejsze korektory mnie nieco rozczarowywały, więc postanowiłam spróbować czegoś nowego.

Korektor nadaje się dosłownie do wszystkiego! Rewelacyjnie radzi sobie z cieniami pod oczami (z którymi żaden wcześniejszy nie dawał sobie rady), nie robiąc sztucznych plam.
Z wypryskami radzi sobie równie dobrze (nieważne jakich są rozmiarów, z większymi "niespodziankami" też daje radę).
Ku mojemu zaskoczeniu z powodzeniem maskuje też strupki (moja zmora)!

I w każdej roli sprawdza się zawodowo!
Nie tworzy sztucznego efektu, nie zatyka porów, łatwo się go nakłada, ma bardzo delikatną, przyjemną konsystencję. Jest trwały i wydajny!
Opakowanie ładne, estetyczne, poręczne.
Cena jak za taką jakość jest super!

Jedynym minusem jest jego dostępność. Nie znalazłam go w żadnej drogerii/perfumerii w swoim mieście (zamówiłam przez internet).

Na pewno zostanę z nim na długo! :)

Używam tego produktu od: ponad miesiąc

Świetny!

Zacznę od tego, że moim problemem są straszne cienie pod oczami. Od dawna szukam tego jedynego, cudownego specyfiku, który je zamaskuje... Niestety każdy zakup korektora kończył się rozczarowaniem... Poddałam się... Nie wierzyłam już w działanie żadnego korektora... Robiąc zakupy na znanym portalu aukcyjnym dostrzegłam niedrogi korektorek Maybelline Dream Musse. Pomyślałam, a co mi tam! Kupię! Co mi szkodzi?
I nie żałuję!!! Korektor jest mega cudny. Co prawda nie zakrywa całkowicie moich okropnych cieni, ale jest o wiele, wiele lepiej! Polecam szczerze!

Plusy:
- ładne opakowanie (mały słoiczek)
- wygodna aplikacja (najlepiej pędzelkiem)
- niedrogi
- fajna, lekka konsystencja

Minusy:
- brak

Mój faworyt.

Jest to w tej chwili mój najlepszy korektor i zdecydowanie kupię ponownie :)

plusy:
- b. dobre krycie, na czym zależy mi przy moich przebarwieniach z którymi sobie świetnie radzi ;)
- konsystencja, delikatna, w postaci fajnego musu
- cena, jak za taki produkt - dla mnie świetna
- odcienie, przy mojej bardzo bladej twarzy odcień Natural sprawdza się perfekcyjnie, łatwo jest również dobrać odcień znając gamę korektora mineralnego Maybelline ;)

minusy:
- lepiej szybko go nakładać, bo może zostać w jednym miejscu i go nie ruszymy;
- przy nałożeniu zbyt dużej ilości wyróżnia się z bliska,
- podkreśla suche skóry (ale w moim przypadku bez przesady, nawet po oczyszczaniu u kosmetyczki)

Polecam zwłaszcza na przebarwienia. Jak to wszystkie korektory, lepiej trzyma się na płaskiej powierzchni, u mnie w tym przypadku nawet cały dzień:)

Ilość zużytych opakowań: może jedna trzecia

KWC!

Od klku juz lat moj ulubiony korektor.

mam cere tradzikowa i z bliznami

Przedewszystkim nie zapycha, co dla mnie jest bardzo wazne, jest lekki i nie toporny, bardzo ladnie sie komponuje z podkladam, czasem uzywam sam i tez ladnie sie zlewa.
Bardzo dobrze kryje.

Bardzo dobry, ale...

Jest to typowy korektor do tuszowania niedoskonałości/blizn po nich.
Jest bardzo gęsty, w formie pianki.
Niezbyt wygodnie używa się go palcem, polecam zakup cienkiego pędzelka.
Kryje mocno, nie zapycha, dopasowuje się do podkładu.
Ma jedną wadę (pomijając to, że nie jest supertrwały i trzeba w ciągu dnia czasami poprawić makijaż), która zabiera mu aż dwie gwiazdki.
W ciągu dnia utlenia się na twarzy i zmienia kolor na jaśniejszy.
Jest to widoczne zwłaszcza w sztucznym świetle, w świetle słonecznym ma odrobinę pomarańczowy odcień.
To go dyskwalifikuje, niestety nie kupię go ponownie, a szkoda, bo pomijając problemy z kolorem to bardzo dobry kosmetyk.

Używam tego produktu od: ponad roku

taki sobie...

Korektor co prawda tuszuje niedoskonałości, ale nie na długo. Szybko się ściera. Raczej nie nadaje sie do cery z wypryskami. Podkreśla drobne zmarszczki. Nie jestem z niego zadowolona.

Plus za kolorystkę; ładnie wtapia się w koloryt cery.

Używam tego produktu od: styczeń 2009
Ilość zużytych opakowań: naszczęscie tylko jedno

Jest OK

+ dobrze kryje cienie pod oczami i niedoskonałości
+ wydajny
+ bardzo delikatny zapach
+ konsystencja

- czasami zbiera się w załamaniach, ale to nic, w porównaniu do jego zalet :)

Używam tego produktu od: ok. miesiąca

Ujdzie

Ja zaznaczam,że go nie kupię, bo dla skóry pod oczami jest zdecydowanie za gęsty. Podkreśla tylko lekkie zmarszczki. Ale pod oczy to chyba tylko działają płynne korektory.
Jako zwykły korektor, do tuszowania niedoskonałości jest fajny, gęsty i dobrze kryjący.
Jednak pozbyłam się już niedoskonałości, nie czuję potrzeby dalszego używania go ani kupowania ;)

Używam tego produktu od:dwa lata
Ilość zużytych opakowań:1/3 pierwszego

KWC

Po dłuuugich i wyczerpujących poszukiwaniach czegoś, co by doskonale maskowało moje ogrooooooooomne sińce pod oczami, zarczewienienia i różne przykre niespodzianki, a jednocześnie miało miękką konsystencje - nareszcie znalazłam Dream Matt Mouse Korektor. <3

Jego plusy:
- świetne krycie,
- fajne kolory (mój to 02 natural),
- miękka i jedwabista konsystencja,
- nie podkreslił moich małych z marszczek pod oczami, (większość korektorów zbierała się w tych załamaniach),
-CENA.! :)

Niestety ani w Drogeriach Natura, ani Rossmann, ani w małych, prywatnych sklepach nie można go dostać. Jedyną moją nadzieją jest Schlecker, w którym od czasu do czasu się pojawi...

Używam tego produktu od:pół roku
Ilość zużytych opakowań:ze 4

super krycie

Wydajny, używam go już 3 miesiąc, codziennie i powoli zbliżam się do końca.
To mój drugi korektor, pierwszy był z BS i w ogóle mi nie podszedł. Po paru latach kupiłam ten i jestem oczarowana.
super kryje zaczerwienienia , sińce pod oczami i worki pod oczami są mniej widoczne :jupi: Zaczerwienienia przy nosi tez tuszuje. Efekt się utrzymuje chyba z 6 godzin, a może i więcej.
Zmarszczki mam już pod oczami :mad: i on nie delikatnie zakrywa i w nie nie wchodzi :D
Nie nadaje się do suchej skóry. raz na jakiś czas mam przesuszona skórę pod oczami i wtedy ciężko jest zrobić dobry efekt.
Na jednym kremie mi się rolował. ale na dwóch innych już nie. Używam pod makijaż, bardziej naturalnie wygląda niż na. Nie wysusza skóry.

Mam odcień 04 Rose Beige

świetny korektor rozjaśniający

Dostałam ten korektor od siostry z Anglii, i jestem nim zachwycona!!! Mam olbrzymie cienie pod oczami kolory ciemnofioletowego oraz niestety często drobne wypryski... korektor poradził sobie z nimi naprawdę zaskakująco skutecznie, tzn. cienie efektownie rozjaśnił i przykrył (wiadomo nadal są troszkę widoczne ale nie ma chyba kosmetyku który by je całkowicie przykrył), natomiast niedoskonałości na skórze idealnie zakrył. Mam bardzo przetłuszczająca sie skóre w strefie T i zawsze po 2-3 godz. twarz się świeci (stosuje podkład lasting performance max factor) a tu o dziwo po nałożeniu korektora na nos (mam dodatkowo widoczne naczynka...) nie widać ani naczynek ani błyszczenia!!! jedyne co to niezbyt wygodna aplikacja, chyba będę musiała kupić pędzelek do korektora. a i jeszcze jedno - jest boski jako rozjaśniacz powiek, są idealnie gładkie i jaśniutkie więc cienie prezentują się o niebo lepiej :-)

Używam tego produktu od: kilku dni

Nie polecam

Zawiodłam się.. rozjaśnia to fakt ale z bliska wygląda masakrycznie, jak "szpachla"... podkreśla zmarszczki, nie wtapia się w skórę. Efekt zadowalający jedynie z odległości... odradzam osobom o suchej cerze... u mnie nie maskuje wyprysków itp

Używam tego produktu od: 0,5 rok