Scholl, Toenail Softening Solution (Płyn zapobiegający wrastaniu paznokci)

Scholl, Toenail Softening Solution (Płyn zapobiegający wrastaniu paznokci)

Środek przeciw wrastaniu paznokci. Zmiękcza twarde i ostre paznokcie, pomaga doprowadzić paznokcie i palce stóp do stanu normalnego. Szybko redukuje uczucie dyskomfortu.

Cena: 25zł / 14ml

/e/

Bardzo pozyteczny

Jestem zadowolona z tego preparatu, zwłaszcza, że nie ma na rynku wyboru wśród tego typu środków.

Myślę, że jeśli ktos ma duzy kłopot z wrastającymi paznokciami to i tak niewiele da mu taki preparat,a le na mniejsze kłopoty takie jak mój:) preparat jest naparwdę godny polecenia.

+ zmiekcza skóre i paznokieć bardzo szybko
+ daje ulgę
+ regularne stosowanie na pewno pomoże uniknąć wizyty u chirurga.
+ całkiem wydajny
+ wygodna aplikacja

- trzeba pamietac, żeby aplikować go często. efekt nie jest długotrwały i problem powraca.

Wystarczy pamiętać aby powtarzac aplikacje, a na pewno uda się doprowadzić paznokieć do właściwego stanu.

Używam tego produktu od:1 mieisac

no nie wiem.,

zawiodłam się.
strasznie wrastają mi się paznokcie i postanowiłam kupić to ustrojstwo. po dłuższym używaniu stwierdzam, ze to tylko zwykla iluzja co do jego domniemanego działania. nie kupię ponownie, nie działa, palce dalej mnie bolą, mam ochotę wywalić go do śmieci. daję 2gwiazdki bo łudzę się ze moze w koncu zobacze jakies efekty..

Używam tego produktu od: kilku tyg.
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1.

czy ja wiem?

Mam mieszane odczucia co do tego specyfiku. Moze rzeczywiscie zmiękcza paznokcie ale jak się go stosuje stale a nie jak już cos zaczyna boleć. Wtedy można go uzywac 50 razy dziennie a i tak nic nie zmieni... Może jako środek profilaktyczny jest ok ale ni jako leczniczy;)
Wygodnie sie aplikuje, jest bardzo wydajny

Używam tego produktu od: ze 3 lata

Uniknęłam wizyty u chirurga!

Świetny! Na prawdę działa :) Miałam już raz wycinany paznokieć chirurgicznie, ale znów zaczął wrastać. Po użyciu tego płynu zrobił się miękki, opuchlizna zniknęla i wszystko zaczęło wracać do normy :) Uniknęłam wizyty u chirurga. Polecam!

Używam tego produktu od:miesiąca