Rimmel, Renew & Lift, Brightening Powder with Minerals (Puder prasowany z minerałami)

Puder wygładza i matuje. Nadaje cerze promienny wygląd. Zawiera minerały. W opakowaniu znajduje się lusterko i gąbka do aplikacji.

Dostępne 3 kolory.

skład: talc, aluminum starch octenylsuccinate, dimethicone, octyldodecyl stearoyl stearate, zinc stearate, phenoxyethanol, caprylyl glycol, sorbic acid, hydrogenated lecithin, lauroyl lysine, methicone, disodium edta. [may contain/peut contenir/+/-: mica, iron oxides (ci 77491, ci 77492, ci 77499), titanium dioxide (ci 77891), fd&c yellow no. 5 aluminum lake (ci 19140), d&c yellow no. 6 aluminum lake (ci 15985), manganese violet (ci 77742)].(07.07.2008)

Cena: ok. 25zł / 9g

/e/

Taki sobie

Mam kolor 103,. Zkaupiłam go zimą i wydawał się zbyt różowy. Widocznie odznaczał się, jednak nie tworzył maski. Fajnie, ze dołączono lusterko (które odkryłam po paru tygodniach :cojest:), ale i tka go nie używałam. Poza tym ta gąbeczka to jakiś żart :D. Matował skórę na ok 3 godziny. Krycia nie zauważyłam żadnego, wręcz przeciwnie - mimo dobrego podkładu, zaczerwienienia czy pojedyncze wypryski robiły się różowe i stawały się bardzo widoczne. Bez kremu nawilżającego nie dałby rady - krem + fluid zakrywał skórki, a puder je uwidoczniał.
Nie wiem, czy kupię ponownie. Chyba będe szukała swojego kwc ;)
Używam tego produktu od: nie wiem, parę miesięcy
Ilość zużytych opakowań: całe jedno

Ideał

Po tylu latach odnalazłam doskonałego maciaka! :) Wiem, wiem - to nie o to w nim chodzi kupującym, wszak to Renew&Lift a jednak... Sama bym na to na to nie wpadła! :)
Zaczęło się od poszukiwań pudru jasnego. Mam jasną cerę którą dodatkowo jeszcze rozjaśniam czym się da (taka fobia). Niestety dużo pudrów zmieniało swój \"ivory\" odcień na skórze na ciemniejszy bądź z czasem tworzyło okropne plamy... No i nie matowiło nic a nic.
Potem przerzuciłam się na pudry sypkie. Te z kolei matowiły w tak agresywny sposób (aczkolwiek też nie na długo) że skóra schodziła mi z nosa płatkami.
Postanowiłam niezwłocznie powrócić do prasowańców.
Ten zakupiłam ze względu na nazwę :) \'True Ivory\' - może wreszcie. Opakowanie szakaradne choć praktyczne z tymi wszystkimi przegródkami, lusterkami i gąbkami. Plus. Kolor - świetny, jasny, nie zmieniający się z czasem w podstępny ciepły beż czy - o zgrozo - pomarańczę (były i takie przypadki). Łagodny - nie ściera mi naskórka, nie waży się, nie łuszczy. Nie włazi w zagłębienia. No i matuje genialnie!
Poznałam dosyć późno, ale lepiej to niż wcale.
Ideałek!

Używam tego produktu od: lipiec 2010

świetny

używam odcienia 103 (doskonale pasuje do jasnej cery, przy tym nie jest żółty)
dosyć dobrze pokrywa, nie tworzy efektu maski, nie wysusza, stapia się z cerą, nie podkresla skórek
naprawde rewelacja.

mało wydajny jak dla mnie, opakowanie mi sie kilka razy zepsuło, nie uzywam gabeczki więc nie jest zniszczona, lusterko się przydaje.

cena też do zaakceptowania ; )
polecam.

Używam tego produktu od:dawna

Dobry produkt, przystępna cena

Plusy:
+ nie tworzy efektu maski na twarzy
+ niska cena
+ wydajny
+ długo utrzymuje się na twarzy

Minusy:
- wątpliwej jakości opakowanie
- "sypiąca" się gąbeczka

Ogólnie jest to produkt godny polecenia, daje delikatny i naturalny efekt na twarzy. PolecamUżywam tego produktu od: 3 miesięcy

Fajny :)

Za tę cenę jest naprawdę dobry !

* ładnie matuje
* wygładza i ujednolica kolor skóry
* nie tworzy maski, nie widać go na twarzy
* kolor True Ivory, który posiadam jest jaśniutki, pasuje do bladej cery
* opakowanie ma całkiem przyzwoite i ( przynajmniej mi) nie otwiera się w torebce
*wszyscy narzekają na dołączoną gąbeczkę a wg mnie jest ok, używam jej codziennie, piorę i mi osobiście nic się z nią nie dzieje :) nie rozpadła się ani nic
+ schowek na gąbeczkę

Posiada lusterko, chociaż nie wiem czy to wada czy zaleta. Ja tam go nie używam. Fajnie, że o tym pomyśleli, ale chyba jest trochę niepraktyczne.

Minusy:
- pudru mogłoby być jednak więcej w pojemniczku, mało go
- mat jest ok, ale mógłby utrzymywać się dłużej

bardzo dobry

Puder ma jedną znaczącą zalete - nie kamienieje. Dla mnie to duży plus, bo wszystkie inne moje pudry po pewnym czasie robiły się twarde jak kamień. Ten mam już kilka miesiecy, dawno widać dno, a dalej jest jedwabiście gładki. Mam wrażenie że nakładam puder sypki w kmieniu:P. Przy tym nigdy mi sie nie pokruszył. Jedynie pudełeczko ostatnio mi sie popsuło i gąbeczka jest średniej jakości ale to nie jest takie ważne. Plus za lusterko, choć wolałabym żeby puder był dostępny po niższej cenie i bez tych gadżetów. Ogolnie ładne odcienie, nr 103 ivory jest dosyć jasny, ladnie wygląda na buzi. Co do matowania trudno powiedziec, bo mam suchą cere, ale używam mineralnego podkładu też z rimmela i czasem mam wrażenie oblepionej twarzy. Ale ogolnie kilka moich kolezanek narzekalo ze ten podklad nie wspolgra z żadnym pudrem wiec na tłuste miejsca i ten puder niewiele poradzi. Ogolnie puder bardzo na tak, i polecam wszystkim, choćby do poprawek w ciągu dnia.

Używam tego produktu od: kilku miesiacy
Ilość zużytych opakowań: prawie 1

dobry

-jasne odcienie
-fajne opakowanie z lusterkiem i dobra gąbeczka
-cena dobra co do jakości
-mało wydajny
-opakowanie często się rozwala
-dobrze matuje
-ma "minerały" więc może służy jakoś cerze
-nie zapychamojej cery

Używam tego produktu od:11miesięcy
Ilość zużytych opakowań:

Doskonały.Polecam

mam nr 103 true ivory
Brak minusów
+poręczne opakowanie które na bank w torebce się nie otworzy(i ma w sobie schowek na gąbkę i lusterko!!)
+kolor o dziwo dla bladziocha jak ja, większość produktów rimmela jak np podkłady są za ciemne dla mne
+wygładza
+matuje
+nie powstają po nim niespodzianki
+wydajny!!!!!

idealny do torebki i w domu

Używam tego produktu od:kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań:1 nie ostatni

uwielbiam go!

przez ostatni rok testowałam na sobie jakieś hmm... 10 pudrów (albo i więcej)? wszystkie okazały się do niczego aż do momentu, kiedy trafiłam na ten, jedyny. jest genialny! mam strasznieee jasną karnację - taki idealnie pasujący do mnie odcień jest w tej serii. poza tym świetnie aplikuje się go pędzlem (gąbeczki nie używam). ma lusterko i co tu dużo mówić... jest po prostu niezawodny! ; D

Używam tego produktu od:miesiąca

fajny ale nie dla mnie

Świetny! Dobrze kryje i matuje, długo się utrzymuje. Bezzapachowy, lusterko, gąbeczka wszystko super. Fajne odcienie. Niestety mnie jeszcze nie potrzeba Renew&Lift (; Jedyny minus to wytrzymałość opakowania. Poprostu wieczko oderwało mi się w torbie. Mnie jak i mojej znajomej. No i jak tu taki puder gdziekolwiek przetransportować? ;D Ale mimo wszystko polecam!

Używam tego produktu od:2 miesiecy

Całkiem, całkiem

Puder ten używam już od dłuższego czasu. Nie wiem jednak czy kupię go ponownie. Ładnie matuje, ale jak dla mnie aż zbyt. Twarz wygląda wręcz sztucznie...dodatkowo odcień \"103 True Ivory\" jest tak blady, że po jego nałożeniu wyglądam jakby mi było słabo ;)
Możliwe, że ciemniejszy odcień byłby lepszy, jednak u mnie lepsze są te jaśniejsze-jakoś lepiej się w nich prezentuję. W tym niestety zbytnio. Jednak na jakiejś imprezie matuje dosyć trwale, więc dla niektórych może być idealny ;)

EDIT: Po dłuższym używaniu zauważyłam, ze mnie przesusza i moja skóra staje się po nim ziemista, szara i bez życia.
Wiec jak dla mnie totalnie się nie sprawdza.

Zresztą...nie ma to jak naturalne pudry z BU ;)

Używam tego produktu od: ok. 6 miesięcy

Spoko

Mieszane uczucia.

Puder jest ładnie zrobiony( Opakowanie,lusterko,gąbeczka)

Tani i w miarę wydajny.

Na skórze daje średni efekt ani on nie matuje ani też nie rozświetla trochę tak jakby go nie było.

Nie wiem czy go kupię,lubię eksperymentować.

Używam tego produktu od:pazdziernik