Make Up Factory, Eye Colors (Paletka czterech cieni do oczu)

Make Up Factory, Eye Colors (Paletka czterech cieni do oczu)

Paletka czterech cieni do oczu. Paletki skomponowane są z 20 odcieni dobranych tak, by można było stworzyć makijaże od subtelnych po ekstrawaganckie.
Cienie zamknięte są w małym eleganckim pudełeczku zawierającym w środku lusterko oraz gąbkowy, podwójny aplikator. Całość dodatkowo ukryta w srebrnym pudełeczku kartonowym.

prasowane
poczwórne

Nie jestem aż tak oczarowana..

Przyznam, że długo wahalam się przed zakupem, tych cieni, bo nie są one tanie, w dodatku na naszym rynku pojawiły się stosunkowo niedawno i marka była mi zupełnie nieznana, zaryzykowałam jednak i kupiłam paletkę 4 cieni, nr 07 i..no właśnie, tu jest problem. W opakowaniu kolory są wprost bajeczne, delikatnie ale i subtelnie połyskują, kolory harmonijnie dobrane, jednak gdy zaczęłam je nakładać pędzelkiem na oko mój entuzjazm natychmiast opadł, osypują się, gdyż są rzeczywiście niesamowicie miękkie i delikatne, dlatego mocniejsze muśnięcie pędzelkiem powoduje, że cienie osypują sie w postaci drobnego płu już na pędzelku, poźniej tenze pyłek ląduje mi pod okiem..to dyskwalifikuje w moich oczach tak drogie cienie, spodziewałam sie jakiegoś spektakularnego efektu, a skonczylo się na osyypującym sie przecietniaku. Także radzę zastanowić się dwa razy zanim je kupicie!

Używam tego produktu od: tygodnia

Cienie idealne

Pierwszy raz zetknęłam się z cieniami i innymi produktami Make up Factory w Niemczech. Z tego co wiem jest to dośc młoda marka. Oprócz cieni kupiłam też tusz Volume :) Ale wracając do cieni czwórek...cóż są to najlesze cienie jakie do tej pory stosowałam. Do tego dowiedziałam się z wizażu, że marka dostępna jest już także w Polsce. Z powodu ograniczeń w dystrybucji poszperałam w necie i są już w sklepie internetowym a od wczoraj w mojej kosmetyczce ponownie. Kupiłam dwa zestawy. A wybór jest naprawdę ogromny. Do tego te cienie posiadają wiele innych zalet: idealnie dobrane kolorki, świetnie się ze sobą mieszają tworząc rewelacyjne zestawienia. Baaaaaaaaardzo długo utrzymują się na powiekach (nawet bez użycia bazy), intensywnośc koloru bez zmian przez cały dzień. Bez osypywania i wogóle tylko same plusy. A cena około 70 zł. Naprawdę gorąco polecam:)

Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań:teraz posiadam trzecie i czwarte ale chyba dość szybko powiększy się ta kolekcja

IDEALNE

Mam zestaw Nr 48 (od lekko zarózowionej bieli po ciemny fiolet)

Eleganckie opakowanie

cienie delikatne jakby pudrowo-kremowe

łatwo sie aplikują

Co najwazniejsze nic a nic sie NIE OSYPUJĄ :eek: Testowałam przerózne cienie ale każde w róznym stopniu osypywały sie.

Nie używam bazy bo wychodze z załozenia, ze cienie powinny być na tyle dobrej jakości zeby samodzielnie utzrymać się na powiece min 8 h. Te cienie utrzymują się nawet dłużej nic nie tracac na efekcie.

dzieki nim mozna wyczarować makijaż o różnym stopniu intensywności

Jestem nimi oczarowana

Używam tego produktu od:3 mcy
Ilość zużytych opakowań:mam jedno opakowanie

zakochałam się w nich :)

Nigdy nie byłam zwolenniczką kupowania droższych cieni, ale w tych się zakochałam, a wiadomo - zakochana kobieta może wszystko ;) Mam dwa zestawy, i mam ochotę na jeszcze :slina: Cienie są cudowne: miękkie, jakby puszyste, ale się nie osypują. Łatwo sie rozprowadzają, dają i delikatny i mocny kolor, w zależności od sposobu nałożenia. Dobrze sie trzymają powieki, ja nakładam zawsze na bazę, ale zrobiłam test bez bazy i trzymały sie dłużej niż inne. Opakowanie estetyczne, pacynki mogą być. Świetnie dobrane kolory w palecie (niektóre zestawy praktycznie identyczne z cieniami Shiseido), łatwo się je cieniuje i łączy. No cudo po prostu!

Używam tego produktu od: ponad miesiąc
Ilość zużytych opakowań: mam 2 zestawy