Eveline Cosmetics, Look Up, Let's Try Eyeshadow Palette (Paleta cieni do powiek)

Średnia ocena: 3.68/5

Pachnidelko
Średnia ocena: 4.94/5

Średnia ocena: 4.64/5

wasserman.eu
Średnia ocena: 0.00/5

zobacz więcej ofertzwiń
Pojemność 10,8 g

Paleta cieni do powiek LET'S TRY. Zestaw 9 cieni do powiek w klasycznych odcieniach różów i beżów - idealnych zarówno do makijaży dziennych jak i wieczorowych. Mocno napigmentowane cienie łatwo się blendują i łączą ze sobą. Paleta zawiera 6 cieni matowych i 3 błyszczące. Kosmetyk VEGAN FRIENDLY.

prasowane
paletki cieni
Efekt
metaliczne, matowe

Świetne cienie! Dobra trwałość, dobra cena...

Cienie zakupiłam w poświątecznych promocjach za 24,99 zł co wydawało mi się bardzo atrakcyjną ceną.

Makijaż robię codziennie więc cienie schodzą u mnie bardzo szybko :) paletka zawiera 9 cieni, 6 matowych i 3 błyszczące. Samo opakowanie jest urocze, kwadratowe pudełeczko z przeźroczystą klapką, a na niej złote napisy. Na odwrocie znajdziemy informacje o składzie, krotki opis zawartości, okres przydatności po pierwszym otwarciu to 18 mcy.

Cienie rozprowadza się bardzo łatwo i szybko. Nie są mocno zbite więc nabranie ich nie stanowi problemu. Nie obsypują się. Makijaż nakładam ok 7 rano i trzyma się spokojnie do wieczora. Cienie nie zbierają się w zagięciach, przez cały dzień wyglądają świeżo. Są dobrze napigmentowane więc wystarczy jedna warstwa aby pokryć powiekę.

Ja lubię używać te bardziej błyszczące, a minus jest taki że ciężej je się zmywa bo te drobinki zaczynają się wtedy obsypywać i jeśli zmywam wacikiem to rozsmarowuje się dookoła oka i zawzięcie trzymaja skóry ;))ale to taki mały minusik z którym można sobie poradzić.

Podsumowując to naprawdę dobre cienie, warte przetestowania! Ja wybrałam paletkę w odcieniach brązu.

Świetne trwałe kolorki

Kupiłam przy okazji ostatnich zakupów na stronie Eveline. Tak po prostu, na próbę. I całe szczęście, okazały rewelacyjne.

Po pierwsze, są dla mnie idealne pod względem kolorów. Podobnie jak z tej ciasteczkowej palety. Każdy z nich pasuje do moich oczu i do makijażu, jaki lubię. Cienie są świetnie napigmentowane i dobrze się nakładają. A na dodatek fajnie i dość długo utrzymują się na oczach. Błyszczące świetnie dopełniają makijaż, który od razu wygląda bardziej elegancko. To moja druga paleta tej firmy, ale jeszcze kilka mam w zanadrzu.

Paletka w odcieniach różu

Mam co do niej mieszane uczucia - prezentuje się pięknie - kolory i opakowanie są naprawdę zachęcające a cena promocyjna jest kusząca. Lubię odcienie nude, jasne brązy i róże, a do tego trochę błysku więc kiedy zobaczyłam ją na półce w Rossmannie od razu włożyłam ją do koszyka. Niestety podczas używania jej przez kilka dni w domu zauważyłam, że kolory trochę gorzej prezentują się ma oku, a może komponują? Zgaszone róże wyglądają sino, średni brąz jest dosyć mocno ciepły a najjaśniejszy cień który kładę w wewnętrzny kącik zawsze wygląda jakbym położyła go za sucho. Mimo to da się nimi coś stworzyć. Najciemniejszy cień aktualnie idealnie sprawdza mi się jako cień do brwi, przy czym potrzeba go bardzo mało żeby ładnie narysować nim u mnie brew i dobrze trzyma się na nich przez cały dzień. Błyski są bardzo ładne, jednak najlepiej prezentują się nakładane palcem w niewielkiej ilości.

niesamowita :)

Jak na taką cenę- jedna z lepszych paletek, z którymi miałam do czynienia. Cienie bezproblemowo się blendują ze sobą, same kolory bez zarzutów- nie osypują się za bardzo. Matowe jak i brokatowe cienie są naprawdę przyzwoicie napigmentowane, ja nawet używam niektórych jako bronzer i rozświetlacz- są bardzo trwałe :) świetna paletka, tylko szkoda, że z tej samej serii nie ma więcej ciekawych kolorków

Lubimy się

Paletka z Eveline to moja pierwsza paleta tej marki i jestem mile zaskoczona jej cieniami, trwałością i kolorystyką.

Paletka sprawia, że dzienny makijaż może uzyskać charakteru i kolorku. Cienie posiadają dobrą konsystencję, gdyż nie są tępe a nasycenie kolorów jak najbardziej na duży plus! Pamiętajmy, że koszt palety za 9 cieni to około 25-40 zł w zależności od sklepu czy promocji. Rewelacja!

Wszystkie kolory używałam i do żadnego nie mam uwag, jednak faktycznie nieco się sypią ale to dla mnie nie jest wadą, gdyż ja i tak makijaż oczu wykonuje w pierwszej kolejności ale jeśli chodzi o malowanie dolnej powieki (ją maluje po całym makijażu twarzy) to osyp nie jest tak duży i z łatwością można się go pozbyć.

Jako bazy używam korektora ale do błyszczących lubię użyć bazy z Nyxa. Praca z cieniami jest przyjemna i zapewne nie zrobimy sobie żadnych plam. Ładnie się blendują, rozcierają i współgrają ze sobą i innymi cieniami.

Cóż można jeszcze napisać? Jest to dobra paleta i po kilku zastosowaniach kupiłam inną wersję kolorystyczną, która sprawdza się równie dobrze.

Zaskakująco dobre

Bardzo miłe zaskoczenie jeśli chodzi o jakość tych cieni. Błyski bardzo uniwersalne, maty przyzwoite, można łatwo zbudować kolor. Trochę wytrącają się intensywność koloru, ale przy tej cenie dalej jest bardzo przyzwoicie. Jakość zdecydowanie lepsza niż cieni Revolution a cena zbliżona.
Rzadko używam błysków, ponieważ mnie uczulają to raz a dwa, że często przeszkadzają mi przy soczewkach. Te w paletce Eveline się nie osypują i nie uczulają, więc czasem się nawet na nie skuszę.
Minusem jest dla mnie opakowanie, bardzo nie lubię kwadratowych wyprasek, ale to już drobiazg przy takiej cenie.

Świetna paletka z drogerii

Ta mała, poręczna paletka idealnie sprawdza się podczas wyjazdów i nie tylko. Tak ją polubiłam, że używam tylko jej zamiennie z jej neutralną siostrą! Cienie są dobrze napigmentowane, nie osypują się, a błyski nawet nakładane na suchą powiekę ładnie się prezentują. Z tej palety łatwo stworzymy dzienny jak i wieczorowy makijaż, który zbierze pełno komplementów.

Bardzo fajna :)

Zakupiłam ta paletkę trochę na szybko, potrzebowałam czegoś do wyczarowania makijażu na "już". Wybrałam te wersję kolorystyczną ponieważ zawiera najbardziej jak dla mnie uniwersalne/klasyczne kolory. Raz, że znajdziemy w niej zwykłe cienie, to dodatkowo trzy błyszczące :) Tą paletką nie zrobicie sobie krzywdy, cienie super się ze sobą blenduja, są trwałe, nie obsypują się i na prawdę ładnie wyglądają. Są delikatne, ale dobrze napigmentowane. Całość zamknięta w kompaktowej kasetce, która zmieści nawet do małej torebki gdybyście chciały poprawić co nie co i mieć je przy sobie :) Napisy szybko ścierają się z opakowania, ale to chyba najmniej ważne jeśli skupiamy się na jakości produktu :)
Moim zdaniem wystarczają na baaardzo długo więc przy tej cenie ich wybór to już totalnie korzystne rozwiązanie. Jestem na tak i cieszę się, że na nie wtedy wpadłam :)

Cudo

Bardzo lubię palety z Eveline i ta nie jest wyjątkiem. Pudełko jest ładne i solidne, z zawartością 3 błyszczących i 6 matowych cieni. Ich kolory są naprawdę super, dobrze się pigmentują i blendują, do tego będąc bardzo trwałymi, na spokojnie można je stosować na praktycznie każdą okazję. Jak na niewygórowaną cenę i wydajność nie wyobrażam sobie żebym miała sie do czegoś przyczepić w recenzowanej paletce.

10/10

Cienie do powiek są wyśmienite: piękne opakowanie, delikatne.
Ładne i trwałe kolory !
Idealne na co dzień, ale także na wielkie wyjście.

Zalety: przydatne opakowanie, ładne, subtelne

Ta paleta jest super

Ta pelat oprócz tego że jest tania, ma swietną pigmentację i kolory to jeszcze jest mała, idealna na wyjazdy. Bardzo przypadła mi do gustu i szkoda że nie powstało jej w jeszcze większej gamie kolorystycznej. Cienie mają dobrą pigmentację , osyp jest w granicach i pięknie cienie blendują się że sobą. Czego chcecie wiecej. Opakowania są zwykle , ja nie przywiązuje do tego uwagi więc dla mnie to po prostu jest opakowanie.

Bardzo fajna! Błyski boskie :)

Jest to jedna z trzech paletek jakie marka Eveline wypuściła jeszcze w poprzednim roku. Należy ona do linii Look Up. Każda z tych paletek jest fajna na swój sposób, jednakże ta paletka ma w moim odczuciu najlepsze i bardzo użytkowe błyski. Uwielbiam jej używać podczas wykonywania makijaży dziennych i bardzo często po nią sięgam :)

Opakowanie i produkt:
Paletka zamknięta jest w plastikowym opakowaniu, którego dolna część ma kolor beżowy. Opakowanie wydaje się być wykonane dosyć solidnie i póki co nic mi nie pękło i nie połamało się, a maglowałam ją trochę. Paletka ta, jak jej neonowe poprzedniczki zamykana jest na klik. Nie ma żadnego problemu przy jej otwieraniu, ponieważ mechanizm się nie zacina i nie blokuje. W środku znajdziemy 9 cieni: 6 matów i 3 błyski.

Aplikacja i działanie:
Jak już wspomniałam wcześniej paleta ta jest bardzo poprawna. Pigmentacja matów jest dobra. Cienie dobrze się blendują, a kolory dobrze łączą się ze sobą. Nie miałam większego problemu z ich aplikacją. Nie robiły mi się dziury. Makijaż utrzymywał mi się wiele godzin, oczywiście na odpowiednio przygotowanej powiece. U mnie bez tego ani rusz, bo po 1h każdy makijaż wygląda mało estetycznie, dlatego grunt to dobre przygotowanie podłoża. Co do błysków. Ten najjaśniejszy jest klasycznym cieniem perłowym, w nieco szampańskim kolorze. Idealnie sprawdza się do rozświetlenia wewnętrznego kącika. Mamy również dwa cienie marmurkowe, które mają bardzo duży potencjał i przepięknie mienią się taflą na powiece. Jeden w kolorze delikatnego różu, drugi zaś w kolorze złota, opalizującego niekiedy na zielono. Oba uwielbiam i często z nich korzystam. Co do matów mamy ich sześć: jasny beż, chłodny brąz przejściowy, brudny róż, dwa cieplejsze brązy i chłodna czekolada. Każda z palet ma w sobie coś wyjątkowego, ale ta paleta to mój nr 1, który myślę że będzie pasował każdemu typowi urody :)

Dostępność i cena:
Oczywiście jak na produkty marki Eveline przystało palety te mają doskonałą dostępność. Stacjonarnie znajdziemy je w drogeriach Rossmann i Hebe. Jej cena regularna to 45-50zł w zależności od sklepu. Internetowo wygląda to jeszcze lepiej ponieważ kupimy go w wielu drogeriach typu eZebra czy Cocolita, gdzie jej cena regularna to 45,99zł. Jeśli ktoś uwielbia markę Eveline i często po nią sięga, zakupy można zrobić w ich sklepie internetowym.