Kerastase, Resistance, Ciment Anti-Usure (Cement odbudowujący - stara wersja)

Kerastase, Resistance, Ciment Anti-Usure (Cement odbudowujący - stara wersja)

Odżywka regenerująca i wygładzająca do zniszczonych włosów lub zniszczonych końcówek. Zawiera kompleks Vita-ciment 2600 ppm, który przyczynia się do trwałej odbudowy wewnętrznej struktury włosa, dzięki zawartości ceramidów i protein podobnych do tych, które są naturalnymi budulcami włosa. Momentalnie wygładza włosy, sprawia że łatwo się rozczesują, stają się silniejsze, grubsze i elastyczne. Polecana zwłaszcza do dłuższych włosów.

it works:)

szmpon z tej serii jest swietnym uzupelnieniem tego kosmetyku- swietnie sprwadzaja sie na moich dlugich, cienkich wlosach wzmacniajac je na calej dlugosci i nie obciazajac ich; po zastosowaniu wlosy slicznie blyszcza,a juz po kilku aplikacjach widac jak cement odbudowuje mi wloski:) do tego pieknie pachnie i bardzo ulatwia rozczesywanie

mnie nie pasuje

Mnie ta odzywka zupelnie nie pasuje. Wlosy sa po niej splatane, bardzo trudno je rozczesac, po wysuszeniu robia sie sianowate. Poza tym konsystencja odyzwki jak na moj gust za rzadka, ja lubie bardziej kremowe.

Cudotwórca!

Używam tego kosmetyku od 3 miesięcy i muszę stwierdzić, że naprawdę jest świetny. Moje włosy są z natury bardzo kręcone wręcz sianowate i do tego bardzo suche. Bardzo lubię jednak z nimi eksperymentować a ostatni mój wyczyn czyli x-tenso nie wyszedł im na dobre, a mianowicie włosy się popaliły i porozdwajały, stały się łamliwe i porowate. Po konsultacji fryzjerskiej polecono mi tą odżywkę w parze z szamponem Bain Volumactive z cementem. Na początku podeszłam sceptycznie, ale już po paru zastosowaniach moje włosy zaczęły się ładniej rozczesywać, stały się miękkie i łatwe w układaniu. Teraz po 3 miesiącach stosowania widzę znaczną poprawę, muszę jednak ją stosować jeszcze minimum pół roku takie jest zalecenie mojego fryzjera. Jedyny minus i dlatego daje 4* a nie 5* to cena (85zł) i wydajność (200ml)gdzie przy moich włosach do ramion ożywka ta starcza mi zaledwie na 3 tygodnie przy stosowaniu 3 razy w tygodniu

Świetna

Wspaniała odżywka dla zniszczonych włosów - nie tylko przywraca im elastyczność, ale i wzmacnia, nadaje miękkość i połysk. Rewelacyjnie ułatwia rozczesywanie włosów. Jest niezwykle wydajna choć nie sprawia takiego wrażenia, gdyż jest dosyć wodnista (na moje włosy sięgające do łopatek wystarczy ilość porównywalna do dorodniejszego orzecha laskowego!). No i pachnie jak marzenie!

wspaniała

Odżywka jest wspaniałą kuracja dla łamliwych i przesuszonych końcówek - pozwala uniknąć przycięcia włosów!!! znakomita do włosów długich - rozczesuja sie jaby były z jedwabiu. ważne jest to że włosy sa po niej miękkie i elastyczne ale nie wiotkie ( wiotkość to moja zmora, zwłaszcza po odżywaklch z supermarketu!). wydaje sie że jest ich więcej!! pięknie pachnie. sam produkt jest bardzo wydajny i ma bardzo poręczne i oryginalne jak na odżywke opakowanie.

świetna

No, wreszcie trafiłam na kosmetyki do włosów, z których jestem bardzo zadowolona! Myślę o linii Resistance Kerastase, której poszczególne elementy wzajemnie się uzupełniają.
Odżywka, którą oceniam, robi prawdziwe cuda z przesuszonymi, traktowanymi intensywnymi zabiegami chemicznymi włosami. Dzięki niej są błyszczące i równomiernie nawilżone i odżywione na całej długości. Jednym słowem świetna.

odżywka wszechczasów

Niebo !!! Włosy są miękkie , błyszczące i wspaniale się rozczesują . Niewiarygodnie zregenerowane . Uzywam jej od trzech lat i dla mnie bomba . Warta swojej ceny . Bardzo wydajna ale starcza w przypadku uzywania 2 razy w tygodniu na długie włosy na 3 m-ce.Uwaga na szampon z tej linii- ten po dłuższym stosowaniu wysusza ! Aha - no i ten zapach :)uwielbiam . Gorąco polecam . ...

Świetny produkt

Kosmetyki Kerastase są rewelacyjne, potrafią przywrócić do życia nawet bardzo zrujnowane włoski. Używałam go w połączeniu z szamponem, bardzo wydajny i wygodny, bo nakłda sie go tylko na minutkę i zaraz potem go spłukuje. Włosy są miękkie ale nie wiotkie, wzmocnione i nawilżone. Przyjemny zapach i konsystencja, polecam ze względu na cudotwórcze zgoła działanie. Z pewnością wart swej ceny.

przywraca włosom życie

Absolutnie fantastyczna odżywka do włosów zniszczonych zabiegami chemicznymi oraz osłabionych: matowych, nieelastycznych, suchych. Nakłada się ją po umyciu szamponem wzmacniającym Bain de Force, wmasowuje we włosy, pozostawia na chwilkę, po czym spłukuje. Jej działanie czujecie pod palcami - chociaż wystarczy jej użyć niewielką ilość (powiedzmy - łyżeczkę od herbaty), to już w trakcie rozprowadzania na włosach czujecie, jak ich szorstka powierzchnia wygładza się, stają się elastyczne (ale nie wiotkie ani zbyt miękkie - jak po niektórych odżywkach).
Produkt w trakcie wmasowywania we włosy wchłania się prawie całkowicie. Włoski zachowują się naturalnie, łatwo się układają. Ja mam krótką fyzurkę (włosy grube) - po zastosowaniu tej odżywki mogę modelować włosy bez używania pianek itp. produktów nadających objętość. Odżywka jest bardzo wydajna - wystarczyła mi na ok. pół roku.