Guerlain, Parure, Compact Foundation with Crystal Pearls SPF20 PA++

Guerlain, Parure, Compact Foundation with Crystal Pearls SPF20 PA++

Najnowszy podkład w kompakcie firmy Guerlain. Ma postać suchego pudru. Zawiera kryształki pereł dla rozświetlenia cery. Daje długotrwały, rozświetlony efekt na twarzy. Dostępny w wielu odcieniach zarówno dla jasnych i ciemnych karnacji. W biżuteryjnym puzderku z lusterkiem.

polecam

Do tej pory używałam kompaktu DP Chanel ( ale jak wiadomo już go nie produkują). Mam cerę mieszaną z rozszerzonymi porami i naczynkową. Dobrać podkład kryjący te niedoskonałości,a do tego nie przesuszający skóry, to prawdziwe wyzwanie! Kompakt Guerlaina prawie dorównuje DP Chanel. Prawie- ponieważ w moim przypadku działa tak samo dobrze ,jak DP Chanel, pod warunkiem, że nakładam go pędzlem ( gąbeczka dołączona do kompaktu jest zbyt sztywna i mam trudności z równomiernym nałożeniem, co powoduje,że gromadzi się on w porach). Oczywiście nakładam go na sucho. Jeśli chodzi o matowanie, to nie jest tak dobry, DP Chanel, ale może być. Twarz jest rozświetlona i wygląda świeżo, co w przypadku pań po 40-tce jest nie bez znaczenia;) ( a do takich właśnie należę). Opakownie jest wygodne. W sumie jestem zadowolona i szczerze polecam!

Używam tego produktu od:1-sze opakowanie
Ilość zużytych opakowań:W trakcie pierwszego

bajkowy

Piękne opakowanie, troszkę dla sroczki ale z umiarem.
Aplikacja- doskonała, gąbeczka zbiera idealnie tyle aby wklepać bez efektu maski.Lubie tez uzywać go pędzlem do make-upu,wtedy łatwiej stworzyć mocniej kryjący efekt.
Efekt - pięknie rozświetlona cera, zero drobinek,za to jedwabny efekt.Mam mieszaną skórę, w kierunku tłustej-mimo to po 3-4 godzinach trzyma sie idealnie, po ok6-trzeba lekko zmatowic miejsca newralgiczne ;)
Polecam jednak dla fanek rozswietlenia (i jednocześnie krycia).Jeśli ktoś oczekuje matu i krycia to odradzam.
Zapach jak to Guerlain :)
jedyny minus to... trudna gama odcieni- ciężko coś dobrać ..ale udało sie .

Używam tego produktu od:2-3miesiecy
Ilość zużytych opakowań: