For Your Beauty, Pędzel do różu Premium (stara wersja)

For Your Beauty, Pędzel do różu Premium (stara wersja)

Pędzel do różu z delikatnego, naturalnego włosia. Idealny, by podkreślić policzki i rysy twarzy. W komplecie z etui do przechowywania i ochrony.

nie polecam

Ech, jak to mówią: chcesz zaoszczędzić - tracisz dwa razy :/ Fatalny pędzel wyprodukował Rossmann. Trwałość, to zaledwie dwa miesiące, bo właśnie po takim czasie zaczęło z niego wypadać i łamać się włosie. Efekt jak się domyślacie, jest fatalny. Poza tym, drapie niemiło!
Nie polecam, chyba, że macie ochotę na imitację czarnego męskiego zarostu na twarzy :D

Niezły :)

Jest to mój pierwszy pędzel do różu, więc nie mam porównania z innymi. Wydaje mi się jednak, że jakość tego produktu w stosunku do jego ceny wypada bardzo dobrze.
Jest wystarczająco miękki, nie podrażnia za bardzo buzi, choć moja jest wyjątkowo wrażliwa i nie obraziłabym się, gdyby był jeszcze delikatniejszy, ale nie wiem, czy wtedy dobrze nabierałby róż ;).
Trwałość niczego sobie. Piorę pędzel dosyć często i choć pojedyncze włoski czasem wypadają niepostrzeżenie, sądzę, że posłuży mi jeszcze dość długo. Na razie zachowuje kształt.
Myślę, że mógłby być odrobinę lepiej wyprofilowany, choć też nie narzekam - aplikacja różu jest wygodna.
Ogólnie jestem zadowolona. Za tę cenę oczekiwałam mniej. Tylko etui kiepskie, rozleciało się szybko. Używam tego produktu od:kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań:-

Lepszy niż do pudru!

Moim zdaniem ten pędzel jest lepszy niż ten do pudru sypkiego. Mam i do różu i do pudru. W sobotę skorzystałam z promocji cenowej i dokupiłam jeszcze jeden do różu - specjalnie do pudrów brązujących :)
Oba pędzle piorę dość często. Oba nie gubią włosów ale pędzel do pudru powoli traci kształt.
Lubię go używać. Jest miękki, można nim stopniować ilość różu na policzkach, nie robi placków na twarzy. Rączka wygodna, idealnej grubości. Pewnie są lepsze (i droższe) pędzle do różu ale za tę cenę - nie mam zastrzeżeń! Jest po prostu bardzo dobry. Używam go od lipca albo sierpnia 2008 więc trochę już wytrzymał ;)
Polecam!

Ilość zużytych opakowań: właśnie dokupiłam drugi.

gorszy niż do pędzel do pudru

Mam pędzel do różu i ten do pudru.

O ile ten do pudru jest super, o tyle z tym jest coś nie tak.

Plusy niewątpliwe to łatwość aplikacji różu i wygląd.
Nie jest jednak ścięty,a taki byłby lepszy oraz fakt, iż naprawdę gubi włoski. :(

Ilość zużytych opakowań: pierwszy

godny polecenia

Kupiłam ten pędzelek bo po prostu nie miałam funduszy na droższy - renomowany, a akurat był mi potrzebny do różu.
Jestem z niego bardzo zadwolona, jest miekki, ładnie nabiera sie nim róż, dobrze rozciera, za taką cenę nic dodać nic ująć, a pomyśleć że czaiłam się na śkośnieścięty Inglota.
nie wyleciał do tej pory żaden włosek!

Używam tego produktu od: kilku dni

dobry

Porządny pędzel do różu za niewielką cenę,katuję go już chyba ponad 2 miesiące i nie zauważyłam by zgubił do tej pory chociaż jednego marnego włoseczka :-) Dobrze wyprofilowany,miękki,aplikacja bezproblemowa i estetyka opakowania zadowalająca,znaczy się ładny całkiem.Generalnie for your beauty to taka zżynka z pędzli sephorowskich nie odbiegająca raczej jakością od pierwowzoru.Mnie powyższy nawet podpasował i używam często,chociaż bardziej preferuję mojego skośnie ściętego inglotowca do różu.

Używam tego produktu od:ponad 2 miesiące jakoś
Ilość zużytych opakowań:się nie zużywa wcale

dobry

Pędzel jest bardzo fajny, mięciutki, równomiernie nakłada róż. Kupiłam go przez przypadek, bo w zasadzie miałam ochotę na ten z Sephory, ale Rossmannowski okazał się na tyle dobry, ze zostanie ze mną chyba na długo.

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań:

Lubię

Jestem zadowolona z tego pędzla. Mam go dosyć długo, włoskow wypadło niewiele. Równomiernie nakłada róż, można stopniować jego nasycenie. Łatwo się go myje. Może kiedyś kupię ponownie ale narazie się na to nei zanosi - cały czas wygląda jak (prawie) nowy :)

Używam tego produktu od: długo

spisal sie na 5 gwiazdek

pedzelek jest swietny, miekkie naturalne wlosie, dobrze naklada roz-w moim przypadku bourjois, nie tworzy plam, wlosie jest dobre, nie wypada, fajne ochronne etui no i cena nie zabija. a kupie tylko w tym przypadku gdy go zgubie albo cos,bo taki pedzel to dlugoletnia znajomosc- z pewnoscia :)

Używam tego produktu od:3 tygodnie

bardzo dobry

Plusy:
-mięciutki, nie drapie
-dobry kształt włosia, scięty
-wygodny w trzymaniu
-nie gubi włosów
-ładnie rozprowadza róż
-dobra cena za dobrą jakość
Minusy:
-brak

Ilość zużytych opakowań:cały czas jeden pędzel i pewnie starczy na kilka lat

świetnie się spisuje

Kupiłam razem z dwoma już ocenionymi pędzlami i z tego jestem chyba najbardziej zadowolona.
Rzadko korzystam z typowych róży do policzków, częściej są to rozświetlacze oraz brązery w kamieniu. Pędzel nadaje się idealnie do ich nakładania. Jest miękki nie za duży, precyzyjny. Uzywam go tylko stacjonarnie więc nie przeszkadza mi jego długa rączka, a nawet jest plusem, bo pędzel może stać wraz z innymi w głębokim kubku.
Trwałość świetna - mimo prania i codziennego używania zgubił może 1 włosek. Mam nadzieję, że długo jeszcze posłuży, bo do Rossmanna zachodzę rzadko i niezbyt chętnie.

Używam tego produktu od:2 mies

ok.

cenowo przystępny, producent informuje że jest wykonany z włosia naturalnego co jest niewątpliwym plusem;)

mieciutki jest,szkoda tylko że taki duży(niezbyt do damskiej torebki) i że się lini, zauważylam że łatwo mu wyrwać włoski

Używam tego produktu od:miesiąc
Ilość zużytych opakowań:1.pędzelek