For Your Beauty, Pędzel do różu Premium (stara wersja)

For Your Beauty, Pędzel do różu Premium (stara wersja)

Pędzel do różu z delikatnego, naturalnego włosia. Idealny, by podkreślić policzki i rysy twarzy. W komplecie z etui do przechowywania i ochrony.

Sweet :)

Gdy tylko go zobaczyłam to mnie zainteresował ... Wizualnie wydawal mi sie piekny. Od momentu gdy pierwszy raz dotknał mojej buzi zauroczona sie w nim :) Moj KWC :D:D Kupiłam go razem z pedzelkiem do Cieni z tej samej lini i rowniez jestem zauroczona :)Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: Jeden pedzelek

Bardzo fajny:)

To był mój pierwszy pędzel z tej Rossmannowskiej serii,po jego zakupie stwierdziłam że skuszę się jeszcze na pozostałe.
Pędzel jest (wg.mnie)wykonany z dobrej jakości włosia ,może nie najlepszej ale naprawdę dobrej. Mam również pędzel Sephorowski do różu i ten Rossmanna bije go o głowę.
Jego kształt jest dla mnie okej,nie wiem jak w przypadku pędzla Iceflower, ale mój jest właśnie ścięty na półokrągło i lekko spłaszczony-może zależy na który się trafi...???
Bardzo dobrze nabiera się nim wszelkie kosmetyki: róże ,pudry rozświetlające,bronzery.
Jego miękkość jest wypośrodkowana-nie jest zbyt twardy ani zbyt miękki.Nie wylatują z niego wloski,łatwo go utrzymać w czystości.
Uważam że za tę cene naprawdę warto :)

Używam tego produktu od:Październik 2007.
Ilość zużytych opakowań:...

Dobry, ale nie do różu.

Pędzelek jest naprawdę niezły, ale nie do końca taki, jakiego oczekiwałam. Zastanawiałam się chwilę, jaką ocenę mu wystawić, ale chcąc być sprawiedliwą nie mogę dać wyższej.

Pędzel moim zdaniem jako pędzel do różu po prostu się nie sprawdza. Jest niezbyt dobre wyprofilowany - okrągły, a włosie wycięte w dziubek. Dla dobrego i precyzyjnego nakładania różu oraz modelowania policzków powinien albo być spłaszczony, albo ścięty. Niestety ten niefortunny kształt wyklucza używanie go zgodnie z przeznaczeniem. Jest za to fantastyczny do różnego rodzaju rozświetlaczy i upiększaczy, fajnie też sprawdza się ten dziubek jeżeli chcemy użyć tylko jednego-dwóch odcieni z paletek rozświetlających składających się z różnych kształtów i kolorów przeznaczonych do mieszania (mam nadzieję, że w miarę wiadomo, o co mi chodzi;)).

Włosie w pędzelku jest dość miękkie i nie drapie, ani nie podrażnia skóry. Nie wypada ani podczas używania, ani podczas prania. Jedyne co mogę mu zarzucić, to to, że włoski najbardziej z brzegu pędzla nieco się skołtuniły.

Podsumowując - warto go kupić za te 17 zł, bo się przydaje, ale nie jest idealny.

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: używam 1

Świetny

To był mój 1. pędzel z Rossmanna i nawet nie wiedziałam, że jest z naturalnego włosia, ale nie ukrywam, że to duży plus :ehem:
Pędzelek wygląda bardzo profesjonalnie, włosie z niego nie wypada i co bardzo mi się podoba - używając róży z drobinkami drobinki pozostają na twarzy a nie na pędzlu dzięki czemu gdy np. następnego dnia chcę użyć różu, który nie ma drobinek na twarzy nie pozostają żadne niechciane "dodatki" ;)
Pędzel ma wg. mnie odpowiednią miękkość, czyli ani nie jest zbyt twardy(a miałam do czynienia z takimi, które wręcz drapały skórę) a nie za miękki, dzięki czemu łatwo nabrać odpowiednią ilość kosmetyku.
Cieniuje się nim łatwo, jeszcze nie zdarzyło mi się żebym zrobiła sobie zbyt wielkie placki różu na policzkach, bo można nim ładnie wycieniować poliki :-)
Ogromnym atutem jest też cena, naprawdę warto się skusić :ehem:

Polecam z czystym sumieniem, zaopatrzyłam się niedawno także w pędzel do pudru i jest również świetny. Nie wiem czy kupię go ponownie, bo jest bardzo trwały i solidnie wykonany, więc pewnie starczy mi na lata :-)

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 pędzla ;)

Do rózu- nie, do pudru- tak

Wciąż się waham, jaka powinnam dać ocenę.
Pędzel jest niezwykle mięciutki- właściwe to najbardziej miękki pędzel, jaki znam. Co za tym idzie?

DO RÓŻU się, niestety, nie nadaje. Chyba, ze chcemy uzyskać bardzo delikatną smużkę koloru- wtedy owszem, można użyć pędzla z rossmana. Nadaje się także do nakąłdania rozświetlacza, gdy nie wymagana jest zbyt duża precyzja.
DO MODELOWANIA RYSÓW TWARZY- nie. Ale producent podaje w opisie "do podkreślenia rysów twarzy". Podkreślić- tak, wymodelować- nie. Do tego trzeba twardszego, skośnie ściętego pędzla którym precyzyjnie określimy, gdzie ma być róż, a gdzie nie.
DO ZMATOWIENIA FILTRA- a, tu Cię mam :> Kobity, które wiedza jakim utrapieniem jest poranne nakładanie wysokoSPFowego świństwa na twarz i kombinacje z odpowiednim jego zaskrobiowaniem i zapudrowaniem- tak, aby nie zetrzeć filtra z twarzy. I tu pędzelek sprawdza się znakomicie; mały- dokładniejsza aplikacja, miękki- nabiera dużo kosmetyku i nie ściera filtra, przyjemny- bo to czysta przyjemność omiatać twarz czymś tak mięciutkim!

Dodatkowe plusy:
+ naturalne włosie- tylko takie toleruję, a co za tym idzie: miękkość i zapach..
+ odporny na mycie, nie gubi włosia (jeśli coś się zmieni nie omieszkam zdania zmieni, na razie myje pędzle raz na tydzień i niekoniecznie obchodzę się z nimi delikatnie- włosie się nie plącze, szybko schnie i da się czesać na mokro)
+ estetyczny wygląd, wygodna rączka
+ CENA!

Ilość zużytych opakowań: 1, planuje zakup jeszcze jednego do rozświetlacza

miłe zaskoczenie

Bardzo fajny pędzel. Mimo, ze taka taniocha mięciutki, dobrze wyprofilowany. Nakładanie nim rożu to sama przyjemność i łatwizna. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona.

polecam

Fajny :)

Bardzo fajny pędzel.Odpowiednio miękki,z naturalnego włosia.Estetycznie wykonany,po umyciu nie traci kształtu,włosie nie wypada.Bardzo dobrze nakłada się nim róż,można dozować natężenie koloru-ogólnie bajka.No i ta cena!Czaję się jeszcze na pędzel do pudru z tej serii.Nie wiem czy kupię ponownie bo na razie nie wygląda żeby miał mi się szybko zniszczyć :D
Podsumowując : bardzo miłe zaskoczenie :)

Świetny

Dostałam go na gwiazdkę od TŻ. Zaskoczyło mnie, że jest z naturalnego włosia, a kosztuje tak niewiele. Pędzel jest przyjemny w użyciu, nie jest ani zbyt miękki ani za twardy. Dobrze nakłąda się nim róż i puder brązujący czy rozświetlający. Jest precyzyjny, podkreśl policzki mocno lub delikatnie, można nim stopniować efekt. Włosie jest gładziutkie, nie wypada, nie matowieje. Rączka jest elegancka, ładnie wykonana i mimo codziennego używania nie nisszczy się. Przechowuję go w dołączonym etui, naprawdę się do tego nadaje. Czyszczenie nie zmieniło właściwości pędzla. Jestem zaskoczona jego jakością, z pewnością wypróbuję inne pędzle z tej serii, bo ten wydaje mi się równie dobry, co moje ulubione pędzle z Sephory.

Używam tego produktu od: półtora miesiąca
Ilość zużytych opakowań: pierwszy

bardzo dobry pedzelek

kupiłam go głownie z takiej przyczyne, ze jest z naturalnego włosia.. niby niedrogi..jak na takie cudo..
postanowiłam sprawdzic.. czy to naturalne jest naprawde naturalne.. i Nie Zawiodłąm sie!..
super nakłada nim sie roz, puder brazujacy na policzki .. ciało.. jest taki delikatny..Polecam!

Używam tego produktu od:3 miesiecy