Johnson's, 24-godzinne nawilżanie, Krem do skóry normalnej i mieszanej

Johnson's, 24-godzinne nawilżanie, Krem do skóry normalnej i mieszanej

Stabilizujący krem z wzbogacony o minerałyi i witaminy (E,B5), stworzony do skóry normalnej i mieszanej. Krem wygładza skórę i wyrównuje jej koloryt, przywraca równowagę i zapobiega świeceniu, utrzymuje efekt nawilżenia skóry przez 24 godziny.

Skład: Aqua, PEG-8, Isopropyl Palmitate, Butylene Glycol, Helianthus Annuus Seed Oil, Isodecyl Laurate, Silica, Glycerin, Hydroxyethyl Urea, Cetyl Alcohol, Bisabolol, Copper Gluconate,Magnesium Aspartate, Panthenol, Zinc Gluconate, Sclerocarya Birrea Seed Oil, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/VP copolymer, Ammonium Lactate, Disodium EDTA, Sodium Hydroxide, Tocopheryl Acetate, Chlorhexidine Digluconate, Ethylparaben, Methyl Benzoate, Methylparaben, Phenoxyethanol, Propylparaben, Parfum.

Cena: 16zł / 50ml

/bw/

jak na drogeryjny krem, bdb

I tak jak w opisie, jak na drogeryjny krem, ten kosmetyk jest bardzo dobry. Ma lekką konsystencję, szybko się wchłania, buzia jest dobrze nawilżona, miękka i elastyczna. Nie wymagam od tego kremu matu ( i tak latem nic nie esjt w stanie utrzymać mojej cery w macie), więc na to nie narzekam. Największym plusem tego kremu ejst to, ze mnie nie zapycha.

Używam tego produktu od:miesiac
Ilość zużytych opakowań:zaczete 1

Dobry nawilżacz

Krem bardzo dobrze nawilża, stosowałam go na noc i moja skóra była doskonale nawilżona rano (nie mam jednak problemów z tej sferze). Na dzień natomiast się nie nadaje, pomimo lekkiej konsystencji i tego iż szybko się wchłania. Skóra świeci po nim mocno i trudno nałożyć korektor (aż się boję, co zrobiłby z fluidem). Nie działa natomiast na pryszcze, czy inne niedoskonałości skóry. Kupiłam go jednak jako nawilżacz na noc i w tej roli sprawdził się świetnie. Szkoda, że jest taki mało wydajny.

Używam tego produktu od: Miesiąc

bdb

Ma lekka konsystencje, faktycznie bardzo dobrze nawilża, nie zapycha, ładnie pachnie, szybko się wchłania, jest lekki. Z matowieniem to tak średnio ;] Uważam, że to dobry krem dla ludzi z niewielkimi problemami skórnymi. Nadaje się na lato, bardziej niż na zimę, ponieważ jest lekki, ale za to nie posiada filtrów. Używam tego produktu od: 2 lata z przerwami
Ilość zużytych opakowań: 3 -4(?)

Nie dla mnie.

Jedna z wizażanek napisała, że ten krem powoduje takie jakby syfki i chyba mam ten problem.
Nie wiem jak te syfki opisać. Są twarde, bolesne i czuć, że coś tam w środku jest, ale jest to bardziej podskórne. Krem musi zatykać pory, bo wcześniej nie miałam takiego problemu.
Poza tym krem szybko się wchłania. Po jakimś czasie jednak się świecę jak żarówka, ale chyba nie o to chodzi w kremach do cery mieszanej.
Ładnie pachnie.
Jeśli chodzi o opakowanie, to wolałabym plastikowe pudełeczko, by mieć pewność, że nie roztrzaśnie się w drobny mak w kontakcie z płytkami łazienkowymi

Edit:
Dziś go przetestowałam pod makijaż. PORAŻKA totalna! Rolował się niesamowicie.

Używam tego produktu od: chyba od początku maja... albo połowy maja. zaczęłam w maju.

Okropny.

EDYCJA! Niestety odbieram parę gwiazdek. Po dłuższym stosowaniu tego kremu nie zauważam żadnych efektów. Nie wchłania się, nie matuje, w ciepłe dni wręcz spływa mi po twarzy. Nie polecam.

Kocham ten krem!

Znalazłam go przypadkiem ze 2 lata temu, szukałam jakiegoś lekkiego kremu nawilżającego. Okazał się genialny dla mojej skóry, świetnie nawilżał a skóra się przy tym nie świeciła, lepiej trzymał się podkład i nie wysuszał. Niestety jak to bywa stan skóry się zmienia, podobnie i u mnie. Z racji, że zaostrzył się u mnie problem trądziku i łojotoku, musiałam go odstawić.
Jednak ostatnio do niego wróciłam. Po bardzo silnych terapiach anty trądzikowych twarz się bardzo przesuszyła, zatem kupiłam go i znów używam. Dla mnie jest idealny:
+ świetnie nawilża, ale nie powoduje świecenia
+ skóra jest odżywiona i rozjaśniona a pory zwężone
+ cena jest bajeczna

Jeden mały minusik to to, że szybko się kończy, ale przy takiej cenie to nie problem :)

Używam tego produktu od: 2 lat z przerwami
Ilość zużytych opakowań: 3 po długiej przerwie

przewazaja wady

Kremu używam od prawie 3 tygodni i niezmiernie się cieszę że się kończy! Kupiłam zachęcona recenzjami i w sumie się rozczarowałam.
Jestem posiadaczką cery mieszanej, skłonnej do diametralnie skrajnych stanów. Krem ktory jest przeznaczony do skory mieszanej i jest nawizlajacy.. fajnie by bylo jakby taki byl a tu ani jedno ani drugie!

Ma konsystencje żelową, przyjemnie się rozprowadza. Dość szybko się wchłania...ale nie całkowicie! Na skórze pozostaje jakaś dziwna warstwa która w dotyku przypomina gumowa rekawiczke. Bardzo to niekomfortowe :( czuje że skóra nie oddycha i jest ściągnięta. Po kilku chwilach wyłażą skórki.. i to o dziwo w strefie która mi sie przetluszcza. Normalnie nie świeci mi sie skóra.. po tym kremie, po około godzinie błyszczę jak bombka.
Najwiekszy terror zaczyna sie przy dłuższym stosowaniu gdyz krem strasznie zapycha. Co prawda nie tworzą się jakieś wągry, jest gorzej - robią mi się po nim wypryski :( Juz dawno nie miałam tego problemu. Mam podskórne gule i jakby kaszke. Po przejechaniu reka po twarzy czyje się jakby była cała w piasku bo dosłownie wszystko sie sypie i wystaje.

Krem jakby tego było mało jest fatalny pod makijaż. Jak napisała recenzentka ponizej podklad sie na nim sciera. Ja zauwazylam jeszcze ze ciezko mi wogole nalozyc podklad bo robia sie smugi :(

Reasumując:
-zapycha
-nie nawilza
-miejscowo wysusza
-powoduje swiecenie
-sciaga skore i wywoluje dyskomfort
-nie nadaje sie pod makijaz

Używam tego produktu od: 3tygodnii
Ilość zużytych opakowań: prawie 1

kiepski pod makijaż

+ ładny zapach
+ przyjemna konsystencja
+ ładnie się rozprowadza
+ w miarę nawilża

- beznadziejny pod makijaż,
Po nałożeniu podkładu, zaczyna się jakby ścierać, wałkować, po prostu brzydko to wygląda. To dla mnie największa wada.
- nie matuje
- niezbyt wydajny

Używam tego produktu od: paru tygodni

KWC w nawilżaniu

Posiadam tłustą cerę ze skłonnością do przesuszania,dlatego sięgnełam po ten krem. To był strzał w dziesiątkę!
Kremik ten:
-super nawilża
-nie pozostawia tłustego filmu na skórze
-ładnie pachnie
-jest wydajny
-szybko się wchłania
-jest tani
-przy cerze tłustej nie powoduje zwiększenia pojawiania się zmian oraz większego wydzielania sebum,wręcz przeciwnie, skóra mniej się przetłuszcza
Extra produkt.

Używam tego produktu przez:pół roku

Dobry

Początkowo podeszłam do niego dość sceptycznie, gdyż podobno gdy coś jest do wszystkiego, to jest do niczego (Chodzi mi o to, że jest i do skóry normalnej i do mieszanej).

Ale po zużytych dwóch opakowaniach stwierdzam:
+ ładny zapach
+ miła konsystencja
+ dobrze nawilża
+ szybko się wchłania
+ dobry pod makijaż

- mógłby być w tubce
Używam tego produktu od: nie pamiętam, może rok już minął

nic nie robi

Kupilam go jako nowosc, a potrzebowalam jakiegos lekkiego kremu nawilzajaco-matujacego. Ten krem na ladne opakowanie i zapach i to by bylo na tyle. Kiepsko nawilza-mam cere tlusta,ale odwodniona i kremow matujacyh uzywam tylko pod makijaz, a kiedy nigdzie nie wychodze to kremu nawilzajace i takiez na noc. O matowaniu nie wspomne, bo buzia swiecila mi sie, a nie mam do tego duzych predyspozycji mimo tlustej cery. Oddalam go mamie, ktora ma cere sucha i krem rowniez nie zyskal jej uznania. Podsumowujac: raczej nie wart zakupu.

Używam tego produktu od:jak tylk sie pojawil
Ilość zużytych opakowań:pol 1 reszte zuzyla mama

Stop przesuszonej skórze !

Kupiłam go, ponieważ miałam bardzo przesuszoną skórę po stosowaniu toniku garnier czysta skóra aktiv. Po kilku dniach stosowania moja skóra powróciła do normy :)
+ ładnie pachnie
+ wygodne opakowanie
+ niska cena
+ wydajny
+ działa !
+ nie zapycha porów.

Używam tego produktu od: 4 tyg.
Ilość zużytych opakowań: 1/3 pierwszego słoiczka