Johnson's, 24-godzinne nawilżanie, Krem do skóry normalnej i mieszanej

Johnson's, 24-godzinne nawilżanie, Krem do skóry normalnej i mieszanej

Stabilizujący krem z wzbogacony o minerałyi i witaminy (E,B5), stworzony do skóry normalnej i mieszanej. Krem wygładza skórę i wyrównuje jej koloryt, przywraca równowagę i zapobiega świeceniu, utrzymuje efekt nawilżenia skóry przez 24 godziny.

Skład: Aqua, PEG-8, Isopropyl Palmitate, Butylene Glycol, Helianthus Annuus Seed Oil, Isodecyl Laurate, Silica, Glycerin, Hydroxyethyl Urea, Cetyl Alcohol, Bisabolol, Copper Gluconate,Magnesium Aspartate, Panthenol, Zinc Gluconate, Sclerocarya Birrea Seed Oil, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/VP copolymer, Ammonium Lactate, Disodium EDTA, Sodium Hydroxide, Tocopheryl Acetate, Chlorhexidine Digluconate, Ethylparaben, Methyl Benzoate, Methylparaben, Phenoxyethanol, Propylparaben, Parfum.

Cena: 16zł / 50ml

+ wydajny

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 3/4 słoiczka

fajny

Bardzo dobry krem,przynajmniej dla mojej cery. Jest tak jak zapewnia producent. Skora po nim jest jakby wygladzona, koloryt jednolity. Czuje jak moja skora jest w pelni nawilzona. Do tego jest lekki, nie zatyka porow. Cena tez przystepna jak na moja kieszen....:)

nie widze minosow....

Używam tego produktu od:miesiaca
Ilość zużytych opakowań:nie cala buteleczka

niezły

Na pewno go jeszcze kupię bo choć bez wielkich zachwytów to jednak porządnie spełnia swoje zadania. Porządnie nawilża (używam na noc), dobrze się rozprowadza, niezbyt specjalnie pachnie, rano skóra jest miękka i gładka. Plus za porządne opakowanie. Zawsze zostawia skórę w dobrym stanie. Warto do niego wracać po dobrą dawkę nawilżenia.

Używam tego produktu od:roku

i tam...

Krem jak krem, nic nadzwyczajnego. Strasznie sie wałkuje i to z jakimś brudem, a przecież nakładam go na oczyszczoną twarz:| hydrozagadka normalnie.
Używam go pod makijaż, gdy nakładam na niego fluid strasznie sie maże po twarzy, robiąc białe smugi! Okropne to jest. Musiałam zacząć używać do tego gąbki do makijażu, co wcale dla mnie nie jest wygodniejsze, no ale pomogło.
Chyba nie jest najodpowiednijeszy dla mnie.
Skóra mi sie po nim świeci jak psu jajca, no ale jakoś tam nawilża chyba.

Używam tego produktu od:miesiąc
Ilość zużytych opakowań: męcze pierwsze

Fajny kremik

Mnie przypadł bardzo do gustu :) Szukałam kremu który nawilży buzie i nie będzie po nim efektu błyszczącej się cery. Ten krem właśnie taki jest :) Buzia jest po nim gładka ładnie pachnie i nie błyszczy się. Wchłania się szybko nie wałkuje. Jest wydajny. Ogólnie polecam :)

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Nie polecam

Strasznie się wałkuje choć zdarzaja się dni, że nie (?) Nie czuję, żeby nawilżał, a właściwie cera jest jakby wysuszona...Naprawde odradzam. Czekam kiedy się skończy. Już dawno nie miałam takich przykrych niespodzianek z kremem do cery mieszanej.

Używam tego produktu od: 1 miesiac
Ilość zużytych opakowań: kończę 1.

OK

Zacznę od plusów:
- solidne szklane opakowanie
- dobra konsystencja, nie za gęsty, dobrze rozprowadza się po twarzy
- bardzo ważne, że podkład dobrze się na nim rozprowadza, nie wałkuje i nie kulkuje się (dlatego daję mu 3 gwiazdki)
- świetny na noc, dobrze nawilża, nie jest tłusty i szybko się wchłania

Minusy:
- zbyt intensywny zapach (jak balsamów z serii 24 godzinne nawilżenie), na szczęście zapach szybko się ulatnia
- nie zauważyłam żeby jakoś regulował wydzielanie sebum i wyrównywał koloryt
- zupełnie nie nadaje się do używania bez podkładu czy pudru, bo twarz świeci się niemiłosiernie
- ma gorzki smak :) dlatego staram się omijać wielkim łukiem usta.
- cena wg mnie za wysoka jak na taką jakość

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

+super zapach
+idealna konsystencja
+szybko się wchłania
+idealna baza pod makijaż
+matuje na...nie zbyt długo (2 godziny max)
+nie zatyka porów (mam cerę trądzikową)

odejmuję 1 gwiazdkę za niezbyt długie matowienie..
OGÓLNIE MÓWIĄC- SUPER KREMIK, JEDNAK DLA CERY ŚREDNIO PRZETŁUSZCZAJĄCEJ SIĘ :):)

POLECAM!!!