Lumene, Radiant Touch, Moisturizing Toner (Rozświetlający tonik nawilżający)

Lumene, Radiant Touch, Moisturizing Toner (Rozświetlający tonik nawilżający)

Bezalkoholowy tonik odświeża i nawilża skórę zapewniając jej wyjątkową pielęgnację. Wyciąg z maliny moroszki oraz aktywne bio-minerały pomagają przywrócić skórze świeżość i blask.

Prawie dobry, ale nie najlepszy

Zacznę od tego ,że zrecenzuję tonik dla skóry normalnej, choć posiadam mieszaną w kierunku suchej, co w sumie nie ma znaczenia, bo tonik jest po dosyć dobry, spełnia swoje zadanie (mała dygresja słowem wstępu) ;) , do rzeczy.

Zalety:

* usuwa resztki makijażu,

*dobrze oczyszcza,

*cera po użyciu wygląda na zdrowszą, czystą i "świeżą ",

*dobrze matuje, moje czółko wygląda na suchutkie, zauważyłam , również iż używając go przy porannej toalecie wydłuża żywotność podkładu w okolicy czoła, które się tak nie świeci,

*brak alkoholu w składzie,

*nie podrażnia,

*dosyć wydajny -jeden płateczek (po uprzednim oczyszczeniu z makijażu) i już świeżutka buźka;),

*słodki, ale nie przesłodzony zapach,

*estetyczne opakowanie,

Wady:

*skóra po użyciu lepi się,

*nie powoduje u mnie rozświetlenia - nie widzę tego efektu,

*zbytniego nawilżenia nie dostrzegam , skóra nie jest ekstremalnie sucha jak po użyciu np. alkoholowych toników, ale żeby była nawilżona to moim zdaniem za dużo powiedziane,

*cena chyba ciut za wysoka,

*trudna dostępność kosmetyku

Uważam,że chyba już jednak się nie skuszę w/w kosmetyk ma może i kilka zalet na plus :D, ale uczucie ściągnięcia skóry i ta lepkość odrzuca mnie na tyle,że już nie wrócę do niego .

bardzo dobry :)

Wszystko o czym zapewnia nas producent się sprawdza. Zdarzyło mi się go zdradzić, ale zaraz potulnie wracałam ;) bardzo fajnie nawilża i odświeża skórę. Jest naprawdę wydajny.

Używam tego produktu od: 2lat

Mój ulubiony!!

Jak dla mnie pierwszy tonik, który naprawdę nawilża jak to obiecuje producent! Genialnie odświeża twarz, usuwa resztki makijażu, pozostawia skórę nawilżoną i idealnie czystą :) Rozświetla cerę. Po jego zastosowaniu mam wrażenie idealnie czystej, świeżej skóry. Stan mojej skóry się po nim poprawił- mam mniej zaskórniaków i zero wyprysków :) Ja dalej jestem w szoku, bo nie spodziewałam się po nim takich cudów :) Tonik pzeznaczony jest dla cery normalnej, ale na mojej mieszanej- sprawdza się rewelacyjnie. Do tego super pachnie. I jest bardzo wydajny. Używam go razem z kremem do oczyszczania twarzy z tej serii. Dla mnie- duet roku :)

Używam tego produktu od: ok. 1 miesiąca