Lancome, Photogenic Lumessence Light Mastering Smoothing Makeup SPF15 (Podkład rozświetlająco - wygładzający)

Podkład rozświetlająco - wygładzający.
Idealny blask, wygładzona cera, 14-godzinne nawilżenie.
Cera perfekcyjnie rozświetlona, pełna blasku i życia.
W szklanym opakowaniu z higienicznym dozownikiem.
Dostępny w standardowej palecie odcieni Lancome, zawiera filtr SPF15.

Świetny

Jestem pozytywnie rozczarowana tym podkładem. Po nazwie, opisie spodziewałam się czegoś raczej zupełnie nie kryjącego, a za to nabłyszczającego twarz. Tymczasem dostajemy podkład o dośc pudrowej konsystencji, świetnie się rozprowadzający (norma u Lancome), idealnie wygładzającego twarz i dającego piękny rozświetlony efekt (ale nie błyszczący!). owo cudo ponadto nie wzmaga przetłuszczanie się mojej cery, a nawet ją matuje. Ponadto - jest niewiarygodnie trwały, wieczorem makijaż twarzy jest bez zmian. wydajność standardowa.
Aha, krycie. Nie jest oczywiście tak mocne jak w typowych podkładach przeznaczonych do tego celu, ale wystarczające.

Używam tego produktu od:kilku dni
Ilość zużytych opakowań:próbki

mieszane uczucia

Skuszona poztywnymi opiniami na temat tego podkładu zaplanowałam ,że go kupie. Miałam akurat w planach wakacje ,więc wiedziałam ,że będe na bezcłówce ,a jak wiadomo ceny tam są troche niższe. Kupiłam podkałd i nie mogłam się doczekać aż nałoże go buzie. I tu nastąpiło moje rozczarowanie . Podkład trudny w aplikacji ,a uwierzcie ,że umiem to robić całkiem nieźle z innymi produktami...
Nie trzyma sie na twarzy tak długo jakbym oczekiwała ,mimo ,że mam cerę normalną .Chociaż przyznaje ,że jak się postaram to twarz wygląda po nim promiennie ,naturalnie i zdrowo,dlatego nie rezygnuje z tego kosmetyku .Za jakiś czas spróbuję z polską wersją,bo być może trafiłam na jakiś niepelnowartościowy produkt ze strefy bezcłowej...Używam tego produktu od: 2miesięcy

super..:) ale te kolorki..:(

nie bylam przekonana co do tego produktu dlatego zaczelam od testera.. podkladzik ladnie pachnie, przyjemnie sie rozprowadza, nie tworzy smug ani (o dziwo!) nie podkresla suchych skorek na mojej przesuszonej buzce. zostawia skore ladnie, mlodzienczo rozsiwetlona:) daje 4 gwiazdki bo ma tez pwena wade: pozostawia skore nawilzona, ale jednoczesnie taka.."lepka", i oczywiscie kolorki...pomiedzy nr 04 a 05 jest ogromna przepasc kolorystyczna.. w tej przepasci znajdowal by sie zapewne moj ideal:(:( myslalam o zakupieniu obydwu i mieszaniu ich ze soba, ale nie o to chyba chodzi w wydawaniu takiej kwoty na kosmetyk.. szkoda... bo z checia bym go zkupila..niestety musze poczekac abo jak zbledne, albo spale sie na solarium..
ps. musze jeszcze dodac ze mam sucha cere jednak ze sklonnoscia do blyszczenia w strefie T.. z tym sobie akurat podkladzik nie poradzil..chwile po nalozeniu zaczynam blyszczec. jednak po lekkim przypudrowaniu efekt jest cudowny:) nie odejmuje gwiazdki bo mat to nie jego zadanie:)
Używam tego produktu od: 2 dni
Ilość zużytych opakowań: 2 probki

mam do niego slabosc...

Nalezaloby zaczac od tego,ze jest to podklad do cer suchych, ewentualnie mieszanych. Moja cera jest tlusta. Wiec co ten produkt robi u mnie na polce?! Otoz, tak jak w tytule, mam do niego ogromna slabosc. W zyciu nie spotkalam sie z tak jedwabista konsystencja! Aplikacja photogenic to dla mnie olbrzymia przyjemnosc, efekt cieszy moje oczy, podklad slicznie wyrownuje koloryt skory, kryje drobne niedoskonalosci, wygladza, nawilza - efekt cieszy moje oczy... Niestety na krotko. Po dwoch, trzech godzinach niewiele z niego zostaje:( Niemniej jednak nie obnizam oceny, bo producent jasno sprecyzowal do kogo to cudo jest skierowane. Po zuzyciu sporej probki kupilam pelnowymiarowe opakowanie, ktorego uzywam na specjalne (krotkie;) okazje a czasem dla samej przyjemnosci stosowania. Uwielbiam go.

Używam tego produktu od:miesiaca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1.

niezastapiony, ukochany!

mimo wszystko ze ocenialam rowniez inne podklady jako KWC, Photogenic Lumessence bije je wszystkie i jest KWC do kwadratu!!!

uwielbiam ten podklad!
podklad znajduje sie w porecznej buteleczce z pompka, wystarczy jedno nacisniecie pompki by wydobyc dla mnie idealna ilosc podkladu.
podklad swietnie sie rozprowadza! idealnie, rownomiernie, bez zadnego osadzania sie w nierownosciach czy niedoskonalosciach ;)
rewelacyjnie kryje, a przy tym jest taki leciutki! skora oddycha, nie ma efektu maski, podklad sie stapia ze skora i jest niewidoczny,!
nie mam pojecia na czym polega ten fenomen- jak cos moze byc tak leciutki i radzic sobie tak dobrze z kryciem?
ten podklad wlasnie taki jest!

no i tak konsystencja podkladu - pudrowa- moja ulubiona! podklad daje matowe wykonczenie, ktore trwa i trwa (nie znalazlam jeszcze podkladu ktory by utrzymywal mat u mnie przez kilkanascie godzin) - poprawki w pracy robie po lunchu ;)

jestem zachwycona tym podkladem! jest to moj pierwszy podklad lancome, mam ochote wyprobowac jakis inny, ale za kazdym razem idac do sklepu z mysla kupienia innego niz Photogenic, wracam do domu z kolejna buteleczka wlasnie Photogenic... cos mi mowi ze gdy kupie inny beda zalowac ;)

duzy plus za filtry! podklad ma wlasciwosci nawilzajace, i wygladzajace ;) zadnych wystajacych skorek, czy luszczacej sie skory.. gladkosc!

naturany efekt gladkiej skory ;)

czuje ze promienieje!

Używam tego produktu od: kilka miesiecy
Ilość zużytych opakowań: mam 4 opakowanie

Bardzo dobry!

Photogenic to mój trzeci podkład Lancome po Adaptivie i Teint Idole. Muszę przyznać, że bardzo pasuje mi kolorystyka podkładów Lancome. Mam mieszaną cerę i tak jak Adaptiv był w sam raz, Teint Idole - troszkę za mocno wysuszający, tak Photogenic - jest dla mojej skóry odrobinę za "bogaty". Ale tutaj spieszę z wyjaśnieniem - podkład ten ma na tyle dużo zalet, że i tak będę go używać. Pięknie rozświetla twarz. Tak bezdrobinkowo, satynowo. Bardzo dobrze się rozprowadza. Kryje umiarkowanie, ale dzięki temu nie tworzy efektu maski. Przylega do buzi, wygładza ją. Rzec można - rzeźbi :) Myślę, że dla cer suchych może być ideałem. Ale i inne też pięknie ozdobi :)

moj ideał:)

hmm...wydaje mi sie ze dwie opinie powyzej nie sa opiniami pasujacymi do tego produktu. matowi?? -rozswietla skore. i faktycznie wyglada fantasyucznie przy kazdym swietle. ma fajna konsystencje ktora bardzo dorze sie rozprowadza i nie widac granic zasiegu pudru w dodatku nawilza. Jedyny minus jest taki, że po ok 5 godzinach zaczyna wyglądać nieświeżo, co nie powinno być efektem podkładu za taką cene. Mimo to polecam
Używam tego produktu od:roku

POdkład bardzo dobry

Posiadam dwa kolorki tego podkladu nr3 i nr4.Oba sa naturalne. Podklad ladnie nawilża,lekko kryje.Na suchej skorze trzyma sie cały dzien.Najlepszy podklad jaki mialam.

Używam tego produktu od:kilku m-cy
Ilość zużytych opakowań:2 w trakcie użytkowania

Naturalny blask

Doskonaly podklad dla tych, ktorzy nie chca matowac, a wrecz przeciwnie - rozswietlac cere!
Dobrze nawilza, wyglada bardzo naturalnie (przy nalozeniu jednej warstwy nie widac go wcale). Nakladania 2 warstw nie polecam - efekt maski.
Kryje srednio - wieksze przebarwienia trzeba potraktowac korektorem.
Sprawia, ze cera wyglada na jednolita, naturalna, pelna blasku.
W upalne dni musze go czasami lekko matowic, bo czuje, ze za bardzo sie swieci (za to gwiazda w dol)

Filtr jest wielkim plusem!

Dobrze sie rozprowadza, jest niesamowicie wydajny, co jest ogromna zaleta przy jego cenie!
Serdecznie polecam poszukujacym naturalnego blasku :)
Używam tego produktu od: Maj-Listopad 2008
Ilość zużytych opakowań: 1 (przez 7 miesiecy)

IDEAŁ!!!

Ten podkład to dla mnie ideał.
Zamierzałam kupić Vitalumierre Chanel, ale niestety kolorówka zupełnie jak nie do mojej cery, za ciemna, nawet najjaśniejszy odcień nieco za ciemny. Potem przetestowałam z wizażysktą z Douglasa najnowsze "dzieło" Lancome. No i zakochałam się. Testowane za chwilkę Dior, Estee, YSL i Clinique mogły się schować. Dotychczas używałam Clarinsa roświetlająco- nawilżającego, ale Lancomik bije go na głowę. Przede wszystkim nie wysusza mojej bardzo suchej, pomarszczonej nieco przedwcześnie cery. Pięknie się rozprowadza (doskonała konsystencja), nawilża, wygładza, przepięknie rozświetla, a kolorek nr 01 - beige albatre, po prostu idealnie stopił mi się z karnacją. No żyć - nie umierać! :)
Podkład kryje średnio, ale dwie warstwy już całkiem konkretnie. Zależało mi na średnim stopniu krycia, bo swoje piegi lubie i nie chce ich eliminować całkowicie, natomiast mój poprzedni fluid Clarinsa praktycznie wcale nie krył i warzył się nieco z kremami ( a trochę tego nakładam, bo wyschłabym na wiór...) Lancome poradził sobie także całkiem przyzwoicie z moimi pajączkami (mam problem z naczynkami niestety) które przybladły nawet bez zastosowania korektora.Jest idealnie, po prostu, bez najmniejszego zarzutu, efekt iście photoshopowy u mnie - ale naturalny z przezierającą fakturą skóry, żadnego "pudrowego wykończenia" - a sprężysta, delikatnie rozświetlona, idealnie nawilzona cera - SUPER, SUPER, SUPER!. Jestem absolutnie zachwycona, nie żałuję ani jednej złotówki, a trochę ich wydałam.
Absolutnie wart polecenia, zwłaszcza właścicielkom przesuszonych cer, jak moja. Właściwości matujących nie oceniam, bo taki efekt nigdy mi nie był potrzebny. Po nałożeniu tony pielęgnacji tuż przed nałożeniem fluidu skóra nie jest absolutnie przeciążona i nie świeci się jak psu jajca - to na pewno ;)

Używam tego produktu od: kilku dni
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego i na pewno będą następne.

bardzo dobry

Bardzo dobry podklad. Ladnie sie rozprowadza na twarzy, dlugo sie trzyma. Wyglada bardzo naturalnie. Troszke pudrowy, ale mozna sie do tego przyzwyczaic. Nie podkresla niedoskonalosci, ale je calkiem dobrze matuje.
Na razie uzywam Teint Idole, ale mysle ze photogenic bedzie moim kolejnym zakupem

Używam tego produktu od:miesiaca
Ilość zużytych opakowań: probki

dla mnie idealny

kolor 010 idealnie pasuje do mojej jasnej buzi. używam go od niedawna i jak na razie sprawdza się w 100%. mam cere mieszaną, bardzo nierówną ten podkład idealnie się rozprowadza nie tworzy suchych placków jak wcześniej używane przeze mnie kosmetyki, ma konsystencje miłego nawilżającego kremu, lekko pudruje. nie jest mocno kryjący co bardzo mi odpowiada, skóra jest gładka i świeża. no i ma miły zapach. myślę że mimo ceny kupię go jeszcze raz.

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: nie skończyłam pierwszego