Lancome, Photogenic Lumessence Light Mastering Smoothing Makeup SPF15 (Podkład rozświetlająco - wygładzający)

Podkład rozświetlająco - wygładzający.
Idealny blask, wygładzona cera, 14-godzinne nawilżenie.
Cera perfekcyjnie rozświetlona, pełna blasku i życia.
W szklanym opakowaniu z higienicznym dozownikiem.
Dostępny w standardowej palecie odcieni Lancome, zawiera filtr SPF15.

cudo!! tylko ta cena..

czegoś takiego się nie spodziewałam!! mam bardzo suchą skórę, więc mój codzienny zestaw na dzień to dobry krem nawilżajacy i toleriane lrp.. aplikowanie tych kosmetyków mam dobrze opracowane, efekt jest zadowalający, ale! gdy na ten sam krem położyłam podkład lancome......... skóra wygląda na lekką, miękką, czystą i nie-tłustą.. nie mogłam oderwać się od lusterka ;-)

używałam próbki, gdyby nie ta cena... uzbieram ;-)
nadkładam małą ilość podkładu- a konsystencja wygląda na wydajną..

od tamtej pory toleriane zaczął mnie denerwować ;-)

ah, i wyjątkowo dobrany odcień - 010, lepiej leży niż 10 w toleriane

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Swietny podklad!

Bardzo lubie podklady lancome:) Ostatnio testuje Photogenic i musze przysnac, że jest to jeden z najlepszych podkladow jakie uzywalam. NIe mam zbyt problematycznej cery byc moze dlatego jest to produkt dla mnie idealny, poniewaz niezbyt ciezki - na wiosne, lato super:) Idealnie pokrywa twarz miekkim puszkiem, rozswietla, co daje efekt wypoczętej cery i nadaje bardzo ładny kolor (mam kolor nr 03). Polecam!

Używam tego produktu od:3 tygodni

bardzo dobry!Polecam w ciemno!

Dla mojej suchej skóry ten podkład jest REWELACYJNY!Ładnie kryje, ale przede wszystkim świetnie nawilża. Nie wiem skąd w poprzednich recenzjach to "pudrowe wykończenie", bo ja czegoś takiego nie czuję. Wręcz przeciwnie- podkład ma konsystencję gęstego, bogato nawilżającego kremu do suchej skóry. Może pod koniec dnia trochę się świeci, ale w końcu to podkład dla suchej skóry i ma takie prawo. Cera jest super gładziutka i ślicznie wygląda w każdym świetle. Nie ma rozświetlających perełek, ale i tak ładnie rozświetla. Najlepszy podkład nawilżający jaki znam!:)

Używam tego produktu od:3 tyg

dory ale czegoś brakuje

Produktu używam od ponad miesiąca. Po ostatnich eksperymentach ( nieudanych) pomyślałam sobie, że tylko wysokopółkowy podklad może spełnić moje oczekiwania. Lancome kupiłam trochę w ciemno. Sugerowałam się obietnicami producenta - wygładzeniem, rozświetleniem skóry i świetnym wyglądem w każdym oświetleniu. Podkład jest dobry jednak zupełnie różny od tego jak go określił producent. Nie rozświetla, daje pudrowy efekt, nie nawilża w żaden sposob, niewprawna reka stworzy nim smugi. Ma średnia trwałość, podkreśla suche skórki. Jego jedyną taką niezaprzeczalna zaletą jest to, że naprawdę wyglada rewelacyjnie w sztucznym oświetleniu i bardzo naturalnie w dziennym.Aha, całkiem niezle kryje tez niewielkie niedoskonalości. Ale myślę że 175 zł jak na umiarkowany podkład to o wiele wiele za dużo. Nie kupie go ponownie, będę szukać czegoś o lepszym rozświetleniu i bardziej nawilżającego.

Używam tego produktu od:ponad miesiaca

Sama nie wiem...

Sama nie wiem, jak mam ocenic ten podklad. Nie jest on idealny, ale tez nie jest zly. Podklad dosc dobrze kryje, troche matuje (daje pudrowy efekt), wytrzymuje na mojej buzi caly dzien, bez poprawek. Kolory ma typowe dla Lancome, choc nie ma mojego ulubionego 010. Niestety ma tez wady. Poniewaz daje pudrowe wykonczenie, bardzo podkresla suche skorki. Poza tym dosc ciezko sie rozprowadza. I w zaden sposob nie daje efektu rozswietlenia!!! Nie wiem skad im to przyszlo do glowy.
Chyba raczej nie kupie ponownie.