Sally Hansen, Diamond Lip Treatment

Sally Hansen, Diamond Lip Treatment

Dzięki zastosowaniu najnowszych rozwiązań w diamentowych błyszczykach Sally Hansen otrzymano niepowtarzalny, krystaliczny połysk 3D. Natychmiastowe działanie błyszczyka spowoduje, że Twoje usta będą gładkie, lśniące, pełniejsze i bardziej miękkie. Formuła błyszczyka wzbogacona witaminami C i E oraz witaminą A odpowiednio nawilży przesuszone usta, uwydatni je i i widocznie podkreśli ich kontury.

Błyszczyk bardzo ładnie wygląda na ustach, nie klei się, nawilża i jest w bardzo delikatnych kolorach, ma maleńkie mieniące się drobinki których nie widać na ustach, za to, usta wyglądają jak na prawdę `mokre`.

Skład: Polybutene, Triisostearyl Citrate, Octyldodecanol, Silica, Flavor, Tocopherol Acetate, Dipropylene Glycol, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Echinacea Angustifolia (Coneflower) Leaf Extract, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Extract,Cymbopogon Schoenathus (Lemongrass) Extract, Mentha Piperita (Peppermint) Leaf Extract, SD Alcohol 40-B, Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil, Ascorbyl Palmitate, Retinyl Palmitate, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Camelia Oleifera Seed Extract, Vanilla Planifolia Fruit Extract, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Butylparaben.

May Also Contain: Calcium Sodium Borosilicate.

May Contain: Mica, Titanium Dioxide, Iron Oxide.

Cena: ok. 25zł / 7ml

/s/

zrób peeling przed!

Kupiłam na allegro odcień Baguette Beige. Kolor jest bardzo ładny, ładnie się mieni, jak u gwiazdy filmowej.
Jednak konsystencja błyszczyka ma wiele do powiedzenia. Jest mega gęsty i się klei na ustach. Dodatkowo trzeba przed nałożeniem zrobić peeling ust, ponieważ widać każdą skórkę. Ja akurat przecięłam sobie kawałek wargi i to wygląda beznadziejnie w tym błyszczyku...
Jednak cena zachęcająca, buteleczka ładna, zgrabna, zapach budyniowy... :)

Używam tego produktu od: kilku dni
Ilość zużytych opakowań: 2%?

fajny i niedrogi

Kupiłam na allegro za 11 zł i jestem zadowolona.
Fajnie nawilża, błyszczy się (chociaż tych drobinek złotych to nie za bardzo widać) i nie lepi za bardzo ust.
Utrzymuje się na ustach bez zjadania całkiem długo.

denerwujący

Błyszczyk dodaje ustom blasku, ale niestety jest dosyć lepki. Nie skleja ust, ale w dziwny sposób je obciąża, co mi osobiście przeszkadza i nie zachęca do zbyt częstego używania. Nie sposób usunąć go przy pomocy wody i żelu do mycia twarzy. Zmywa go dopiero wacik + mleczko kosmetyczne. Poza tym dość szybko warzy się na ustach. Pod tym względem znam tańsze i lepsze błyszczyki. Pachnie smakowicie, jak deser mleczno-karmelowy i ma wygodny pędzelek do nakładania, ale więcej już go nie kupię.

Błyszczyk jest naprawdę porządny. Świetnie nawilża i pielęgnuje usta - tutaj w zasadzie sprawdza się na równi z balsamem. Ja wybrałam odcień piaskowy a drugi uściano-karmleowy, z obydwu jestem zadowolona. Nadają ustom śliczny połysk. Dla mnei mógłby miec nawet gęstrzą konsystencję (ideałem jest tu CHenel Levres Scintillanes), ale jest i tak o niebo lepiej niż z innymi drogeryjnymi błyszczykami. Dosyć długo utrzymuje się na ustach.
jestem naprawde bardzo zadowolona, zapene dokupię jeszcze jakieś kolory do kolekcji.

Nie daję 5 * z dwóch powodów:
- zapach - słodki pralinkowo-nugatowy. Dla mnie mdlący - nienawidze nugatu!!
- z jednego pędzelka wypadło mi kilka włosków.Używam tego produktu od:3 tyg
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 2-óch

Bomba dla ust!!

te błyszczyki są po prostu idealne. Pięknie wygładzaja, idealnie nawilżają. Posiadam 2 kolorki Baguette Beige, oraz Bliss, osobiście wolę Bliss, zawiera śliczne drobinki brokatu, dzięki temu usta zdają się być dużo większe. Czuję sie w nim niesamowicie sexowna, cena przystępna, i delikatny zapach... Na prawdę polecam wszystkim wielbicielkom błyszczyków :)

Ilość zużytych opakowań:2 naprzemiennie

Mój KWC =)

Ten błyszczyk jest boski!!! Idealnie trzyma się na ustach, nadaje piękny kolor, ja mam numer 04. Baguette Beige - jest prześliczny!!! Ślicznie pachnie, tak słodko. Pięknie lśni na ustach, które wydają się być większe. Opakowanie z wygodnym pędzelkiem do nakładania. Zakupiłam dopiero jeden, ale tak mnie ujął, że planuje kolejny zakup innego koloru. Nareszcie mam błyszczyk, który spełnia wszystkie moje oczekiwania, a do tego jest wydajny!!! KWC!!!Używam tego produktu od: tygodnia

:D

No to chyba bede pierwsza! pierwszy raz kupowalam na allegro i przyznam sie ze niezle sie balam....obawialam sie ze dostane jakies blyszczyki podniszczone w beznadziejnych kolorach lub wogole jakies taki :/ kupilam dwa jasno bezowy i miodowo brazowy i musze przyznac ze bardzo mile sie zaskoczylam! oba pieknie wygladaja usta sa naprawde lsniace i optycznie powiekszone do tego nie klei sie i jest taki przyjemny...nawilzajacy:) mam zamiar sobie kupic 3 taki blyszczyk :>

Używam tego produktu od: luty
Ilość zużytych opakowań: jeszcze jest:P