Manhattan, Perfect Cover Make Up

Manhattan, Perfect Cover Make Up

Kategoria

Zapewnia długotrwałe krycie niewielkich niedoskonałości, plamek, zaczerwienień czy krostek - dla uzyskania gładkiej, matowej cery, która pozostaje piękna na długi czas. Krycie: średnie do mocnego. Odpowiedni dla wszystkich typów cer.

normalna, tłusta, mieszana
kryjące, matujące, o przedłużonej trwałości
w buteleczce
Krycie
średnie
fluidy

Bywały lepsze

Odcienie zdecydowanie za ciemne , ja jestem jasnej karnacji i dosłownie mialam pomarańczową maske, nawet jasne pudry tego nie wybieliły, na mojej skórze sie ścieral, napewno nie nalezy do kryjących. Manhattan ma zazwyczaj dobre kosmetyki ale ten podkład do nich nie nalezy

Bardzo dobry.

Oceniam kolor SAND.
Jest to bardzo ładny naturalny żółtawy dość jasny kolor, idealny dla mnie.
PLUSY:
-nie zapycha
-nie czuje się jakbym miała \'tapete\' na twarzy
-nadaje twarzy gładki wygląd
-nie daje efektu maski pod warunkiem że nie nałoży się go za dużo
-ślicznie pachnie (miodem?)
-ładny kolor, idealny dla mnie
-dobrze się go rozprowadza pędzlem jak i palcami chociaż dużo lepiej pędzlem
MINUSY:
-twarde opakowanie i dość małe
-cena mogłaby był troche niższa bo opakowanie małe
-nie jest tak trwały jak obiecuje producent.

Nie mniej jednak trafił w moje gusta i na pewno go kupię jeszcze raz.

Rewelacyjny

Mój ukochany podkład, najlepszy zimą.
Rewelacyjnie kryje, trzyma się dość długo (próbowany podczas imprez: od 17 do północy spokojnie wytrzymał)

Przy wykończeniu cieniutką warstwą pudru genialnie wygląda na zdjęciach :)

+dobrze kryje
+trwałość
+kolor
+zapach
+bez efektu maski
+wygładzona twarz
+wydajność (u mnie jedno opakowanie- pół roku)

-małe opakowanie
-końcówkę trudno wycisnąć

Ilość zużytych opakowań: 2 małe

bardzo, bardzo dobry.

Oceniam kolor SAND 22.

Szukałam jasnego ciepłego odcienia w kolorze żóltym, kupując go trafiłam w dziesiątke. Maluję się nim do szkoły, przychodzę ze szkoły podkład wygląda jak rano po nałożeniu, czy gąbeczką czy pędzlem czy palcami można rozprowadzić że staje się niewidoczny.

PLUSY:
-trwały
-kryjący
-nadaje gładki wygląd twarzy
-nie daje efektu maski
-ładny kolor
-śliczny zapach (miodu?)

MINUSY:
-chyba tylko małe opakowanie. ;p

POLECAM.

Używam tego produktu od: pół roku.
Ilość zużytych opakowań: 2 małe

Naprawdę dobry

* kryje ładnie wyrównując koloryt i nie tworząc efektu maski
* dość gęsty ale łatwo się rozprowadza - wklepuję go delikatnie palcami
* matuje dość delikatnie, ale ja akurat wolę to niż ciężki, tępy mat innych podkładów
* cena bardzo przyzwoita
- jedyny minusik za twarde opakowanie, z którego trudno wycisnąć końcówkę podkładu.
Reasumując: naprawdę dobry podkład za bardzo rozsądną cenę.

Ilość zużytych opakowań: 1/2

nie polecam

Zachęcona opiniami przeczytanymi tutaj postanowiłam sprawdzić ten produkt. Potrzebowalam podkładu dobrze kryjącego ponieważ mimo moich 25 lat nadal zmagam się z tradzikiem. Do tej pory używałam Rimmel Lasting Finish ale postanowiłam poszukać czegoś nowego. Wybrałam perfect cover w kolorze sand. Jest to kolor odpowiedni dla osob z jasna karnacją z przebarwieniami ponieważ nie zawiera różowego pigmentu.
Osoby które wydaly pozytywną opinie na temat tego podkladu muszą mieć nieskazitelną cerę, ponieważ właściwości kryjacych ten podkład praktycznie nie posiada.

Podsumowując:

+ nie pozostawia tlustej warstwy
+ cena
+ matuje w umiarkowanym stopniu

- słabe krycie
- podkreśla suche skórki
- ciężki
- baaardzo mało wydajny
- ciężko sie rozprowadza nawet pędzlem
- dziwny zapach,zbyt intensywny

Ilość zużytych opakowań: pół

Najlepszy jaki miałam

Jest to najlepszy podklad, jaki do tej pory używałam.

Plusy:

-super krycie bez efektu maski. Jedyny, który radzi sobie z niespodziankami na mojej twarzy.
- nie wysusza
- delikatny dla oczu, nie szczypie po najechaniu w kąciki, co często mi się zdarza
- łatwo się go nakłada (nakładam na filtr lub krem nawilżający, co nadaje mu odrobiny poślizgu)
- utrzymuje się u mnie przez cały dzień, wieczorem można troszke zmatowić buzie pudrem sypkim ale jest to konieczne jedynie przy dużych upałach
- twarz wygląda po nim na zdrową i wypoczętą- efekt satynowej cery
- cena

Minusy:

- najjaśniejszy kolor jest dla mnie ok tylko latem, zimą niestety muszę szukać czegoś innego (przy nakładaniu nawet latem wydaje się strasznie ciemny, jednak po chwili idealnie stapia się z kolorem twarzy)

Średniaczek

Kurde pomyliłam się miałam kupić Matujący (po przeczytaniu jego recenzji) ale coś mi się ubzdrało, że to ma być ten.

Plusy:
- super krycie
- trwały

Minusy:
- zapycha
- kolory są za ciemne, najjaśniejszy jest pomarańczowo- różowawy (kolor- dramat)
- ciężki więc i się świeci. Można sobie zrobić maskę!

Nie jest jakiś wybitny, ani wybitnie zły. Może dla cery bardziej problemowej byłby ok, bo dobrze kryje. Albo dla suchej skóry bez niedoskonałości na jakieś mega wyjścia. Ale wygląd mojej skóry pogarsza.

Ilość zużytych opakowań: ok 1/4 pierwszego opakowania

Kleiste okropieństwo

Nie rozumiem, dlaczego ten podkład ma tak dobre opinie. Kupiłam go, bo był chwalony, tymczasem okazał się niewypałem.

- jest ciężki i kleisty, trzeba go pokryć grubą warstwą pudru, a i to nie pomaga, odbija się na czymkolwiek, co dotknie mojej twarzy (szalik, telefon, palec)
- jest nietrwały
- mam wrażenie, że skóra pod nim nie oddycha
- zapycha

+ dobrze kryje i przy starannym makijażu można uzyskać bardzo zadowalający efekt, ale tylko jeśli komuś nie przeszkadza świadomość grubej warstwy na twarzy...

Używam tego produktu od: przez kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: pierwsze i ostatnie

Warto spróbować

Plusy:
-cena
-dostępność
-kolor

Minusy:
- bardzo gęsty
-trzeba go nakładać w bardzo małych ilościach, łatwo przesadzić i daje wtedy efekt maski
-podkreśla suche skórki
-ściera się z twarzy
-nie kryje zbyt dobrze
-trzeba uwazac przy pudrowaniu, bo łatwo zrobic sobie maske na twarzy
-opakowanie w kształcie tubki-lepsza bylaby pompka, no i duzo produktu zostaje w srodku

Przeciętny

-nawilża
-nie uwydatnia suchych skórek
-bardzo wydajny,wystarczy troche aby pokryć całą twarz i wyrównać koloryt, krycie jest dość niskie pomimo nazwy i zapewnień producenta
-nie zaszkodził mojej cerze
-cena

Minusem są kolory bo dosyć ciemne i trwałość pomimo prób z roznymi kremami nawilżającymi jak i bez nie trzymał mi się dłuzej niż 5 h.

Ja nie kupie ponownie bo niestety jedynie opalona mogłabym używać a w lecie dla cery raczej niezdrowo no i ta trwałość..od dłużego czasu go już męcze.

Bardzo dobry profesjonalny fluid

Kosmetyków Manhattanu używam od 16 roku życia a dziś mam 28 lat :) Cała seria podkładów,fluidów,musów jest bardzo dobra ale też bardzo specyficzna.
WARUNEK KONIECZNY TO UMIEJĘTNA APLIKACJA każdego z produktów.
Zanim go kupimy zastanówmy się dokładnie jaki chcemy osiągnąć efekt.:) !

UWAGA !

Wybierając ten kosmetyk warto na wstępie przyjąć do wiadomości że jest to FLUID KRYJĄCY a nie FLUID PUDROWO MATUJĄCY - dlatego on nie da nam efektu matowej i aksamitnej cery bez całkowitego efektu połysku na twarzy.

WAŻNE WSKAZÓWKI DLA POCZĄTKUJĄCYCH

Ten fluid doskonale zatuszuje niedoskonałości cery(cienie,worki pod oczami,piegi,naczynka ect),oraz delikatnie rozświetli naszą twarz.Nakładamy go w takiej ilości w jakiej potrzebujemy.Osobiście nakładam go po uprzednio nakremowanej i nawilżonej twarzy,ponieważ ma dość stałą konsystencję (którą bardzo sobie chwalę bo inne fluidy to zwykłe płynne ciapy rozmazujące się na twarzy!) Fluid nakładam i wcieram palcami -wtedy mam gwarancję idealnego rozprowadzenia.Przykładam dużą uwagę do idealnego rozprowadzenia fluidu przy skroniach oraz owalu twarzy.Po nałożeniu za parę chwil identyfikuje się z naturalnym kolorytem skóry(jeżeli dobrze dobierzemy odcień) i przepieknie w nią wtapia :) Ma przyjemny delikatny zapach,nie podrażnia skóry i nie uczula.
Za takie pieniądze jest to bardzo dobry i profesjonalny kosmetyk.
Szczerze go polecam !! :)

Ilość zużytych opakowań: nie jestem w stanie policzyć