Maybelline New York, Dream Matte Powder (Puder matujący)

Maybelline New York, Dream Matte Powder (Puder matujący)

Ultradelikatna konsystencja pudru ułatwia aplikację. Puder zapewnia najwyższy stopień dopasowania z kolorytem cery przy każdej aplikacji, przez cały dzień. Wyjątkowo łączy się ze strukturą skóry, nie ściera się i nie osadza się w zagłębieniach. Wygodne opakowanie zawiera lusterko i puszek do aplikacji.
Dostępny w 4 matowych odcieniach.

taki tam bajer

Ma bajeranckie opakowanie - dołączono do niego puszek do aplikacji i lusterko.

Sam puder w sobie - nic specjalnego. Nie matuje wybitnie, trzeba go dużo nakładać, by zauważyć efekty.

Nie jest zły, ale nie powalił też na kolana. Dobry to cer, które nie potrzebują dużego matu.

Plusem są mikro drobinki rozświetlające, które zauważyłam po nałożeniu pudru na palec i przyjrzeniu się mu w świetle dziennym. Może więc fajnie, ale nie nachalnie rozświetlić buzię.

Nie jest zły.

Używam tego produktu od: 1 rok
Ilość zużytych opakowań: 1 niepełne

Zdecydowanie polecam!

Dawno temu poleciła mi go siostra i mimo że zwykle to, co działa na nią u mnie się nie sprawdza, tym razem nie zawiodłam się. Uwielbiam ten puder i nie zwracam uwagi na inne!
Plusy:
+łatwo się rozprowadza
+dobrze matuje, bez poprawek twarz wygląda ładnie przez długie godziny, a w ciągu dnia wystarczy dotknąć gąbeczką nosa i czoła, żeby nadal wyglądać dobrze
+jest wydajny, opakowanie starcza na ok. 3-4 miesiące
+ładnie stapia się z cerą, nie mam problemu z dobraniem koloru
Minusy:
-opakowanie mogłoby był bardziej trwałe; kilka razy odłamało mi się wieczko, a dolna część ma skłonność do "przekręcania"
-gąbka po pewnym czasie zapycha się pudrem, wtedy już tak ładnie go nie rozprowadza, ale trzeba ją wtedy wymienić, albo umyć
-gdy zostaje mało pudru, strasznie się kruszy i nie da się go już nosić w torebce, ale to chyba normalne

Używam tego produktu od: Kilku lat
Ilość zużytych opakowań: Minimum 10

Prawie idealny

Jedyną wadą jaką w nim dostrzegam jest wydajność. Opakowanie wystarcza mi na ok 2 m-ce, co jak na puder jest bardzo krótkim okresem.
Poza tym ładnie stapia się ze skórą i przede wszystkim matuje moją tłustą strefę T na cały dzień.

Używam tego produktu od: ok pół roku
Ilość zużytych opakowań: 3 zużyte

Wystarczający

Produkt jak dla mnie jest wystarczający, dobrze matuje lecz niestety nie na długo, ma ładny naturalny kolor oraz nie wysusza , opakowanie jest godne podziwu, bardzo funkcjonalne lecz gąbka jest szczerze bez sensu.

Mój KWC!!!

Idealny!!! Wspaniale kryje, nie tworzy maski, nie podkreśla suchych skórek, wydajny, nie drogi, ładne odcienie, gąbeczka i lusterko w moim przypadku zbędnę. Mam odcień 04 vanilia rose beige rose. Uwielbiam kosmetyki Maybelline i Avony, są niezawodne :)

Używam tego produktu od: 2miesięcy

jestem na TAK,

Ponad rok temu kupiłam go zupełnie w ciemno i trochę bałam się, że wyjdzie jak zwykle jak kupuję kosmetyki baz sprawdzania ocen on line, ale okazało się zupełnie inaczej. Nie mam jakiegoś wielkiego problemu z matowieniem cery, ale też nie wszystko się u mnie sprawdza, a ten puder po prostu był rewelacyjny. Nakładałam go na podkład matujący i cały dzień wytrzymywał bez poprawek. Ponadto jest bardzo wydajny; (chociaż może to tylko ja, bo jak dla mnie to wszystkie pudry są wydajne) resztkę poprzedniego opakowania musiałam wyrzucić, bo stwardniał przez to jak długo go używałam. Teraz po paru niezbyt udanych podejściach do innych pudrów wróciłam do niego, z tym że teraz nie używam już podkładów tylko kremu bb od skin79 i niestety potrzebna jest poprawka w ciągu dnia, bo jak wiadomo kremy bb nie zapewniają matu, a szkoda ;) Co do ceny to myślę, że jest w granicach normy. Podsumowując, jak na razie jest to mój ulubiony puder, chociaż nadal szukam ideału :)

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 2 opakowania

Świetny!

Póki co nie znalazłam lepszego pudru :) Ale nawet nie mam wielkiej ochoty poszukiwania lepszego (a to jest dziwne jak na mnie :D)

Plusy:
- ładnie matuje
- nie wysusza
- efekt jest dość trwały
- twarz wygląda naturalnie, ładnie stapia się z cerą
- dołączone lusterko - bardzo przydatne i wygodne w użyciu
- bardzo wydajny

Minusy:
- ten puszek - w ogóle nie spełnia swojej roli, ja go wyrzucam od razu po kupieniu nowego pudru :D zamiast tego używam pędzla :)

Ogólnie nie mam się do czego przyczepić :D

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: 3 całe, w trakcie 4 ;)

Nawet dobry

Plusy:
- matowi tlusta skore
- nie wysusza
- praktyczne opakowanie z lusterkiem, ktore mozna wlozyc do torebki
- wydajny, nie trzeba nakladac go duzo, aby uzyskac matowy efekt

Minusy:
- moglby byc trwalszy
- dolaczony puszek/gabeczka jest kiepskiej jakosci, nie nadaje sie di dluzszego uzytkowania

Jest to dosc dobry produkt, nie jest za drogi, wiec kazdy moze sobie na niego pozwolic. Nie matuje na dlugie godziny, wiec trzeba go poprawiac w ciagu dnia.

Używam tego produktu od: ok. 1 roku

Całkiem niezły

Posiadam odcień 05 (Apricot Beige) i jestem zadowolona.
Bardzo ładnie matuje skórę i łączy się z jej kolorytem, niestety tylko na kilka godzin.
Dobrze się rozprowadza i nie pozostawia na skórze nadmiaru pudru, który trzeba "zmieść" pędzlem.

Można go używać nawet bez podkładu.

Opakowanie bardzo wygodne, a lusterko przydaje się nie tylko do przypudrowania noska ;)

Używam tego produktu od: Pół roku
Ilość zużytych opakowań: Pierwsze w trakcie

Przyzwoity

Świetny puder - ładnie matuje skórę, nie jest to jednak taki płaski mat jak u porcelanowej lalki. Wykończenie jest półmatowe, trochę satynowe. W każdym razie - bardzo mi się podoba. Ja mam jeden z jaśniejszych kolorów, ale pigmentu to on nie ma prawie wcale. W opakowaniu znajdziemy także lusterko i gąbeczkę, więc to świetne rozwiązanie do torebki. Sam puder na twarzy utrzymuje się ok. 4 godzin, potem konieczne są poprawki.

ok

+fajne opakowanie do torebki
+idealny do poprawek w ciągu dnia, nie robi jakiegoś płaskiego matu
+bez użycia podkładu delikatnie ujednolica cerę (ale na krótko- na pewno nie na cały dzień)
+kolor stapia się z cerą ale to raczej przez to, że jest raczej transparenty(ma mało pigmentu, więc nie ukryje niedoskonałości)
+nie podkreśla skórek i nie wysusza, wygładza skórę
+jest wydajny, mam go już ze 4 miesiące (!) widać już dno ale jeszcze wystarczy mi na miesiąc, nie jest miękki więc się nie osypuje i za dużo się go nie nabiera na pędzel/gąbkę

-gąbka rozwalona po 2 tygodniach używania(ta w zestawie)
-trwały raczej nie jest-jak pisałam wcześniej raczej do poprawek

Używam tego produktu od: 4 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie w trakcie

Mój Ci on! :)

Kupuję odcień nr 3 Golden Beige

Plusy:
+jasny ładny odcień, może troszkę za jasny ale dobrze się stapia z karnacją
+Matowi podkład jak i nakładany bez podkładu też dobrze matowi buzię ale nie wchodzi przy tym w pory i nie podkreśla skórek
+ NIE PRZESUSZA BUZI (to ważne bo mam suchą ,naczynkową i wrażliwą buzię)
+wydajny.perwszy starczył mi na prawie 4 miesiące codziennego używania
+podręczne lustereczko i gąbka! dobrej jakości
+solidne opakowanie
+ładnie wyrównuje koloryt

Minusów nie zauwazyłam.o jeden z niewielu naprawdę niewielu pudrów ktre mogę na buźkę nakłądać (nie używam podkadów na codzień) i nierobi mojej suchej wrażliwej buzi kuku .POLECAM WSZYSTKIM

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego opakowania, nie ostatniego