Clinique, Redness Solutions, Daily Relief Cream (Kojący krem nawilżający na dzień)

Średnia ocena: 4.61/5

hairstore.pl
Średnia ocena: 4.80/5

notino.pl
Średnia ocena: 3.91/5

Zmniejsza zaczerwienienia i przebarwienia, nadając skórze bardziej jednolity odcień.
Odbudowuje barierę lipidową, dzięki czemu woda zatrzymywana jest wewnątrz skóry, a substancje podrażniające na zewnątrz, chroni przed szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych.

na dzień
z przebarwieniami
nawilżające, ochronne, wybielające / rozjaśniające, łagodzące
w słoiczku

Spełnione obietnice - mój KWC!

Jedyny krem na naczynka, który spełnia obietnice producenta.
Używam tego kremu tylko rano, a już widzę że przede wszystkim wyraźnie wyrównuje koloryt skóry - a moja cera ma okropną skłonność nie tylko do rumienienia się w chwilach stresu, czy pod wpływem zmiany temperatur czy spożycia alkoholu, ale często wręcz pokrywa się w czerwono-blade plamy (również szyja i dekolt). Teraz ten problem jest znacznie zredukowany - skóra jest jaśniejsza, plamy rzadziej się pojawiają, nie ma uczucia "palenia" policzków.
Ponadto skóra jest nawilżona, naczynka - mniej widoczne, chociaż oczywiście te, które już pękły nie zniknęły, ale od kremu nie można tego wymagać.
Krem jest gęsty, ale, co ważne, nie zatyka porów i nie powoduje wyprysków, co często zdarza mi się z innymi kremami.
Może za pierwszym razem jego specyficzny (lekki) zapach niezbyt mi przypadł do gustu, ale w sumie jest bardzo nikły i teraz już go w ogóle nie zauważam.
Kremik jest wydajny - szkoda, że tak okropnie drogi. Ale myślę, że warty swojej ceny.

Super:)

Kupiłam zachęcona wcześniejszymi recenzjami i absolutnie nie żałuję. Już po kilku dniach widać różnicę - naczynka są mniej widoczne, skóra wygląda znacznie lepiej, jest świeższa i nawet zaczęłam rozważać wyjście do sklepu bez makijażu:)

W momencie nakładania konsystencja wydaje się ciężkawa, ale po chwili krem świetnie się wchłania. Naprawdę kosmetyk godny polecenia:)

Na naczynka I D E A Ł KWC!!!

Idealny krem do skóry z problemami czerwienienia się, popękanymi naczynkami i źle reagującej na wszelkie zmiany temperatury. A moje cera nie dość, że posiada wszystkie wymienione wyżej problemy to jeszcze jest skłonna do zapychania... ALE TEN KREM JEST lekarstwem na wszystkie moje bolączki! Nareszcie odnalazłam krem, który w 100% spełnia obietnice producenta. Idealnie wycisza skórę, nie czerwienie się jak kiedyś np. po wypiciu czegoś ciepłego czy gdy wracam z dworu do ciepłego mieszkania. Policzki są uspokojone, nie palą mnie i są jasne. Oprócz tego dobrze nawilżone i skóra nie jest pozapychana tak jak po innych kremach. Jedyny minus to dla mnie cena -180zł w sephorze :( Dlatego ciągle szukam gdzie można go znaleźć taniej. Jest na truskawce na szczęście o ponad 50zł tańszy :) !!! POLECAM.

Używam tego produktu od:3 tyg

Rewelacja

Jak dla mnie super, mam cere mieszana, sklonna do zaskornikow i do tego bardzo czerwona choc bez widocznych popekanych naczynek.
Krem lagodzi zaczerwienienia i nawilza skore, a nie pozostawia tlustej warstwy, do tego jest bardzo wydajny, konsystencja super.
Widze tylko 2 male minusy - cena i dziwny zapach (moim zdaniem dosc charakterystyczny dla kosmetykow clinique)

Polecam dla wszystkich czerwonych buzi :)

Używam tego produktu od: kilku miesiecy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1-go

Dość dobry

Używam go od paru miesięcy,jest bardzo wydajny. Rozjaśnia cerę i w połączeniu z zieloną bazą Clinique pomaga w zakrywaniu naczynek. Po zużyciu jednego opakowania,nie zauważyłam żeby pojawiły się nowe naczynka,ale też wielkich zmian nie widać. Myśle że ten krem bardziej bardziej zapobiega powstawaniu nowych naczynek nich pomaga w ich leczeniu. Nie wiem czy kupię następny,bo cena jest dość wysoka. Raczej wypróbuje czegoś nowego.Używam tego produktu od:4miesiecy

Świetny

Zaczne od tego, że mam niesłychanie trudny i dość rzadki rodzaj cery - tłustą, skłonną do powstawania zaskórników i jednocześnie naczyniową. Kosmetyki do cery tłustej zazwyczaj są zbyt ostre dla cery naczynkowej, a kremy do cery naczynkowej zbyt tłuste. Dlatego też bardzo cięzko jest dobrać mi krem łagodzący zaczerwienienia i jednocześnie nie obciązający mojej juz dosc mocno tłustej cery.
Redness Solutions jest idealnym kremem na dzień własnie do takich cer jak moja. Wyraźnie łagodzi, koi "rozgrzaną" skóre, nie obciąza jej, nie pozostawia tłustego filmu, nie zapycha, nie powowduje powstawania zaskórników. Nie jest to krem obkurczający naczynia krwionośne więc jesli ktos ma problem z powstającymi "pajaczkami" musi dodatkowo zaopatrzyć sie w coś obkurczającego naczynka.
Dodatkowym plusem kremu jest jego niesamowita wydajność - przez ok 1,5 miesiąca stosowania zuzyłam narazie ok 10 z 50ml.
Polecam "naczynkowym tłuściochom" ;-)

Używam tego produktu od:ponad 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1wszego

polecam

koi podrazniana skore, przynosi ulge, skora mniej sie czerwieni, nie uczula, nie pozostawia tlustego filmu, dla mnie troche za gesty przez co kiepsko sie rozsmarowuje, wydajny, treściwy (idealny na zime), rozjasnia buzke, minusem jest wysoka cena (39,5$).
nie wiem czy kupie znow, gdyz czytalam bardzo dobre opinie kremow tj flos lek czy dermacos, ktore sa kilkakrotnie tansze. Używam tego produktu od: marca

przemeczylam wiele kremow do cery naczynkowej i musze przyznac,ze jest najlepszy!! NIE ZAPYCHA!! co zdarza sie przy uzywaniu innych specyfikow. juz zamowilam kolejne opakowanie.

boski

Cudowny krem dla wrażliwców i dla nieszczęśników z pajączkami na policzkach :) Niezwykle skutecznie koi podraznioną skórę, mam wrażenie, że kapeczkę ją wybiela .... a może to ja mniej się czerwienię? Doskonale się wchłania, nie pozostawia tłustej warstwy (świetny na lato) jednoczesnie pozostawiając wyraźną warstwę ochronną (doskonały na zimę). Skutecznie nawilża, wygładza i odzywia. Świetny, świetny, po trzykroć świetny...polecam jako podstawę pielegnacji dla naczynkowców!Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: skończyłam pierwsze

Minęło tyle lat.... (30.01.2014 r.) a moja ocena tego produktu się nie zmeniła. Krem jest fenomenalny! Od czasu jak pisałam recenzję zużyłam wiele słoiczków tego kremu i chyba jeszcze bardziej go doceniam. Teraz noszę minerały - również i w tym przypadku sie sprawdza. Jeszcze raz powtórzę, fenomenalny kosmetyk.

Znakomity.

Kolejny bardzo udany produkt clinique. Ogromnie lubię antyoxidanta continous rescue, ale redness to jest to.

Krem ma same zalety, z których oczywiście największą jest rozjaśnienie cery i widoczne ukojenie, skłonnej do podrażnień i nierównego kolorytu skóry.
Efekt ten jest trwały i z czasem moja skóra robi się coraz mniej problematyczna.

Do tego fantastycznie się wchłania, nie pozostawia tłustego filmu, jest stosunkowo lekki, w sam raz na lato.
Nie zatyka porów oraz nie powoduje wyprysków na mojej kapryśnej cerze.

Jeśli chodzi o nawilżenie to zapewnia komfort na cały dzień, choć na noc zwykle mam potrzebę użycia czegoś bardziej treściwego, czyli clarinsa multiactive.

Puder sypki, który od lat robi u mnie za cały makijaż ;), wygląda na tym kremie bajecznie, fantastycznie się rozkłada i ten efekt trzyma się dzielnie cały dzień.

Krem jest wydajny, wystarczy niewielka ilość, by pokryć całą twarz. Bezzapachowy, trochę szkoda, że nie w tubce, ale słoiczek oczywiście piękny ;)

Moja nowa kosmetyczna miłość, obok wypróbowanego i stale obecnego na mojej półce multiactiva clarinsa.

Polecam, naprawdę warto wypróbować.

Używam tego produktu od:miesiąca

genialny!!!

polecam gorąco! krem pierwsza klasa zaczerwienienia prawie zniknęły skóra jest super nawilżona
kosmetyk naprawde wart swojej ceny na pewno szybko z niego nie zrezygnuje
a do tego jest super wydajny

Używam tego produktu od:2 tygodni

doskonaly !

produkt wspaniale sie spisuje likwiduje zaczerwieniena, bardzo dobrze koi i uspokaja cere, juz po pierwszej chwili twarz jest nawilzona i komfortowa,

krem wydajny,przyjemna konsytencja,bezzapachu

SUPER SPRAWA