Ziaja, Ogórkowa, Tonik do twarzy

Ziaja, Ogórkowa, Tonik do twarzy

E-Glamour.pl
Średnia ocena: 4.89/5

Bezalkoholowy tonik z prowitaminą B5 (D-Panthenolem) oraz wyciągiem z miąższu z ogórka, przeznaczony do cery normalnej, tłustej i mieszanej. Nawilża i odświeża skórę, ma bardzo przyjemny zapach.

Doskonałe odświeżenie.

Uwielbiam ten tonik! Ma piękny zapach, odświeża cerę i mam wrażenie, że po nim jest jeszcze bardziej czysta. Aczkolwiek, muszę obiektywnie stwierdzić, że nie robi absolutnie nic. Nie nawilża, nie zauważyłam ani poprawy, ani pogorszenia stanu mojej cery. Jednak, nadal bardzo go lubię za efekt odświeżenia i u mnie pod krem sprawdza się doskonale.

Używam tego produktu od: ok. 2 lata
Ilość zużytych opakowań: ok. 4

Mój numer jeden wśród toników.

Od kiedy na niego trafiłam już się z nim nie rozstaje. Jest bardzo wydajny i bardzo tani. Używam po każdym myciu, przy mojej suchej skórze sprawdza sie bardzo dobrze. Ma świeży, lekki zapach. Nie uczula. Nie zamienie go na żaden inny:)

Plusy:
-świeży zapach
-wydajny
-tani
-nie uczula
-nawilża

Wady:
-brak

Polecam!

Używam tego produktu od: 10 lat, jak nie dłużej
Ilość zużytych opakowań: baaardzo dużo

Dobry

Jak na tonik spisuje się niezle. Używam go codziennie po myciu twarzy.
Plusy:
+ tani i wydajny,
+ ładny, delikatny zapach,
+ delikatnie oczyszcza twarz, nie podrażnia jej
+ odświeża twarz.
Na pewno nie jest to mój numer 1, ale jest warty przetestowania m.in. ze względu na cenę.

Najlepszy

Plusy :
- dobrze oczyszcza skórę twarzy
- wydajny
- nie powoduje podrażnień
- daje uczucie odżywienia
Idealnie nadaje się do mojej skóry
Minusy : BRAK

Używam tego produktu od: Dłużej niż 3 miesiące
Ilość zużytych opakowań: Więcej niż 1

Lubię to ;)

Używam go od dawna. Uważam, że jak na taką cenę jest dobry. Ma fajny zapach oraz nie uczula. Jest dość wydajny i dobrze odświeża skórę. Nie podrażnia i nie szczypie :)

Plusy:
- cena
- wydajność
- dostępność
- zapach

Minusy:
brak

Ilość zużytych opakowań: całe 3

Tylko odświeża

No cóż, przede wszystkim cały serwis ma u mnie wielki minus za wylogowywanie mnie po 10 minutach, przez co wcięło mi recenzję i muszę ją pisać jeszcze raz. Niestety będzie już w okrojonej wersji.

+ produkt jest tani, więc warto go przetestować z samej ciekawości.
+ fajnie, ogórkowo pachnie.
+ przyjemnie odświeża twarz, zwłaszcza po nieprzespanej nocy.
+ ładnie oczyszcza, używam go rano do zmycia nocnych kosmetyków i spisuje się nieźle.
+ jak na tą cenę to nawet wydajny.
+ wygodne opakowanie.

- nie nadaje się do demakijażu oczu (ja każdy tonik z kolei testuję pod tym względem), bo okrutnie szczypie.
- nie wspomaga cery tłustej- nie matuje, a używam go równolegle z kremem nawilżającym z tej serii, który też obiecywał matowić...
- strasznie ściąga mi skórę, więc muszę przed nałożeniem czegokolwiek jeszcze przemywać ją wodą.
- trochę podrażnia mi istniejące na czole krostki. Po przemyciu nim twarzy nagle robią się czerwone.

Podsumowując, warto go przetestować za tą cenę, bo u wielu osób się sprawdza, niestety nie u mnie, i raczej do niego już nie wrócę.

Ilość zużytych opakowań: w połowie pierwszego

Bezcelowe użytkowanie

Plusy:

+ zapach
+ cena

Minusy:

- nie oczyszcza
- nie nawilża
- otwarcie produktu niewygodne
- Nic nie robi ani nie szkodzi nie widzę celu używania go

Ulubieniec :)

Tonik ten jest moim ideałem.
* tonizuje i oczyszcza skórę
* nawilża i lekko rozjaśnia
* świeży ogórkowy zapach
* nie podrażnia
* tani
* bardzo wydajny
* nie pozostawia ściągniętej skóry

Zdecydowanie najlepszy :)

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: bardzo dużo

Niesamowity

Jest to mój pierwszy tonik, nie mam porównania do innych produktów tego rodzaju, ale myślę, że moje poszukiwania dobiegły końca, a ja znalazłam mój typ.

+dobrze tonizuje
+nie powoduje uczucia ściągnięcia
+odświeża
+nie wysusza; wręcz lekko nawilża
+oczyszcza twarz z resztek makijażu
+uniwersalny; ja osobiście wolę stosować go rano, właśnie w celu odświeżenia i przygotowania skóry do makijażu, ale świetnie sprawdza się również na noc
+opakowanie; wygodne, łatwe w dozowaniu produktu, widzimy, ile produktu nam zostało
+wydajny; niewielka ilość wystarczy, by oczyścić twarz
+zapach; sama byłam sceptyczna co do zapachu, myślałam, że będzie on silny, a wielką fanką ogórka nie jestem, ale wręcz przeciwnie, jest on bardzo delikatny
+cena
+dostępność

Nie widzę żadnych minusów, ten tonik jest naprawdę godny polecenia. :)

Ilość zużytych opakowań: 1 zaczęte

Idealny

Według mnie jest to idealny tonik do skóry, która potrzebuje łagodnego oczyszczenia. Dobrze zmywa resztki makijażu, odświeża cerę. nie podrażnia w żaden sposób. Bardzo lubię go używać w ciągu dnia w celu odświeżenia. Ma piękny zapach ogórka. Starcza na długo i jest tani. Mogę powiedzieć, że trochę nawilża i przyspiesza zmniejszanie trądziku. Nie zawiera także alkoholu, ogółem polecam :)

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: trzy

Mój ranny przyjaciel :)

Z pewnością ten tonik zostanie ze mną na długo:). Bardzo przyjemnie pachnie - tak rześko jak świeży ogóreczek. Baaardzo wydajny, wystarczy niewiele żeby przemyć nim twarz. Ładnie oczyszcza twarz, nie podrażnia i budzi do życia. Dobrze tonizuje i lekko nawilża. Przygotowuje cerę do dalszych zabiegów. Nie zawiera wysuszającego alkoholu:). Jest bardzo tani. Ja się z nim nie rozstaję :).

Ilość zużytych opakowań: dwa

zero uwag ;)

Jak dla mnie bomba, tonik idealny :) Wyraźnie odświeża i oczyszcza twarz, radzi sobie też z resztkami makijażu. Faktycznie troszkę nawilża, absolutnie nie przesusza. Nie powoduje szczypania ani pieczenia. Dwa razy jedynie zdarzyło mi się, że troszkę mi oko połzawiło, ale..przymykam na to oko ;) ;) Do tego super pachnie ogórkiem - uwielbiam ten zapach :) Cena śmiesznie niska, wydajność myślę że w porządku, o ile nie leje się go bez opamiętania na wacik ;) Bardzo polecam i myślę, że nic lepszego w podobnej cenie nie znajdę :)

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie