Essence, Ultra Strong Nail Hardener (Utwardzacz do paznokci)

Essence, Ultra Strong Nail Hardener (Utwardzacz do paznokci)

Odżywka przeznaczona do słabych, kruchych i rozdwajaj ach sie paznokci. Jej silna formula wzmacnia, regeneruje i chroni. Rezultaty: mocno utwardzone, odporne na uszkodzenia i zadbane paznokcie.

IDEALNA

Nic dodać nic ująć

- cena śmiesznie niska jak za tą jakość
- nadaje się do malowania samodzielnie, pod lakier, na lakier (ja osobiście używam i pod i na :D)
- szybko schnie
- nabłyszcza

minusów nie widzę ;)

Ilość zużytych opakowań: 3 :)

genialna

Zawsze miałam problemy z rozdwajającymi się paznokciami, były masakrycznie miękkie. A teraz są twarde (nawet do tego stopnia że pilniczek o słabym stopniu ścierania sobie nie radzi) i rosną dłuższe.
Jest tani i ogólnodostępny.

Używam tego produktu od: 3 mieś
Ilość zużytych opakowań: 1 normalne

Średnia

Po przeczytaniu recenzji na wizażu, postanowiłam kupić tą odżywkę. Od zawsze mam problematyczne paznokcie ( łamią się, rozdwajają, są miękkie). Wcześniej mi nie przeszkadzały, zawsze ścinałam je krótko i nie malowałam paznokci. Teraz zaczęłam o nie dbać. To moja druga odżywka, wcześniej miałam Nail Expert która pogorszyła jeszcze bardziej stan moich paznokci. Paznokcie mam troszkę dłuższe, końcówki są bielsze , paznokcie nie rozdwajają się, ale nadal są miękkie. Odżywka zaczęła mi w opakowaniu gęstnieć i schnąć. Już mi się kończy, trudno ją wydobyć z opakowania, ciężej się nakłada i odpryskuje po 2 dniach. Na początku była ok, teraz już nie bardzo. Gdy przestałam na kilka dni używać tej odżywki, paznokcie wróciły do wcześniejszego stanu. Była nie droga w Naturze za 7.99.

każda posiadaczka problematycznych paznokci powinna go kupić!

Produkt bardzo dobry, powiedziałabym, że wręcz rewelacyjny. Kupiłam po przeczytaniu recenzji na Wizażu - od zawsze mam problem z delikatnymi paznokciami; łamią się jak szalone, rozdwajają, ogólnie ciężko mi je zapuścić. Po raz kolejny opłaciło się zaufać opiniom Wizażanek - kupiłam utwardzacz dość niedawno (około 3 tygodnie temu), użyłam go zaledwie kilka razy, bo nie zawsze pamiętam, a moje paznokcie jakby odzyskały cały wigor!

+ zacznę od prozaicznych rzeczy: cena jest niziutka, a produkt jest bardzo wydajny. Dobra dostępność, z reguły półeczka z serią do paznokci jest zapełniona, więc nie ma problemu jak np. z kolorówką Essence. Ładne i poręczne opakowanie, fakt, nie jest przejrzyste, ale za to bardzo ciekawie wygląda na półce ;) Produkt bardzo łatwo się rozprowadza, po pierwsze dzięki odpowiedniemu pędzelkowi, a po drugie dzięki dość rzadkiej konsystencji.

"Techniczne" sprawy jak widać są na plus, jeżeli natomiast chodzi o działanie, to naprawdę widzę różnicę w stanie swoich paznokci. To chyba najlepsza odżywka jakiej zdarzyło mi się używać, wygrywa nawet z żelową z Wibo (ta różowa), która do tej pory była moją ulubioną - produkt Essence daje spektakularne efekty oraz jest po prostu łatwiejszy w obsłudze: wystarczy maznąć dwa razy pędzelkiem po paznokciu, kilka sekund poczekać aż wyschnie i po sprawie.

Ostatnio bardzo często zmieniałam lakier na paznokciach, co wiąże się z praktycznie codziennym maltretowaniem paznokci zmywaczem i lakierem. Efekt: słabe, rozdwojone i kruche paznokcie z matową płytką, "białe" końcówki (o ile udało się zapuścić) o nieciekawym, niezdrowym kolorycie. Wpadłam w błędne koło: niepomalowane paznokcie wyglądały tak źle, że po prostu musiałam ukrywać je pod warstwą lakieru.. W akcie desperacji zmieniłam zmywacz, kupiłam utwardzacz Essence i:

Paznokcie już po jednym czy dwóch użyciach stały się twardsze, zyskały zdrowszy kolor. Aktualnie mam całkiem długie pazurki, końcówki mają nareszcie zdrowy, biały kolor, płytka odzyskała naturalny połysk i już się nie łuszczy. Mogę bez problemu wyjść z domu z niepomalowanymi paznokciami, bo po prostu wyglądają zdrowo i ładnie :) Przypominam, że użyłam tej odżywki zaledwie kilka razy, do tego nieregularnie, tak więc przy częstszym użyciu musi robić cuda. Jeżeli coś ma uratować zniszczone paznokcie, to jest to właśnie ten produkt!

Chcę jeszcze zaznaczyć, że preparat naprawdę wzmacnia paznokcie - nie jest to jeden z tych produktów, po których paznokcie są twardsze dopóki warstwa specyfiku znajduje się na płytce. Tutaj zmywam pazurki i czuję różnicę w strukturze paznokcia, widzę, że goła płytka jest w świetnym stanie. Paznokcie stały się bardziej odporne, "elastyczne" (nie łamią się jak np. przypadkiem uderzę paznokciem o jakąś twardą powierzchnię, a wcześniej często miało to miejsce).

Aha - produkt na paznokciu zachowuje się jak bezbarwna odżywka. Nadaje bardzo ładny połysk, a inne lakiery dobrze się na nim rozprowadzają. Nie zauważyłam negatywnego wpływu na trwałość kolorowego lakieru, także można bez obaw stosować jako bazę.

POLECAM. Ten produkt naprawdę wart jest zakupu, na pewno sięgnę po niego ponownie po wykończeniu pierwszej buteleczki. Każda posiadaczka kruchych paznokci powinna go mieć na swojej półce.

Używam tego produktu od: 2-3 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: początek pierwszej buteleczki

Coś wspaniałego

Szybko schnie, ładnie błyszczy, dobrze utwardza lakier i wspaniale działa na paznokcie, po nałożeniu paznokcie są jakby twardsze, a po tygodniu już wyraźnie czuc różnice. Po 2 miesiącach od kupienia nie złamał ani nie rozdwoił mi się ani jeden paznokiec, chociaż miałam bardzo długie - cud ;)

Używam tego produktu od: 2 m-cy
Ilość zużytych opakowań: 1 + drugie w trakcie

REWELACJA!!!

Po porażce z Nail Tek, który pogorszył jeszcze stan moich paznokci kupiłam ten utwardzacz lecz bez przekonania.
Rezultat:
- po miesiącu paznokcie są już w świetnej kondycji - pierwsze efekty po 2 tyg,
- nie łamią się, nie rozdwajają i nie zadzierają - nigdy nie udało mi się wyhodować tak długich,
-końcówki zdecydowanie wybielone,
-przedłuża trwałość lakieru - u mnie z 1dnia do 5.
Dodam, że malowałam \'jak sobie przypomniałam\' - bardzo nieregularnie.
Jestem zdziwiona a jednocześnie zachwycona aż takim rezultatem.
Polecam spróbować!

Ilość zużytych opakowań: 1-8ml.

hohoho :D

otóż nie wiem czy któraś z pań pokusiła się o przeczytanie informacji pod spodem - \'\'warnings\'\' :D

trzeba uważać bardzo na skórki , odżywka zawiera formaldehyd czyli aldehyd mrówkowy czyli formalinę, którą konserwują eksponaty np. żab w szkole :D po 2 dniach smarowania robimy dzień przerwy( tutaj nie wniknęłam - mam zmyć lakier i nałożyć raz jeszcze?)

w ogóle mi to nie przeszkadza , zawsze usilnie poszukiwałam super odżywki ,w końcu poszukiwania porzuciłam bo uznalam, że moim paznokciom już nic nie pomoże, kupiłam sobie utwardzacz aby utrzymać dłużej lakier a tu popatrz ;)

dotąd po zachodowaniu paznokci do jakiegoś momentu musiałam je ściąć bo się zwyczajnie rozdwajały ,a teraz paznokcie to kamień dosłownie!! dodam, że sprzątałam dom z pomocą amoniaku a paznokcie po tej odżywce nawet nie zareagowały, oh my gooood cud kosmetyczny? zobaczymy dalej:)

Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

KWC

REWELACJA! Używam tej odzywki od kilku miesięcy i dzięki niej wiecznie problemowe, rozdwajające się paznokcie są mocne, nie łamią się, ROSNĄ ( muszę je regularnie skracać) i wyglądają zdrowo. Maluję dwie warstwy raz, dwa razy w tygodniu ( odżywka spokojnie wytrzymuje tydzień) , jeżeli używam kolorowych lakierów to obowiązkowo jako baza i dopiero na to lakier.

Utwardzacza używa też moja mama, przyjaciółki, którym go poleciłam i wszystkie są zadowolone.

Boję się jedynie, ze paznokcie się do niego przyzwyczają i co ja wtedy zrobię? ;)

Ilość zużytych opakowań: w trakcie trzeciego

Uwielbiam!

Kupiłam na swoje porozdawajane paznokcie i odżywka pomogła od razu! Dodatkowo jest trwała i ładnie błyszczy. Stosuję ją jako bazę lub lakier bezbarwny. Cena przyzwoita, a skuteczność... SUPER! :)

Stosowana jako top coat bardzo dobrze utwardza lakier. :)

Używam tego produktu od: paru miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 2 op

Uratował moje paznokcie.

Moje paznokcie sa kruche, giętkie, łatwo łamią się , najczęściej były rozdwojone, czasami aż do połowy paznokcia. Istna makabra. ;)
Próbowałam już wielu produktów, suplementów, drożdży, pokrzywy, nic nie pomagało.
Od utwardzacza oczekiwałam tylko tyle,żeby paznokcie utwardził, nie oczekiwałam odżywienia. A tu niespodzianka- wreszcie mam naprawdę długie paznokcie, wyraźnie mocniejsze, nawet po zmyciu!
Paznokcie odrastają w o wiele lepszej kondycji. Końcówki są białe.

Utwardzacz trzyma się na paznokciach około 5-6 dni.Przedłuża trwałość lakieru. Niebywałe. wcześniej lakier potrafił odpaść z moich paznokci po kilku godzinach,w takim stanie strasznym były.

W załączniku informacja na temat stosowania, zdjęcie zapożyczone z bloga:http://vexgirl.blogspot.com/2011/04/essence-ulotka-z-nowosciami.html

Używam tego produktu od: 2,5 tygodnia.
Ilość zużytych opakowań: jedno.

Niczego sobie

Używałam tego utwardzacza jako top coat\'u, bo przepięknie nabłyszczał i przedłużał trwałość lakierów kolorowych o jakieś 2-3 dni.
Ma rzadką konsystencję i wygodny pędzelek, po pewnym czasie niestety gęstnieje i trzeba go reanimować rozcieńczalnikiem Delii. Kiedy w opakowaniu zostaje mniej niż 1/3 opakowania, ciężko go wygrzebać. Minusem jest nieprzezroczyste opakowanie.
Stosowałam go kilka razy pod lakier i w tej roli niestety się nie sprawdził. Nie poprawia kondycji płytki paznokciowej, powiedziałabym nawet, że źle na nią wpływa. Po zastosowaniu go samodzielnie- jako odżywki i jednocześnie bezbarwnego lakieru- paznokcie miałam rozdwojone bardziej, niż przed pomalowaniem.
Czyli w zastosowaniu zgodnie z radami producenta- ten utwardzacz jest do niczego, ale jako top coat sprawdza się rewelacyjnie.
Jeśli jeszcze kiedyś go kupię, to w tym drugim celu.

Używam tego produktu od: używałam przez ok. 3 miesiące
Ilość zużytych opakowań: skończone 1

raczej kiepska

Kupiłam tę odżywkę aby pomóc moim paznokciom - zaczęły się rozdwajać i łamać. Produkt jest przezroczysty, bardzo wodnisty, łatwo się nakłada, błyskawicznie schnie. Lśni na paznokciach jak lakier bezbarwny, podczas kuracji tą odżywką rzadko malowałam paznokcie kolorowymi lakierami (aby ich dodatkowo nie osłabiać). Niestety odżywka ta mało mi pomogła. Na początku miałam wrażenie, że faktycznie jest poprawa - niestety wzmocnienie kondycji paznokci trwało jakiś tydzień a potem problemy powróciły, fakt, rozdwajanie i łamanie się były nieco słabsze ale jednak trwały i generalnie poprawy nie widziałam. Odżywka ta szybko "schodzi" z paznokcia, właściwie po 2 dniach połowy nie ma na płytce, szalenie szybko odpryskuje przy końcówkach (może dlatego tak słabo działa - bo właściwie natychmiast znika?). Nie kupię już tego produktu - działanie znikome więc i tych małych pieniędzy wyrzuconych na nią szkoda...

Ilość zużytych opakowań: połowa jednego