Essence, Ultra Strong Nail Hardener (Utwardzacz do paznokci)

Essence, Ultra Strong Nail Hardener (Utwardzacz do paznokci)

Odżywka przeznaczona do słabych, kruchych i rozdwajaj ach sie paznokci. Jej silna formula wzmacnia, regeneruje i chroni. Rezultaty: mocno utwardzone, odporne na uszkodzenia i zadbane paznokcie.

super

Nie mam wiekszych problemow z paznokciami. Kupilam jako baze po kolorowe lakiery,zeby zabezpieczyc paznokcie przed przebarwieniem. Sprawdza sie jako utwardzacz. Maluje jedna warstwe, pozniej dwie warstwy kolorowego lakieru i na wierzch jeszcze jedna warstwe odzywki. Pazurki sa rzeczywiscie utwardzone, nie lamia sie. Odzywka do tygodnia trzytma sie na pzurkach w nienaruszonym stanie. Polecam !
Minus-szybko gestnieje w buteleczce.Używam tego produktu od: pare tygodniIlość zużytych opakowań: w trakcie 1

Uzylam pare opakowan tej odzywki. panzokcie byly mega mocne, a jako ostatnia warstwa manicure slicznie nablyszczala. Nieestety nie widujej juz jej na stoisku Essence.

koszmar !

Zapowiadało się super ! Paznokcie się pięknie błyszczały, były twarde ... bajka ! Jednak po jakimś czasie zauważyłam, że jedna z obietnic producenta (tj, że paznokcie stają się mocniejsze ) nie została spełniona ... Pazurki zaczęły mi się tak rozdwajać, że schodziły płatami ... do połowy byłam bez paznokci :( .
Wyszukałam więc na Wizażu innej odżywki i trafiłam na serum z wapniem i wit. C z Lovely . Udało mi się uratować paznokcie ! Po tygodniu używania znów były twarde i wcale się nie rozdwajały ( co aż dla mnie było dziwne) ... Jednak coś mnie pokusiło i pomalowałam paznokcie Essence Ultra Strong... po doslownie jednym dniu znów zaczęły mi się rozdwajać paznokcie.. Długo zastanawiałam się \' o co chodzi ? \' i w końcu przeczytałam skład tej \'odżywki\' -> FORMALDEHYD, który sprawia, że paznokcie stają się łamliwe... Więcej nie kupię i nie polecam.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: pół 1

Świetny!

Długi czas szukałam jakiejś dobrej taniej odżywki. Po porażce z Sensique trafiłam na produkt Essence i... pozytywny szok!
-poprawił kondycję moich paznokci
-są twardsze
-cena!!!
-troszkę nieładnie schodzi, ale to nie problem, można użyć zmywacza
Podsumowując - za tę cenę extra:)

cudo!

Dla mnie jest to rewelacyjny produkt.
wzmocnił i utwardził moje paznokcie:)
nie rozdwajają się i w końcu dały się zapuścić !
stosuje zawsze jako bazę pod kolor i lakiery mi zbytnio nie odpryskują :P
choć nie wiem czy to zasługa tej odżywki.
Wszystkim gorąco polecam !
Przy takiej cenie to aż żal nie spróbować!

rewelacja!

To nie jest tylko utwardzacz paznokci.Fakt sa one twarde,ale tez nie lamia sie,nie rozdwajaja.Juz tyle odzywek do paznokci mialam i stwierdzam z pelnym przekonaniem,ze ta jest najlepsza.Kupie pewnie nie raz,bo nie dosc,ze tania,to i efekty sa super.Ja na lakier jej nie klade,ale pod lakier sprawuje sie swietnie i szybciutko wysycha.

Używam tego produktu od:3 m-cy

Dobra odżywka.

No jako odzywka, to faktycznie ten produkt jest świetny, utwardza, wzmacnia, odżywia paznokcie. Ale mnie szczerze mówiąc ta nazwa "ultra strong" skusiła, bo pomyślałam,że skoro tworzy taką silną warstwę to w końcu będę mogła rzadziej malować paznokcie,bo to cudo przedłuży trwałość lakieru.Ale nic z tego. Pomalowałam sobie pięknie paznokcie. Poczekałam z 10 min aż wszystko wyschnie a ta odżywka po prostu rozpuszczała ten lakier, lorował się i robiły sie brzydkie zniekształcenia lakieru. No i niestety maniciure nie nadawał się do niczego :( Ta odżywka po prostu jest bardzo samolubna, akceptuje tylko samą siebie:P i koliduje z innymi, rozpuszcza je, niszczy. Może po prostu tak ma być. Należy tę odżywkę stosować samodzielnie. Powtarzam - jest świetna, ale ostrzegam - nie kłaść na lakier.

Używam tego produktu od: dwóch tygodni

świetna odżywka!

świetna odżywka dzięki której moje paznokcie nie rozdwajają się! odkąd ją stosuję są zdrowe i twarde! maluję nią stale jako podkład pod inny lakier lub jako lakier bezbarwny.
wzmacnia pazurki, dobrze się trzyma, ładnie błyszczy i kosztuje grosze- gorąco polecam ;-)

Używam tego produktu od: ponad pół roku
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 3-go