Sephora, Professionnel, Pędzel kabuki nr 50

Sephora, Professionnel, Pędzel kabuki nr 50

Mały pędzel kabuki z włosia koziego do różnych rodzajów pudru - mineralnego, sypkiego, kompaktów, róży, kulek i brązerów. Poręczny, miękki, delikatny.

porządny

Kupiłam go ze względu na bronzer za namową makijażystki w Sephorze. Myliła się... pędzelek nie nadaje się do bronzera. Chcąc użyć bronzera na kosci policzkowe widocznie wystaje zza nich (może to ja nie umiem się nim obsługiwać?). Jednakże nie odejmuje za to ani deka gwiazdki. Pędzelek jest cudowny. Miękki, gęsty i jeszcze nie spadł mu włos z ... kabuki :D [jeszcze go nie prałam] teraz mam ochotę na 44 :]
W zapytaniu o ponowne kupno wstawiam "Nie wiem" gdyż mam nadzieję, że mój egzemplarz starczy mi na dłuugo
______________________________________

EDYCJA: pędzel po kilku myciach przestał być już taki delikatny. Włosie strasznie kuje. Na dłuższą metę nie polecam

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: n/d

jestem zadowolona

Cenowo jeden z tańszych pędzli tego typu i jeden z mniejszych, więc z łatwością można go nosić przy sobie. Miły w dotyku, miękki sprężysty włos, który nie wypada (chociaż nie mam go jeszcze zbyt długo). Jestem zadowolona, bardzo łatwo nałożyć nim puder sypki. Nie żałuję tego zakupu

Używam tego produktu od: kilka tygodni
Ilość zużytych opakowań: