Chanel, Le Blanc De Chanel [Sheer Illuminating Base] (Baza rozświetlająca)

Chanel, Le Blanc De Chanel [Sheer Illuminating Base] (Baza rozświetlająca)

Upiększająca i modelująca baza dostosowana do wszystkich typów skóry. Komfortowa konsystencja idealnie zespalająca się ze skórą dająca uczucie delikatności, komfortu i nawilżenia.
Doskonale łączy się ze wszystkimi podkładami i pudrami.
Może być stosowana na skórę - efekt ujednolicający i odmładzający, zmieszana z podkładem daje efekt świetlistości.

bazy pod makijaż twarzy
rozświetlające
w buteleczce

CUD nad CUDA!

Moja trzecia baza w życiu i ostatnia. Cudna! Rozświetla wspaniale, cudownie pachnie, idealnie się rozprowadza... Po połączeniu z Diorskin Purelight mam cudowną, idealnie gładką cerę, jak po Photoshopie. Co do przedłużania trwałości makijażu- nie zwróciłam uwagi, bo Dior zawsze mnie się długo trzymał, po kilku godzinach makijaż nadal jest trwały.

Bardzo wydajna- w ciągu 8 m-cy zużyłam ok. połowę.

Używam tego produktu od:8 m-cy
Ilość zużytych opakowań:pół

co to ma być?

Zakupu dokonałam absolutnie pod wpływem recencji i nadal nie mogę wyjść ze zdumienia nad zachwytami poprzedniczek! Oglądałam się ze wszystkich stron, pod różnym kątem i w różnym świetle ale żadnych, kompletnie żadnych efektów nie dostrzegłam. Pytałam o wrażenia znajomych, też NIC. Ani nie rozświetla, ani nie wyrównuje, a już napewno nie nawilża. Po zastosowaniu mam uczucie ściągnięcia i przesuszenia także na podkładzie z kremu. Jedyna zaleta kosmetyku to zwiększenie wydajności fluidu, ale co to za różnica czy stosuje się 1/2 bazy i 1/2 podkładu, czy też sam podkład.
Nawet jeśli nie efektu Photoshopa, to choćby minimalnego rozświetlenia się spodziewałam, a czuję jakbym używała gruntu pod farbę, którego nie widać i nie jest niebędny. Szkoda, miałam nadzieję na fajny kosmetyk.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Świetna

Zgłosiłam więc oceniam.
Ogólnie wcześniej byłam przeciwna bazom- po co kolejną warstwą kosmetyków obciążać skórę.
Zmieniłam zadanie po tym jak mnie malowała wizażystka tej firmy.Oczywiście do makijżu użyła tej bazy. Tak się nią zachwyciłam,że zaraz po tym kupiłam ją. Ten zachwyty trwa od chwili zakupu.
Baza raczej nie służy do przedłużania makijażu. Jeśli ktoś chce ją nabyć głownie dlatego to powinien zdecydować się na coś innego.
Ona ma raczej działanie jak krem- tzn. upiększyć skórę, nawilżyć ją ,spowodować,że pod makijażem będzie wyglądała promiennie, jaśniej, młodziej. I dokładnie ona to robi.
Ja kładę ją głownie pod oczy, aby rozświetlić te partie.
Baza ma wyjątkowo przyjemny zapach, konsystencję skondensowanego mleka.Jest bardzo wydajna.
Łączyłam ja z kilka fluidami (Revlon, Collistar,Estee Lauder,MF) i nie było żadnych problemów.

Używam tego produktu od:2 miesiące

Może być

Tak jak wyżej-może być,chociaż liczyłam na coś więcej.Baza przyjemnie pachnie,bardzo dobrze się rozprowadza.Twarz po jej użyciu wygląda prześlicznie,promiennie i świeżo,ale...tylko przez 2-3 godziny,później efekt ten zanika,przynajmniej u mnie.Używałam ją w połączeniu z różnymi pudrami,łącznie z pudrem Chanel Cristalline,efekt był ten sam,zbyt krótkotrwały.Nie przedłuża mi makijażu,na to też mimo wszystko liczyłam.Jest jednak wydajna,nawet bardzo.Można sobie ją odpuścić.

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:pierwsze

Photoshop!!!

Cudoooooowna skora:) gladka jedwabista jak napisala wizazanka photoshop. Uzywam tej bazy z podkladem Chanel Double Perfection i jestem zauroczona, baze mozna nakladac pod podklad,na podklad albo tylo dla podkreslenia partii twarzy np.na kosci policzkowe daje swietlisty efekt poprostu cudo!
Moge ja porownac z baza YSL,iShiseido,MAC i zadna z wyzej wymienionych nie daje takiego efektu nie wiem na czy to polega...

Bardzo wydajna;)

Używam tego produktu od:od dwoch tygodni
Ilość zużytych opakowań:1 poczatek

Fajna:-))

Jestem zauroczona.

Generalnie- nienawidzę baz. Próbowałam wiele, łącznie z wychwalana pod niebiosa Guerlain Pure Radiance, która okazala się fatalna pomylka.

Lubie makijaz, taki photoshopowy:-)) z ukrytym blaskiem.
I strzal w 10!!:-)) wprawdzioe mam dopiero próbkę, al ena pewno kupie produkt. Rzeczywiscie skora jest promienna, z wewnętrznym blaskiem ...wygladam BOSKO:-))))!!! Nie potrafie ocenić, ale chyba troszke makijaż mi sie lepiej trzyma- w sumie nigdy z tym nie mam wiekszych problemów. Ale dla samego efektu warto.MEGA wydajna. Męcze próbke od 2 tygodni i konca nie widac:-))

Używam tego produktu od: 2 tyg.
Ilość zużytych opakowań: próbka