Eveline Cosmetics, Flower Garden 2in1 Base & Eyeshadow (Cień do powiek w płynie i baza 2w1)

Średnia ocena: 4.61/5

Flower Garden Liquid Eyeshadow to cień w płynie 2w1 o wykończeniu matowym (cień-baza). Matowe cienie w płynie to nowa jakość w makijażu oka, mogą być stosowane jako cień mono, zapewniając szybki i wygodny makijaż oraz jako baza kolorystyczna pod cienie prasowane, wzmacniając ich pigment. Receptura zawiera dodatek skwalanu o właściwościach nawilżających, zapewnia gładką i jędrną skórę.

Formuła wodoodporna.

bazy pod cienie
przedłużające trwałość makijażu, wygładzające
w buteleczce

02 - wykończenie połyskujące

Miałam kiedyś bazę do powiek. Potem trochę nie widziałam sensu jej kupować - ale jak się pojawił produkt 2w1 (coś co Eveline kocha, ale nie zawsze wychodzi). To stwierdziłam, że why not?

o poj. 5 ml z aplikatorem - bardzo ładnie się prezentuje (trochę może się mylic z błyszczykiem) ale i tak po nałożeniu pewnej ilości produktu rozprowadzałam to palcem po powiece

Dostępność:
Hebe, Rossmann, Eveline, darmarsklep

Wydajność
nie mam zastrzeżeń

Konstystencja;
płynna trochę jak błyszczyk. Nie roluje się, ładnie zastyga

Cena:
regularna ponizej 30 zł (ja kupiłam od Eveline na Allegro za 14 zł)

Kolor, pigmentacja, efekt:
Generalnie 02 to taki "złoty deszczyk" na powiece i sprawdza się zarówno solo jako cień (wtedy mamy subtelny efekt) a jako baza to również te drobinki połyskujące się przebijają (co też jest interesującym lookiem).
Ja akurat jestem sroką i lubie taki efekt - ktoś inny musi się trzymać z dala od tego. Byłoby super gdyby była jeszcze wersja srebrna (bo osobiście aż taką fanką złotego nie jestem) niemniej jednak, lubię ten produkt za uniwersalność.

Produkt mnie nie podrażnił, nie spowodował wysuszenia czy podrażnienia - dlatego myślę że bardzo chętnie będę do niego wracała

Bardzo fajne cienie

Posiadam numer 1 i 2.
1 to nude/brąz, idealny do szybkiego makijażu. Jeden ruch, roztarcie i mamy gotowy makijaż oka.
Natomiast 02 pięknie rozświetla powiekę, tworzy taflę i może ozdabiać oko samodzielnie lub być uzupełnieniem mocniejszego makijażu.
Na pewno kupię ciemniejszy nr 3, a także te z serii Choco. Dodatkowo apel do Eveline: poproszę większą gamę kolorystyczną, może coś jeszcze bardziej szalonego? :))

Czcionka Too Faced, jakość Eveline

Opakowanie produktu zwróciło moją uwagę już z daleka, bo czcionką przypomina produkty Too Faced.
Co do samego kosmetyku- jest ok. Ładnie się blenduje, ale nie jest jakoś wybitnie trwały.
Ma za to bardzo ładne matowe wykończenie!
Dodatkowo cena jest przystępna więc jest to produkt, który można polecić.

Kupiony w: Drogeria Cocolita.pl

idealny cień

O mamo ale to jest świetny kosmetyk. Wystarczy niewiele produktu by pokryć oko pięknym kolorem na który można dodać dodatkowy kolor lub nie- w obu wersjach kosmetyk spełnia swoją rolę na 200%

dla mnie hit

Używam go w sumie w 2 wariantach jednocześnie i jako cień i jak bazę, bo po nałożeniu podkładu tylko ten cień plus lekko przyprószam cieniem(brokatem). No efekt fantastyczny. Makijaż naprawdę trwały i ładny

Kupiony w: Drogeria Cocolita.pl

polecam

Od niedawna firma Eveline produkuje takie wielozadaniowe produkty, które można wykorzystać w różnych celach - mi to bardzo odpowiada :)
Kupiłam w celu posiadania bazy a używam jako cień jednak tylko dodaję odrobinkę brokatu :) moim zdaniem efekt jak po kwadransie blendowania dobrych cieni

Takie nie wiadomo co.

Dzięki Klubowi Recenzentki w moje ręce wpadły naprawdę fantastyczne produkty spod szyldu Eveline, jednak recenzowana baza i cień w jednym nie należą do grona perełek.
Moim zdaniem ten produkt to takie ''niewiadomoco'' - nie wiadomo po co i na co, nie wiadomo dla kogo i nie wiadomo, czemu to w ogóle istnieje...

Do plusów - bo i takowe tutaj są - mogę zaliczyć:
+ Wygodne i ładne wizualnie opakowanie - błyszczykowe, z porządnym, mięciutkim gąbkowym aplikatorem.
+ Lekką, nietłustą formułę.
+ Ładne kolory - choć tutaj trzeba mieć baczenie na to, że nie sprawdzą się one w formie bazy, bo zmieniają kolor aplikowanego cienia. Stosowane solo - mogą być, ale jako baza - nie.
+ Wydajność i niską cenę.

WADY:
- Nie wyobrażam sobie stosować ich jako bazę - ze względu na kolor nie nadają się, by aplikować na nie cienie jaśniejsze od nich, ponieważ zmieniają ich odcień i to na wyjątkowo brzydki, bury - chyba, że ktoś taki efekt lubi, to proszę bardzo. Ja podziękuję, postoję.
- Nie grzeszą trwałością - co jest dosyć zabawne, bo przecież to BAZA - produkt, który z założenia ma przedłużać trwałość...
- Podrażniają mnie - swędzą mnie powieki po tym cudzie natury i t tak okrutnie, że w te pędy musiałam go zmywać. Każdorazowo - bo podjęłam kilka prób zaprzyjaźnienia się z tym cudakiem.
No, nie pykło - relacja z Flower Garden przypomina trochę relację z teściową ;).

Reasumując - nie mam pomysłu na ten produkt, naprawdę.
Jako baza - nie, bo negatywnie wpływa na kolor cieni i w żaden sposób nie przedłuża trwałości makijażu.
Solo - no niestety też nie, z powodu w/w braku trwałości i uczulenia w bonusie.
Niestety, ale nie polecam - dla mnie ten kosmetyk to nieporozumienie.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Jest ok, ale koniecznie z pudrem.

Dziękuję wizaż.pl za możliwość testowania tego produktu. Otrzymałam dwa kolory - 01 i 03. Szczerze mówiąc, na powiece wyglądają one dość podobnie. Produkt jest w buteleczce z aplikatorem. Ja nakładałam go aplikatorem na powiekę i rozcierałam palcem, i taka forma aplikacji mi się sprawdzała. Nie dawał mocnego efektu, mogłam nałożyć też drugą warstwę i nic mi się nie zbierało. Mimo, że produkt jest opisany jako cień i baza w jednym, bardzo polecam nałożenie najpierw na powiekę pudru. Inaczej trochę mi się zbierał w załamaniach i tajemniczo znikał z powieki ;)
Raczej nie kupię ponownie. Jednak wolę wyraźniejsze cienie w formie pudrowej.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Flower Garden 2in1 Base & Eyeshadow (Cień do powiek w płynie i baza 2w1)

Po raz pierwszy miałam do czynienia z cieniami do powiek w płynie. Cienie w płynie 2w1 można stosować zarówno jako bazę pod zwykłe, prasowane cienie, lub jako samodzielny cień do powiek. Mają delikatne, naturalne, kobiece kolory, dzięki czemu można stosować je w codziennym makijażu. Jednocześnie podkreślają oko i dodają mu blasku. Cienie są niezwykle trwałe i wytrzymałe. Nie zbierają się w kąciku oka. Używam ich na codzień, gdyż aplikacja jest szybka i prosta.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Fajny produkt, warto wypróbować :)

Cienie do powiek bardzo pozytywnie mnie zaskoczyły. Mam opadające powieki, więc zawsze szybko mi się wszystko roluje, po użyciu tych cieni makijaż długo wyglądał dobrze. Cienie szybko zastygają na powiekach ????

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Produkt fajny jako cienie lub baza.

Bardzo polubiłam się z tym produktem. Samodzielnie na powiekach wygląda bardzo świeżo i naturalnie. Nadaje się do codziennych, delikatnych makijaży. Ma przyjemną konsystencję. Jednak jeśli chcemy zaszaleć, wówczas może posłużyć nam jako baza pod sypkie cienie. W takim wydaniu również sprawdza się super, ponieważ wzmacnia intensywność oraz przedłuża trwałość. Polecam.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Must have do dziennego makijażu

Jest to produkt z serii „bezproblemowy/ punkt obowiązkowy każdego poranka”

Małe, niepozorne, zmieści się do każdej torebki, a robi wielką robotę w kilka sekund. Aplikator (typowo pomadkowy) pozwala na szybkie nałożenie produktu na powiekę. Żeby rozetrzeć i zrobić pełen makijaż wystarczy 10 sekund i jeden puchaty pędzelek. Zostawione na tym etapie cieniowanie jest eleganckie, efektowne i trzyma się cały dzień. Ale można potraktować to także jako bazę do dalszego cieniowania lub po prostu dołożyć trochę błysku.

Jestem oczarowana tym, jak łatwo się pracuje z tą formułą - nie robi plam, niezależnie ile się (czasem przypadkowo) nałoży, to krzywdy nie zrobi.