Eveline Cosmetics, Flower Garden 2in1 Base & Eyeshadow (Cień do powiek w płynie i baza 2w1)

Średnia ocena: 4.61/5

Flower Garden Liquid Eyeshadow to cień w płynie 2w1 o wykończeniu matowym (cień-baza). Matowe cienie w płynie to nowa jakość w makijażu oka, mogą być stosowane jako cień mono, zapewniając szybki i wygodny makijaż oraz jako baza kolorystyczna pod cienie prasowane, wzmacniając ich pigment. Receptura zawiera dodatek skwalanu o właściwościach nawilżających, zapewnia gładką i jędrną skórę.

Formuła wodoodporna.

bazy pod cienie
przedłużające trwałość makijażu, wygładzające
w buteleczce

Kolejne zaskoczenie tej marki

To mój pierwszy cień w płynie.
Nie spodziewałam się, że tak łatwo będzie się nim malować, i że tak łatwo da się płynny cień blendować pędzelkiem!

Cienie mają ładne naturalne odcienie nude i świetnie sprawdzają się do makijażu na codzień lub jako baza pod mocniejszy makijaż.

Zdecydowanie jestem na tak!
Aplikator, konsystencja, blendowanie, kolory bardzo mi się podoba to co wymyśla ostatnio ta marka!

Podwójne działanie

Produkt bardzo fajnie spisuje się jako nude dzień do powiek przy codziennym makijażu. Może być też bazą pod cienie do powiek, ponieważ nałożone na niego kolejne produkty dobrze się trzymają. Jego dobrą cechą jest nawilżanie powieki i efekt lekkości.

Cienie 2 w 1

Cień i baza to dla mnie nowość. Pierwszy raz używałam tego typu produktu.
Jeśli chodzi o bazę to połączony z innymi cieniami świetnie się sprawdza. Ma neutralne, mało widoczne kolory, więc fajnie wygląda z błyszczącym eyelinerem.
Nie podrażnia oczu, nie uczula. Co często mi się zdarza.
Moim zdaniem pojemność mogłaby być mniejsza. Bo kosmetyk jest bardzo wydajny, a dbając o higienę oczu często go wymieniam. Więc w moim przypadku to trochę "marnowanie produktu".

Dobrze się blenduje

Zawsze malowałam się tradycyjnymi, suchymi cieniami, więc ten w płynie jest dla mnie nowością. Jestem nim pozytywnie zaskoczona - fajnie się go blenduje, ma mocny pigment i jest bardzo trwały. Myślę, że zostanie ze mną na dłużej, bo naprawdę jestem z niego zadowolona :)

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Używałam jako bazę oraz cień

Bardzo lubię chłodny makijaż oczu.Preferuję brązy i beże.Czasami rano po prostu nie mam czasu na dokładne wycieniowanie oka i blendowanie.Kosmetyk świetnie spisuje się przed pracą.Wieczorem baza podbija cienie prasowane.Efekt jest długotrwały oraz zintensyfikowany.

Świetny produkt

Jeśli ktoś potrzebuje zrobić szybki makijaż z tą baza/ cieniem ,to ten produkt świetnie się sprawdzi. Blenduje się jak marzenie , świetna i napigmentowana formuła , nie robi plam ,nie roluje się, nie zbierała się w załamaniach powieki. Testowana w dość mocny upał na oku wytrwała cały dzień bez większego pudrowania.

Sama nie wiem

Sama nie wiem co o nich myśleć. Mam wrażenie, że nie do końca się u mnie sprawdziły. Na powiekach solo tworzą plamy. Może to ja nie potrafię z nimi odpowiednio pracować. Nieco długo się utrwalają, wciąż są mokre, a ja chciałabym już przejść do dalszych etapów makijażu. Jedyne rozwiązanie jakie dla nich widzę to podkład pod inne cienie. Nie potrafię ich równomiernie rozprowadzić. Same kolory mi się podobają, ale może powinny byś używane przez ciemniejsza karnację

Totalna nowość

Cień do powiek w płynie jest dla mnie nowością. Oczywiście znałam takie produkty ale nie miałam okazji ich nigdy wcześniej używać. Miałam też lekkie obawy, bo niektóre produkty do makijażu oczu powodują u mnie łzawienie i uczucie spuchniętych powiek.

Tem produkt jednak spisał się rewelacyjnie - nie uczulił, nie podrażnił. Ładnie pracował z moimi cieniami do powiek - jako baza. Świetnie też wygląda jako główny kosmetyk na powiece. Daje naturalny, delikatny i świeży wygląd na oku. Idealny na lato.

Ciekawy produkt

Cień do powiek w kremie jest dość interesujący, choć sama bym go nie kupiła.
Jest to cień i baza 2 w 1.
Po nałożeniu jest błyszczący, a po chwili robi się matowy. Warto zblendowac z cieniami, bo inaczej tworzymy takie odcięcie na powiece.

Rewelacja

Tej formy cieni nie znałam, a okazały się dla mnie trafione w dziesiątkę.
Aksamitna i kremowa konsystencja wchłania się pięknie do satyrowego matu. Bardzo łatwy w aplikacji, dobry na szybki makijaż. Długo się utrzymuje i o dziwo nie roluje się i nie zbiera się w załamaniu powiek.
Wygodny i prosty kosmetyk na każdy dzień :))

Zaskakujący kosmetyk

Szczerze przyznam, że z całej kolekcji jaką testowałam ten produkt chociaż na pierwsze wrażenie wydawał się niepozorny to wzbudził we mnie duże zainteresowanie. Pierwszy raz używałam cienia w kremie i w tej formulacji jego stosowanie przypadło mi do gustu. Konsystencja jest kremowa, bardzo łatwa, wręcz intuicyjna w aplikacji. Makijaż przy pomocy tego kosmetyku powstaje w mgnieniu oka. Cienie można traktować jako bazę, aby spotęgować efekt lub solo dla delikatnego zaznaczenia powieki. Uważam, że zastosowanie jest idealne do makijaży dziennych, ponieważ daje subtelny efekt. W przypadku chęci osiągnięcia wieczorowego wyrazistego looku należy sięgnąć po propozycje o zdecydowanie mocniejszej pigmentacji. Po pewnym czasie płynna warstwa zastyga i nieco zmienia swoją barwę na ciemniejszą i chłodniejszą. Testowane odcienie to 01 i 03, są one stosunkowo podobne do siebie, różnią się jedynie skalą ciemności, ale oba wpadają w fiolet. Sama jestem zaskoczona, ponieważ ja jako fanka ciepłych makijaży nie spodziewałam się, że taka kolorystyka okaże się tak użytkowa. Wykończenie na powiekach jest matowe, a formuła odporna na ścieranie, jedynie w ciągu dnia można zauważyć, że blaknie. Zapach nie trafia w mój gust, woń jest sztuczna, ale na szczęście praktycznie niewyczuwalna. Skalę krycia można budować nakładając kolejne warstwy przy użyciu pędzelka. Zawartość formy podania to 6,5ml płynnej bazy, wydajność w moim odczuciu jest standardowa. Linia Flower garden charakteryzuje się ciekawa szatą graficzną, jednak wybór nazwy jest dla mnie zaskakujący, ponieważ ogród kwiatowy nie kojarzy mi się z takimi barwami jakie tutaj zostały skomponowane. Wykręcany aplikator jest niewielki, co jest dobrym rozwiązaniem, które jest wygodne w użyciu. Produkt będę nadal chętnie stosować w moich makijażach dziennych, w szczególności w sezonie jesienno-zimowym.

Wielozadaniowy must have

Cień-baza to idealny wielozadaniowy produkt w płynie, który ma gęstą konsystencję i jest jednocześnie bardzo wydajny.
Cień najlepiej aplikuje się punktowo na powiekę dzieki czemu rozprowadzenie jego jest łatwe i daje naturalny kolor.
Produkt szybko zastyga ,stając się odporny na ścieranie.
Cień również dobrze się sprawdza jako baza pod inny kolor, dając mu trwalsze wykończenie.