Eveline Cosmetics, Flower Garden 2in1 Base & Eyeshadow (Cień do powiek w płynie i baza 2w1)

Średnia ocena: 4.61/5

Flower Garden Liquid Eyeshadow to cień w płynie 2w1 o wykończeniu matowym (cień-baza). Matowe cienie w płynie to nowa jakość w makijażu oka, mogą być stosowane jako cień mono, zapewniając szybki i wygodny makijaż oraz jako baza kolorystyczna pod cienie prasowane, wzmacniając ich pigment. Receptura zawiera dodatek skwalanu o właściwościach nawilżających, zapewnia gładką i jędrną skórę.

Formuła wodoodporna.

w buteleczce
bazy pod cienie
przedłużające trwałość makijażu, wygładzające

Trwały i nie podrażnia

Ogromną zaletą tego produktu jest jego trwałość. Pięknie utrzymuje się przez cały dzień na powiece, nie rozpływa się, a z powieki znika dopiero podczas demakijażu.
Kolejną mocną stroną jest to, że nie powoduje podrażnień oczu ani ich zaczerwienienia nawet po kilkunastu godzinach.
Aplikacja jest całkiem przyjemna dzięki odpowiedniej konsystencji. Nie zastyga zbyt szybko, dzięki czemu nie ma problemu z poprawkami, kiedy coś nie wyjdzie do końca tak, jak było założone. Cień jest wydajny, potrzeba niewielkiej ilości do pokrycia całej powieki.

warte uwagi, piekne kolory

matowe wykonczenie z kolorami nude hmm ktora z nas tego nie kocha? eveline znowu sie popisalo i wypuscilo nowosci ktore od razu mnie zachwycily. Maja wiele zastosowan ja lubie korzystac z tych cieni jako baza czasem pod inne nudziaki a czasem gdy np sie spiesze uzywam ich solo . Nie zaleznie od tego jaka opcje wybieram cien idelanie sie trzyma na oku nie rozplywa sie nie robia sie grudki. Dobrze sie nimi pracuje i swietnie bezproblemowo sie blednuja, Mam wszystkie 3 odcienie i chyba ten zloty wypada najlepiej na oku wyglada jak efekt mokrej powieki solo robi rzeczywiscie efekt wow. za taka cene naprawde warto je miec i przetsowac dla siebie, nie zajmuja duzo miejsca a sa dosc wydajne

Świetny jako bronzer!

Kupiłam cień w odcieniu numer 3, bo na filmikach na YT wyglądał mi na bardzo chłodny i stwierdziłam że skoro producenci nie mają do zaoferowania naprawdę chłodnych produktów do konturowania, to będę sobie używać tego cienia (mam na myśli produkty w przyjaznej cenie, bo wśród produktów wysokopółkowych znalazłabym swój odcień, ale nie stać mnie na takie). Zmęczona już byłam zamawianiem 10. z kolei bronzera, który Jutuberki ogłaszają jako superchłodny, a który jak zwykle wygląda na mnie pomarańczowo. Pomysł był 10/10, bo ten cień jest faktycznie chłodniejszy niż jakikolwiek drogeryjny produkt do konturowania jaki wpadł mi w ręce. Aplikacja tego cienia na twarz jest trochę trudniejsza niż produktów typowo przeznaczonych do konturowania, bo jednak jest to cień w kremie do powiek, konsystencja się trochę różni, ale mimo wszystko jak na razie niczego lepszego dla siebie nie widzę. A jeśli chodzi o używanie go na powieki to nie mam żadnych zastrzeżeń, jest bardzo dobry :)

Korzystam regularnie

Całkiem duża pojemność tej buteleczki, a aplikator jest mięciutki precyzyjny. Co do cienia - bardzo fajnie się go rozprowadza, ma ładny, mocny pigment i super trwałość. Muszę przyznać, że naprawdę dobrze się na nim pracuje, a do tego dostępny w pięknych kolorach. Brak konieczności użycia bazy pod makijaż w tym przypadku też jest dużym plusem dla mnie.

Base = kontur! :)

Odcień 03 kupiłam do stosowania jako kontur w płynie - myślę, że dokładnie taki był zamysł producenta kryjący się za słowem "base" w opcji poza byciem cieniem do powiek. I nic dziwnego, bo chyba każda fanka ich róży w płynie wzdychała do takiego pomysłu. :)
I sprawdza się bardzo fajnie. Odcień jest naprawdę chłodny, ale nie wpada w siniaka(jak odcień 01), sprawdzi się większości polskich karnacji, nawet tym bardzo jasnym. Ładnie się blenduje, choć mam zastrzeżenia co do jego trwałości - mógłby trochę dłużej się utrzymywać i ciut mocniej zastygać, zbyt mocno przyciśnięty gąbeczką magicznie znika. Magicznie, albowiem bez śladu żadnego. ;) Także trzeba klepać umiejętnie i z rozwagą. Za to odbieram jedną gwiazdkę. Niemniej super, że w końcu w drogerii mamy naprawdę dobry, CHŁODNY produkt do konturowania na mokro w przystępnej cenie.

polecam

Jak lubicie mocno matowe wykończenie makijażu oka to szczerze polecam :) kolor intensywny i trwały, aplikacja bardzo prosta i szybka. Stosowałam też jako bazę pod moje ulubione cienie prasowane i tu też nie mam zastrzeżeń.

Dobrze się blenduje

Zawsze malowałam się tradycyjnymi, suchymi cieniami, więc ten w płynie jest dla mnie nowością. Jestem nim pozytywnie zaskoczona - fajnie się go blenduje, ma mocny pigment i jest bardzo trwały. Myślę, że zostanie ze mną na dłużej, bo naprawdę jestem z niego zadowolona :)

niezły

idealne połączenie cienia i bazy w jednym. Trwałość rzeczywiście oceniam na mocną 5+, makijaż przetrwał cay dzień bez żadnych poprawek w trakcie. ogromny plus za wodoodporność, myślę, ze po te cienie będę sięgać szczególnie często podczas wakacyjnych wyjazdów nad wodę :)