Cetaphil, Baby, Emulsja do mycia ciała i włosów

Cetaphil, Baby, Emulsja do mycia ciała i włosów

Emulsja jest przeznaczona dla dzieci od pierwszego dnia życia. Nie zawiera mydła, alkoholu, parabenów, olei mineralnych, składników pochodzenia zwierzęcego. Produkt testowany dermatologicznie. Emulsja jest hipoalergiczna, nie zawiera mydła i nie szczypie w oczy. Posiada optymalne pH.Główne składniki: wyciąg z aloesu, olej migdałowy. Zawiera glicerynę i pantenol.

szampony dla dzieci, płyny do kąpieli
bez alkoholu, hipoalergiczna, zapachowa
żel
wrażliwa, sucha, podrażniona
oczyszczające, nawilżające

Świetna na codzień

Emulsję stosuje u 1,5 rocznej córki, razem z innymi kosmetykami z serii Baby.
Moim zdaniem to bardzo dobra emulsja, fajnie się pieni, ładnie pachnie i nadaje się do kąpieli w wannie jak i pod prysznic. Delikatnie i skutecznie oczyszcza skórę i nie wysusza jej. Polecam.

Bardzo delikatna emulsja

Dla mojej córeczki zawsze staram się wybierać jak najbardziej delikatne produktu do pielęgnacji . Cetaphil baby od razu zrobił na mnie dobre wrażenie i postanowiłyśmy go wypróbować . Delikatna buteleczka z naklejka baby sugeruje że to produkt przeznaczony dla dziecka , który sprawdza się od 1 dnia życia .

Cetaphil baby używamy prawie od dwóch miesięcy z bardzo dobrym rezultatem. Zgodnie z obietnica producenta nie szczypie w oczy, jest delikatny dla skóry i nie podrażnia jej oraz nie powoduje przesuszenia . Niewielka ilość wystarcza aby przygotować kąpiel dla dziecka.

Bardzo podoba mi się jego skład w porównaniu do innych emolientow ponieważ nie zawiera mydła , alkoholu , parabenów , olei mineralnych ani składników pochodzenia zwierzęcego .

Świetny podukt

Emulsja mimo swojej dość wysokiej ceny, jest godna uwagi. Jej delikatna konsystencja delikatnie otula skórę dziecka. Pozostawia wyjątkowo ładny i delikatny zapach. Nie uczula, nie szczypie w oczy. Produkt jest rekomendowany przez dermatologów i pediatrów. Zdecydowanie polecam