Nivea, Hair Care, Flexible Curls (Balsam podkręcający loki)

Nivea, Hair Care, Flexible Curls (Balsam podkręcający loki)

Zgłaszająca osoba: Wiśnia

Balsam podkreślający skręt fal i loków zamienia naturalnie kręcone włosy we wspaniałe loki, nadając im sprężystość i blask.

Balsam pielęgnuje włosy, jednocześnie zapewniając odpowiedni poziom utrwalenia fryzury. Innowacyjna formuła z wyciągiem z aloesu, witaminą B3 oraz pantenolem ujarzmia nawet najbardziej niesforne loki, nadając im piękny kształt, zaś utrwalające polimery zapewniają długotrwały efekt. Zapobiega puszeniu się włosów.

Dostępny jest wyłącznie w sklepach sieci Carrefour.

Cena: 13zł / 150ml

/e/

Nie dla mnie

Jestem zdecydowanie niezadowolona z tego balsamu. Mam go już długo, robiłam do niego wiele podejść i osiągnęłam tylko tyle, że nie potrafię patrzeć na butelkę bez odrazy... Ale do rzeczy:
- zapach jest męczący i nachalny, chociaż niebrzydki
- konsystencja wodnistego budyniu bardzo ciężko się rozprowadza na długich włosach. O małej ilości nie może być mowy. Zawsze w pewnych miejscach mam go dużo, a gdzie indziej wcale... w dodatku jest taki lepki..
- w miejscach, gdzie jest go więcej, włosy wydają się tłuste i nieumyte
- włosy bardzo ciężko się suszą
- nie podkreśla ani odrobinę skrętu! A na tym mi najbardziej zależało, wręcz prostuje włosy
- obciąża, włosy są na drugi dzień do umycia
- jak na "balsam" to nie posiada żadnych właściwości pielęgnacyjnych.

Zalety: coś tam wygładza... Innych zalet brak.

Jest to moim zdaniem produkt jedynie dla osób o mocno kręconych włosach, które chcą je opanować kosztem objętości, lekkiego rozprostowania i obciążenia.

Bez owacji na stojąco

Balsam działa ale tylko trochę, raczej niewiele. Szukam lepszego bo ten mimo tego że nie skleja i nie obciąża(i tak dają go tylko od połowy włosów) to i tak jakiegoś powalającego efektu nie ma.

Używam tego produktu od: 6miesięcy

fajny i nie obciąża włosów

Mam proste, cieniowane, bardzo cienkie, ale gęste blond włosy. Właściwie to produkt nie dla mnie ;-)
Ale była promocja w tesco i jakoś tak znalazł się w moim koszyku (za 7 zł).

Najpierw myję włosy, potem odżywka do spłukiwania (szampon urtekram rumiankowy, potem miodowa odżywka z TBS-już ją niestety wycofali), a na koniec ten fluid.

Nakładam na 2 sposoby- na podsuszone włosy, lub zupełnie suche włosy- na same końcówki bardzo małą ilość -tak wielkości ziarna groszku-suszonego.

Fluid ładnie pachnie, jest wodnisty, ma dobry skład.

Efekt:
-włosy są lśniące
-końcówki się ładnie układają-nie puszą, a jednocześnie nie są obciążone
-ładnie pachną
-są miękkie

Polowałam na inny fluid- ***SELECTive professional (fryzjerka mi kiedys nałożyła na włosy i efekt był cudowny) ale teraz raczej zostanę przy tym ;-)
Polecam!

Ilość zużytych opakowań: nadal 1 sze

Zamiast Kręcić to prostuje

Kupiłam ten produkt żeby podkreślić naturalny skręt moich włosów , niestety jestem rozczarowana tym produktem .

Plusy

+ ładny zapach
+dobra konsystencja balsamu
+ wygładza na puszone włosy
+ dobre opakowanie i aplikator

Minusy

- po nałożeniu na włosy są one sztywne
-nie da się ich rozczesać
-plączą się
-są sklejone
- są lepkie i nie da się w ogóle zakręcić włosa a wręcz przeciwnie prostują się.
- wyglądają tak wstrętnie , że przypominają starą zużytą miotłę
- jak nałożyłam ten produkt na włosy nic nie mogłam z nimi zrobić , jedynie uczesałam się w koka bo nic innego się z nimi nie dało zrobić
- dużo chemii w składzie
- czasami przetłuszcza włosy

Reasumując

Produkt nie jest do podkreślenia ani falowanych włosów , ani do kręconych , jedynie co ma dobre to dobrze wygładza włosy na puszone , używam go w celu ujarzmienia włosów na głowie i czasami na całe pasmo włosów , ale na czubku głowy , jako dobre wygładzanie , jest bardzo dobry , ale resztę jest na minus . Oceniam bardzo nisko ten produkt bo nie ma nic wspólnego z podkreśleniem loków .

Fajny:)

Bardzo fajny kosmetyk:)
Za ten zapach dałabym wszystko! Jest zniewalający ^^
I utrzymuję się na włosach, koleżanki zawsze mówiły co tak ładnie pachnie:D Ślicznie podkreślał loki.
Jednak mam cienkie włosy i trochę je obciążał, jak za dużo użyłam czasami przetłuszczał. Za to odjęłam 1 *.

Zdecydowanie godny polecenia!:)

Używam tego produktu od: około 1 rok
Ilość zużytych opakowań: nie liczyłam:)

Uwielbiam :)

Dobry produkt , który ułożył moje niesforne włosy ( ani kręcone, ani proste )

+ dobry skład
+ konsystencja
+ wygodna aplikacja

Minusów brak.
Już się z nim nie rozstaję ;)

Używam tego produktu od: kilka użyć
Ilość zużytych opakowań: pół

lubie go :D

pierwszy raz uzyłam go w poniedziałek wielkanocny :D poniewaz zostałam brutalnie oblana woda podczas wizyty u rodziny poszłam do łazienki zeby sie przebrac i wysuszyc włosy postanowiłam sprobowac tego balsamu (nalezał do mojej sieostry ciotecznej) nałozyłam na włosy i wysuszyłam...powiem tak jak wyszłam z łazienki kazdy zachwycał sie moimi włosami :D ten balsam naprawde mi słuzy własciwie moim włosa ...

Używam tego produktu od: kilku miesiece
Ilość zużytych opakowań: jedno w połowie

Wspaniały ;)

Uwielbiam ten balsam do włosów ;)
Nakładam go zawsze po umyciu i robi cuda z moimi włosam . Zawsze miałam akie siano a po nim ma sliczne fale ;) Ma troche nieprzyjemną konsystecje ;/

Używam tego produktu od: 2 miesiecy

CUDO!

Mój ulubiony balsam do włosów!

+pięknie podkreśla loki
+nie puszą się
+cudowny zapach

-niestety, jest to jeden z droższych balsamów do włosów kręconych

Zawsze stosuję go na włosy wilgotne i po wyschnięciu nie mam \'siana\' na głowie, włosy ładnie pachną i (wg. mnie) są mocniej pokręcone.

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania

mój nr 1!

Jak dla mnie naprawdę świetny balsam! Podkreśla loki, włosy nie wyglądają jak siano, nie puszą się. Szczerze polecam! Jest lepszy od wszystkich odżywek, które do tej pory stosowałam. Jednak nakładam go tylko na wilgotne włosy! Troszkę wysoka cena jak na takie małe opakowanie ale i tak warto :) obecnie używam niebieskiego.

Używam tego produktu od: czterech miesięcy

Może być.

Taki średni.. zapach w miarę, buteleczka poręczna, dość wydajny. Konsystencja rzadka (chyba miała wyjść lekka, ale niestety nie wyszło)...
Mam naturalnie falowane włosy, czasem bardziej, czasem mniej, gdy zastosowałam ten balsam i pozwoliłam włosom wyschnąć na powietrzu- muszę przyznać że efekt jest całkiem niezły- włosy zaczęły się ładniej niż zwykle- skręcać. Czasem chcę mieć dużo loków, więc zawijam je sobie na noc na papiloty (po zastosowaniu balsamu) i te loki są jakby bardziej "szlachetne" tzn. grube i z blaskiem, ale może to tylko złudzenie psychiczne;P
koniec końców- dla mnie to zbędny kosmetyk, jak ktos ma wlosy kręcone z natury wystarczy pianka, a jesli ktos ma proste- samym balsamem lokow się nie wyczaruje;)

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

dobry ale mało wydajny

Od jakiegoś czasu, po wielu latach prostowania, pozwalam moim włosom żyć własnym życiem. Po urodzeniu synka zauważyłam że zaczęły dość wyraźnie falować więc aby dać im trochę odpocząć i oszczędzić sporo czasu zamiast prostownicy używam tylko suszarki i kremów do definicji loków.
Testuję wszystko co wejdzie mi w ręce: od kosmetyków profesjonalnych po te popularne.
Nivea jest bardzo porządnym kosmetykiem który ładnie definiuje loki nie sklejając włosów i nie obciążając ich. Ma lekką, prawie płynną konsystencję i neutralny zapach który szybko się ulatnia.
Niestety jego podstawową wadą jest to iż trzeba go nałożyć naprawdę dużo by efekt był widoczny. To prawda że mam dość długie i gęste włosy ale przy oszczędnym stosowaniu starczył mi na niespełna 3 tygodnie.
Z drugiej strony jest niedrogi więc na pewno kupię go ponownie.

Ilość zużytych opakowań: jedno (całe)