Miss Rose, Professional Makeup Kit (Paleta cieni i różów `mat + perła`)

Miss Rose, Professional Makeup Kit (Paleta cieni i różów `mat + perła`)

Główną zaletą cieni "Miss Rose" jest doskonała konsystencja, która sprawia, że cienie nie kruszą się, nie osypują i nie zbierają w załamaniach skóry. Dzięki temu są bardzo wygodne w nakładaniu a makijaż przetrwa cały dzień.
Piękne kolory nadają powiece wspaniały, delikatny połysk lub głęboki mat.
Duża paleta zawiera 50 wysokiej jakości perłowych oraz matowych cieni do powiek oraz 6 różów do policzków. O dużych rozmiarach prezentowanej palety niech świadczy to, że średnica pojedynczego cienia ma aż 2,2 cm, a średnica różu to 4 cm. Każdy cień jest głęboki na 0,5 cm. Cienie starczą na naprawdę długo. Opakowanie nie zawiera pacynek ani pędzelków.
Wymiary palety to: 24 cm x 18 cm x 3 cm.

Nie takie złe

Kupiłam tę paletkę ze względu na dużą gamę kolorystyczną - no i tu już jest plus - dużo kolorów, a większość jest intensywna. Część kolorów jednak jest jakaś dziwna - można by tonę tego nawalić na powiekę, a koloru i tak nie widać. Dużą wadą jest także to, że dosyć mocno osypują się przy użyciu. Większość blednie po kilku godz. Co do róży - jeden kolor pasował mi, jeden mojej siostrze, więc są to moim zdaniem dosyć uniwersalne kolory - trzeba jednak uważać by nie przesadzić z ilością produktu. Zauważyłam także, że u mnie niestety róże te powodowały powstawanie zaskórników, więc je odstawiłam. Kupiłam paletkę od Coastal Scents i ta sprzedałam, bo okazała się znacznie gorsza.

Używam tego produktu od:2 lata temu

Godna polecenia

Jak dla mnie fajna paletka...Jestem z niej bardzo zadowolona ,chyba najlepsza z tych innych tańszych paletek.
Troszkę się osypują ale za to matowe cienie trzymają się długo nawet bez użycia bazy ,wielki plus.
Nie zgadzam się co do opinii że róże są "jarmarczne"..moim zdaniem są dosyć wyraziste i można je mieszać z jakimś białym,albo jasnym kolorkiem dla uzyskania delikatnego różu są super.Po prostu trzeba umieć korzystać.Co do różu,bronzerów noo niewiarygodne cały dzień się utrzymują na twarzy.Oczywiście to też zależy jakiego podkładu użyjemy.Nie żałuje że ją kupiłam.Nawet jej do tej pory nie zużyłam i na długo mi jeszcze starczą...Mnie nie uczulają,a ten pudrowy zapach z czasem się ulatnia i po jakimś czasie nic nie czuć.Warto mieć coś takiego choćby ze względu na bronzery...ale ja chyba spocznę na jednej paletce.

przeciętne

Jak ktoś lubi dużo kolorów to polecam
Plusy:
-cienie nie kruszą się,
-duży wybór kolorów zarówno matowych jak i perłowych
-wygodne w nakładaniu
-różne kolory różu to dodatkowy plus
-względna cena
-wydajne

Minusy:
-osypują się
-zbierają w załamaniach skóry
-makijaż nie przetrwa cały dzień

Taki dodatkowy gadżet jak ktoś lubi mieć sporą paletę kolorów

Używam tego produktu od:1,5 roku

NIepotrzebny zakup

Zalety:
+ długo się trzymają
+ nie osypują się
+ zapach (ale może ja jestem nietypowa, bo go lubię
Wady:
- średnio napigmentowane
- róże w dziwnych kolorach
- kolory cieni niezbyt zróżnicowane\

Niepotrzebny zakup, lepiej kupić coś lepszego.

Ilość zużytych opakowań: ani jeden cień.

Jestem na tak.

Cienie są bardzo dobrej jakości, nie sypią się, co wyjątkowo denerwuje mnie w tanich produktach. Przyznam, że tego się obawiałam, ale pozytywnie mnie zaskoczyły :). Nie odczuwam szczypania oczu ani żadnych skutków ubocznych mimo, że alergię mam na prawie wszystko.

Jedyną ich wadą jest to, że są w dużym opakowaniu i ciężko zabierać je ze sobą do torebki :D.

Używam tego produktu od: 4 miesięcy.
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1.

Może być

Dopiero pisząc recenzje zorientowałam się, że palety używam już od około roku! Dostałam ją w prezencie, używam w ramach ćwiczeń, chociaż nie raz wychodziłam z domu wymalowana tymi cieniami i efekt był świetny.
Tak jak poprzedniczka, ubolewam nad słabym napigmentowaniem cieni.
Jest naszczęście kilka perełek, które są świetne! Przez długi czas myślałam, że trafiłam na zły egzamplarz, ale widzę, że to nie tylko mój problem. Używam również paletowego rozświetlacza, uwielbiam go! Oraz brzoskwiniowego różu, 3 od prawej. U mnie również pojawia się uczucie szczypania i ciężkości, ale szybko mija. Jestem jednak świadoma, że nie powinno tak być.. Paletę oceniam na średnią, szczególnie gdy patrzę na piękne, soczyste kolory na powiekach dziewczyn z blogów lub filmików. Mam dylemat, ile gwiazdek wystawić. U mnie ma -4.

Używam tego produktu od: Prawie roku
Ilość zużytych opakowań: Ciągle 1

TAK

Jestem zdecydowanie na tak! Prawie same zalety:
-naprawdę nie osadzają się w załamaniach powiek nawet po całym dniu
-ciekawe, żywe kolory
-świetny rozświetlacz i róże(oczywiscie jesli ktoś umie je nakladac)
-CENA!

Jedyną wadą którą zauważyłam to lekkie szczypanie i uczucie ciężkości na powiekach po kilku godzinach od nałożenia, dlatego 4 gwiazdki, kolejny minus to zbyt mało brązów w palecie(są tylko rude kolory), ale to mój osobisty gust, więc nie uwzględniam w ocenie, ogólnie polecam!

Używam tego produktu od:4 miesiące
Ilość zużytych opakowań:pierwsze w trakcie

Jestem na tak

ZALETY:
- rzeczywiscie cienie nie osadzaja sie w zalamaniach powiek
- mnostwo kolorow, na pewno kazda z nas znajdzie cos dla siebie
- niska cena jak na tak duza ilosc cieni

Niestety są też WADY:
- po kilku godzinach zaczynaja od nich szczypac oczy
- lusterko się odkleiło

PODSUMOWUJĄC:
Ponad 50 niezłej jakości cieni za 30 zł- moim zdaniem się opłaca.

Używam tego produktu od:kilku miesiecy

Jestem na tak.

Kupiłam na allegro. Jak dostałam paczuszkę to oszalałam z radości. Dużo kolorów, wszystkie w jednym miejscu. Super lustro w środku.
Ciecie oraz róże trzymają się długo jak za taką cenę.
Super kolory, wydajne...
Polecam.

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: cały czas jedno :)

CUDOWNE PALETY

Kupiłam kilka palet.
Na początek i do eksperymentów są cudowne.
Cienie i róże są dobrze napigmentowane oprócz kilku pojedynczych sztuk.
Róże mają bardzo dobre kolory, po prostu trzeba mieć gust i nałożyć odpowiednią ilość.

POLECAM

Używam tego produktu od:12.10.2009
Ilość zużytych opakowań: W trakcie

Za taką cenę- rewelacja:)

Zacznijmy od tego, ze uwielbiam eksperymenty. Ta paleta bardzo pomogła mi w nauce malowania, ale nie tylko.

Róże:
Kupując paletkę myślałam, że przede wszystkim będę używać cieni, ale to co na zdjęciach wyglądało dziwnie, w realu okazało się całkiem inne. Muszę przyznać, że użyłam każdego różu (z tym, że fuksjowego jako cień). Wielkim plusem jest rozświetlacz (pierwszy z prawej) niezbędny w makijażu. Używam go prawie codziennie, na zmiane z innymi firmowymi. Poza tym, w palecie jest też śliczny brzoskwiniowy kolorek.. jeden różowy. Tych też używam często i myślę, że nie wyglądam jak baba z bazaru.
Cienie:
Z tego co wiem to trzeba dobrze trafić. Zdarzają się partie dobrze napigmentowane, jak również te mniej.
Ja trafiłam na dobrze, jestem bardzo zadowolona. Kolory mi odpowiadają, ciemne sa genialne. Również fiolety i niebieskie. Nie bazarowe, na pewno.
Nie ma się co oszukiwać, jeśli chodzi o nakładanie, ale jak już powiedziałam, to w zależności od partii. Jeden z moich niebieskich jest właśnie słaby i czasami muszę nałożyć 2 warsty lub zmoczyć pędzelek, by było cokolwiek widać.
Nie powiem nic o trwałości, bo zawsze używam baz. Wydaje mi się jednak, że nie odbiegają od normy.
Na pewno nie zbijają się w załamaniu, a także NIE UCZULAJĄ. A moje powieki są bardzo wrażliwe.

Reasumując.
4 gwiazdki. Za taką cene cos wspaniałego, MAC to może nie jest, ale jeśli ktoś lubi eksperymenty to POLECAM.
Przy pomocy tej palety można stworzyć coś fajnego, niebanalnego. Nawet z nieszczęsnymi zieleniami bądź niebieskimi.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego.

dobre do ćwiczeń

Kupiłam tą paletę tylko dlatego, że miala duzo kolorow i byla tania. Uzywam ją tylko do ćwiczeń, nie maluję się tymi cieniami na co dzień.
Cienie nie są trwałe, obsypują się, czasem ich kolor na powiece różni się do tego na palecie.
Dobre, aby pocwiczyc, pobawic sie. Nic wiecej.

Używam tego produktu od:roku