Pierre Rene, Spa Oil (Oliwka z witaminami regenerująca paznokcie i naskórek)

Pierre Rene, Spa Oil (Oliwka z witaminami regenerująca paznokcie i naskórek)

Pojemność 6,5 ml

Oliwka pobudzająca wzrost płytki, utwardzająca i zapobiegająca jej rozdwajaniu. Różnorodność zawartych ekstraktów (z myrrhy, żeńszenia, morskiego planktonu, kasztanowca), olejków (ze słodkich migdałów, baobabu), witamin A, E, C i pantenolu zapewnia kompleksową pielęgnację i odnowę paznokci.

Super oliwka, ale nie wiem czy nie można jej zastąpić innym produktem

Znalazłam ją przypadkowo w Naturze. Akurat miałam paznokcie i skórki w słabej kondycji, wysuszone itd. Nie znałam produktu, ale pomyślałam, że wrzucę do koszyka i zobaczę co to jest. Kosztowała ok. 10 zł, więc nie mało w sumie. Pachnie pięknie, jest wydajna i fajnie nawilża, zmiękcza moje skórki. Pazurki też wyglądają ładniej, błyszczą się. Ogólnie spodobał mi się tego typu produkt, jednak nie jestem przekonana czy jest taki niezbędny. Uważam, ze do tego celu można zastosować jakąś inną oliwkę, której używamy do ciała (np. Babydream, ma bardzo fajny skład). Wyjdzie bardziej ekonomicznie.

Super produkt!

Szukałam czegoś, co poradzi sobie z zadziorami wokół moich paznokci.

Szczęśliwie znalazłam ten! :D

Plusy:

+idealnie opakowanie- mała pipetka dozuje odpowiednią ilość olejku
+ładnie pachnie
+baaaardzo nawilża
+wyleczyła mi skórki już w 2 dni!
+wydajna

Minusy:
-dość trudno dostępna ;/

Ilość zużytych opakowań: 1 zużyte

Nie pomógł mi

Mnie ten olejek nie przypadł do gustu. Największy problem był taki, że wysuszył mi mocno skórki (!). Początkowo nie byłam pewna, czy to wina tego olejku, ale tak się działo właśnie po każdym jego użyciu. Po samej aplikacji i wmasowaniu olejku skórki i paznokcie wyglądały ładnie, ale po godzinie były wyraźnie suche, aż białe. Lepszy efekt daje wmasowanie oliwy z oliwek z odrobiną cytryny. Na ten preparat szkoda pieniędzy

Używam tego produktu od: kilka tygodni
Ilość zużytych opakowań: część pierwszego

Ta oliwka + Nail Tek - połączenie idealne !

Moje paznokcie są straszne. Od zawsze cienkie, miękkie, rozdwajające się, po prostu koszmar. Cóż, taka moja natura ;) Gdy w wakacje pracowałam jako kelnerka, miałam kontakt z detergentami, ciągłe zmywanie dało im się dodatkowo we znaki. Gdy skończyłam pracę stwierdziłam, że czas o nie zadbać. Kupiłam wtedy zestaw Nail Tek. Pomagał, owszem, ale strasznie wysuszał paznokcie... Wtedy znalazłam w drogerii niepozornie wyglądający olejek. Wzięłam go i... stał się cud !
Plusy:
+ widocznie wzmocnił paznokcie, mogę teraz pochwalić się długimi i twardymi pazurkami :D
+ nawilża i paznokcie i skórki (wmasowuję zawsze przed malowaniem)
+ baaardzo wydajny, używam go już 2 miesiące a zużycie jest ledwo zauważalne
+ cena za takie cudo jest bardzo niska
+ podoba mi się zapach :)

Minusy? Dla mnie ich nie ma.
Szczerze polecam wypróbować tą oliwkę, za taką cenę jest zdecydowanie tego warta ;)

Świetna!

Moje paznokcie i skórki były w opłakanym stanie, ale wtedy natrafiłam na tą oliwkę. Jest co prawda troszkę problematyczna w użyciu, ale to rekompensuje piękny zapach i skuteczność. Po kilku tygodniach moje paznokcie stały mocne, zdrowe i przestały się wreszcie rozdwajać. Gorąco polecam!

Ilość zużytych opakowań: w tracie pierwszego

Bardzo dobra!

Fajnie pachnie, bardzo dobrze natłuszcza skórki i płytkę paznokcia, paznokcie stały się mocniejsze i już się nie rozdwajają jak kiedyś, baaardzo wydajna i wygodna w użyciu! :)

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

kwc:)

Moja ulubiona oliwka! bardzo dobrze natłuszcza skórki, regeneruje paznokcie, baaaaaardzo wydajna, fajne, ekonomiczne opakowanie (duży plus dla pipetki), niska cena, ogólnie same plusy, bardzo polecam:)

Ilość zużytych opakowań: 1, nawet nie całe, bardzo wydajny produkt

na 5+

Miałam od dawna problemy z paznokciami. Rozdwajanie się, łamanie, żadne odżywki z witaminami nie działały,suplementy diety, nic po prostu nic.

To cudo uratowało moje paznokcie!

Wszytskie obietnice producneta sie spełniły.
Po pierwsze wspaniale nawilża, wydaje mi się ze moj problem polegał na mega suchych paznkociach, gdzie żaden krem nie miał szans.BYły wysuszone na wiór , a przez to się tak łamały i rozdwajały.
Ta oliwa wspaniale się wchłania, odżywia, i dba na dodatek o skórki.I ładnie pachnie.

Mam teraz twarde, mocne i długie paznokcie.
NIe złużułam nawet połowy buteleczki, więc jest efektywna i za niewielką cenę.

Naprawdę polecam!

Ilość zużytych opakowań:mam 1

SUPER

Od zawsze mam problem z przerośniętymi, suchymi i zahaczającymi się skórkami oraz suchą skórą dłoni. Wiąże się to z wykonywaną przeze mnie pracą (bardzo często myję i dezynfekuję ręce, pracuję w rękawiczkach lateksowych).
Długo szukałam odpowiedniego preparatu i wreszcie znalazłam!
Co więcej polecam zastosować olejek nie tylko na skórki, ale na całe dłonie. Ja wieczorem wcieram olejek w dłonie,zakładam bawełniane rękawiczki (jak do maseczek parafinowych) i idę spać, a rano mam piękne dłonie -super miękkie i nawilżone.
Jedyny minus jak dla mnie - zbyt małe opakowanie
Gorąco polecam

Używam tego produktu od:pół roku

a ja nie pochwalę

Zacznę od zalet: calkiem fajnie pachnie, dozownik też niczego sobie.
Ja nie zauważyłam widocznego działania kosmetyku. Po nalożeniu i wytarciu, efekt nawilżenia, natłuszczenia utrzymywał się naprawdę krótko. Na mnie to nie działa, czuję się tak jakby preparat nie wnikał w głąb skóry tylko był na samej powierzchni.
Spodziewałam się lepszego efektu

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:męczę pierwsze

Świetny

Bardzo fajny kosmetyk! :)
Wygodny dozowniczek umila stosowanie. Pięknie pachnie :))
Ja nakładam oliwkę po umyciu dłoni i od razu odsuwam skórki (oliwka je momentalnie zmiękcza, co ułatwia odsuwanie). Po takim zabiegu skórki wyglądają dobrze.

Używam tego produktu od: ok miesiąca
Ilość zużytych opakowań: w połowie pierwszego

polecam

świetnie natłuszcza paznokcie oraz skórki , zapobiega rozdwajaniu, paznokcie są twardsze. ogółem rzecz ujmując wyglądają zdrowo i naturalnie:) i baardzo wydajna!i praktyczny dozownik:)

Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1.