Avon, Jilian Dempsey Professional Kohl Eyeliner (Precyzyjny ołówek do kresek)

Avon, Jilian Dempsey Professional Kohl Eyeliner (Precyzyjny ołówek do kresek)

Pojemność 1,14 g

Miękka i precyzyjna kredka ze specjalną gąbeczką do rozcierania. Odpowiednia do robienia kresek wewnątrz dolnej powieki. Lekko się rozprowadza, jest trwała.
4 odcienie do wyboru: Black, Dark Brown, Plum, Charcoal.

w porządku

Posiadam kolor czarny. Dla mnie wcale nie jest twarda, dobrze się rozprowadza i utrzymuje na górnej powiece (u mnie cały dzień!). Jak jest z dolną powieką i linią wodną nie wiem, ale podejrzewam, że nie utrzymuje się tak długo. Cienkie, precyzyjne kreski da się narysować tylko dobrze zaostrzoną kredką i tutaj zaczynają się schody... Temperowanie to istny koszmar- łamie się, kruszy, fragmenty zostają w temperówce. Przez to, nie jest zbyt wydajna... Nie wiem czy inne egzemplarze też się tak zachowują, czy może to ja jestem posiadaczką feralnej sztuki ;).
Muszę uczciwie dodać, że odbija się(mam opadające powieki), jednak wystarczy zetrzeć i po problemie :).
Gąbeczki nie używam.
Szybka lteratywa dla linera :).
Według mnie nie jest warta ceny katalogowej, jednak często można ją kupić dużo taniej.

Używam tego produktu od: ponad rok
Ilość zużytych opakowań: końcówka pierwszej

Nie, nie i jeszcze raz nie!

Kupiłam tą kredkę, gdyż jako konsultantka miałam możliwość nabyć ją na dość dużej promocji- i dobrze, bo normalnie nie wydałabym na nią więcej, niż 4 zł na osiedlowym bazarku.
Jedynym plusem tej kredki jest opakowanie z gąbeczką- za to gwiazdka. Nic więcej
Próbowałam namalować nią cokolwiek na oku i jedyne co osiągnęłam to tylko podrażnienia, bo kredka jest tak okrutnie twarda, że dawała na powiece tylko lekką rysę. Po ogrzaniu jej w rękach udało mi się coś naskrobać- to dzieło zniknęło migiem z mojego oka, po jakiejś godzinie, dwóch.
Za tą cenę nigdy bym tej kredki nie kupiła, są tańsze i lepsze.

Ah, i najlepsze z tego wszystkiego- zanim zdołałam natemperować kredkę tak, aby rysik był w miarę "ostry", zdążyłam skrócić ją o połowę, bo cały był połamany.

Ilość zużytych opakowań: 1 gdzieś leży

Bez rewelacji ;/

Posiadam kredkę w kolorze plum, w katalogu była przedstawiona jako wyrazisty fiolet, w moim wypadku po namalowaniu nią kreski jest raczej ciemno różowa niż fioletowa ;/
Minusy:
- jest zdecydowanie za twarda
- ściera się szybko
- ten kolor...
- namalowanie nią poprawnej kreski graniczy z cudem...
- cena jest astronomiczna...
Nie polecam...

Używam tego produktu od: siedmiu miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jedna

Może być :)

+ Bardzo ładna, głęboka czerń
+kredka jest miękka, wydajna
+ nie łamie się
+ gąbeczka nawet nawet

- szybko zaczyna się rozmazywać, szczególnie gdy użyta jest do pokreślenia dolnej powieki

Ilość zużytych opakowań: 1 kredka

dobra inwestycja

Bardzo ładnie podkresla spojrzenie,moja najlepsza kredka do oczu jaką używałam. Dosyć trwała. Gąbeczka jest dodatkowym atutem pozwala delkatnie rozetrzeć kreskę aby podkreslić głębię spojrzenia.
bardzo podoba mi się wersja w brązowy kolorze nie jest zbyt jasny ani zbyt ciemny poprostu idealny odcień jakiego szukałam.

Używam tego produktu od: od kwietnia 2012
Ilość zużytych opakowań: w trakcie używania pierwszej kredki

Ujdzie w tłumie

Kupuje ten ołówek od dawna, jednak mam wrażenie że kiedyś był lepszy. Czerń była faktycznie czarna, teraz jest blada. Słabo się temperuje. Gąbeczka jest mi niepotrzebna ponieważ nie rozcieram kresek. Ale za to łatwo dostępna, nie odbija się na powiece. Jest trwała i nie rozmazuje się.

Używam tego produktu od: około 2 lat
Ilość zużytych opakowań: 5-6

Nienienie

Posiadam kolor teal black (turkusowa czerń), kupiłam ją na promocji za 10zł, w innym przypadku chyba bym ją opłakiwała:)

Mam wrażenie, ze od razu po malowaniu się rozmazuje, znika.
Kolor jest okropny, ni to turkus, ni czerń, dlatego brzydko wygląda na oku, nie jest trwała.

Plusem kredki jest gąbeczka, która służy do rozcierania. Jest super, rozcieram nią również inne kosmetyki.
Kredka jest miękka, nie podrażnia oka.

Nie kupie jej kolejny raz, nie polecam.

ulubiona:)

Bardzo lubię tą kredkę, używam jej do codziennego makijażu, ale zgodzę się z pozostałymi opiniami, że nie jest trwała. Niestety rozmazuje sie na powiece po 3 godzinach.

Bardzo praktyczna jest gąbeczka do rozmazywania, można wówczas uzyskać bardzo fajny efekt "kocich oczu", albo po prostu potraktować ją jako cień do powiek.

Jest niedroga i wydajna. 2 razy udało mi się ją kupić za ok.6zł. Nie łamie się, starcza na długo.

Mam brązową, szarą i fioletową. Nie polecam fioletowej, ponieważ ciężko się nakłada, jest jakby twarda. Pozostałe są ok.

Używam tego produktu od: 2lat
Ilość zużytych opakowań: 1 zużyta, w trakcie 3(różne kolory)

Fajna kredka

Bardzo ładna, głęboka czerń, kredka jest miękka, wydajna, dobrze się temperuje, nie łamie.
Długo utrzymuje się na powiece, jednak po kilku godzinach zaczyna się rozmazywać, szczególnie gdy użyta jest do pokreślenia dolnej powieki. Kompletnie nieprzydatna do makijażu wieczorowego - mocne, ciemne kreski po ok 4 h mocno się rozmazują i blakną dając efekt pandy
Dodatkowym plusem jest gąbeczka do rozcierania - bardzo mi się podoba, pozwala osiągnąć naprawdę łądny efekt. Stosuję ją też do rozcierania innych kredek.

Warta polecenia jeśli ktoś nie wymaga od kredki sprawdzenia się w sytuacjach ekstremalnych (na wyjścia do klubu odradzam).

Ilość zużytych opakowań: 1 niepełne

Po prostu kredka.

+ za gąbeczke
+ nie za twarda nie za miękka - odpowiednia

- NIE POLECAM OSOBOM, KTÓRE MAJĄ \\\'\\\'TŁUSTE\\\'\\\' POWIEKI. Kredka po 3 godzinach odbija się na powiece, rozmazuje się, jest nietrwała - zaznaczam że kieruje to do osób , które tak jak ja mają problem z okiełznaniem powiek ;)

Straszna!

Używałam tej kredki w odcieniu Plum.

PLUSY:
- gąbeczka do rozcierania

MINUSY:
- kredka nie jest trwała
- ciężko się rozprowadza
- jest za twarda
- moim zdaniem jest za droga (cena za wysoka względem jakości)
- nie nakłada się równomiernie, zostają grudki

Używam tego produktu od: 2009

KREDKA NIE, ROZCIERACZ TAK.

Kupiłam, bo skusił mnie pięknie wyglądający (w katalogu fioletowy odcień - PLUM), zawiodłam się i zaskoczyłam za razem.
+ cudowny rozcieracz - jest fenomenalny. Używam do każdej innej kredki, nawet do cieni, kiedy robię kreskę, jest niezastąpiony.
+ jest elegancka z zewnątrz.
+ dobrze się stróże.
+ na pewno jest precyzyjna, łatwo nią narysować równą kreskę.
+ łatwo ją zmyć.
+ jest wydajna (w tym wypadku to minus).

- szybko znika z oka.
- kolor zupełnie inny niż w katalogu.
- niestety nie nakłada się równomiernie.
- często zostają grudki.
- jest dość twarda, zdarza jej się podrapać skórę powieki.
- cena - bardzo droga jak na kredkę.

Nie jestem zadowolona, ale zaznaczyłam, że nie wiem, czy kupię, ze względu na końcówkę rozcierającą.