Synergen, Kompakt Puder (Antybakteryjny puder w kompakcie) (stara wersja)

Synergen, Kompakt Puder (Antybakteryjny puder w kompakcie) (stara wersja)

Antybakteryjny puder w kompakcie. Został stworzony specjalnie z myślą o skórze trądzikowej. Nadaje cerze naturalny wygląd i sprawia, że się nie błyszczy. Specjalne składniki zapobiegają tworzeniu się wyprysków i nieczystości.

Dość dobry.

Kupiłam, ponieważ zostałam skłoniona jego ceną i pilną potrzebą przetestowania czegoś nowego.
Puder ten jest dość dobry, jednak nie ukrywam, że bywają lepsze specyfiki. Jednak ze względu na cenę nie ma co wybrzydzać.

+ dobrze matuje (jednak co kilka godzin trzeba poprawiać)
+ nie zostawia efektu maski
+ lekka konsystencja
+ delikatny, przyjemny zapach

- gama kolorystyczna
- podkreśla suche skórki

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowanie w trakcie

Całkiem inny, niż kiedyś..

Kiedyś, gdy zaczynałam się malować ten puder był moim pierwszym i najlepszym. Jego zapach był taki trochę odświeżąjący, a trochę kwiatowy. Krycie miał całkiem dobre, a odcień w kolorze SAND był jasny i taki pudrowy, po prostu w sam raz dla bladej cery. Nie wpływał na trądzik, nie zwiększał go ani nie zmniejszał. Był całkiem wydajny, 1 opakowanie starczyło mi na jakieś 4-5 miesięcy?
Podkreślał suche skórki.
Po jakimś czasie używania go zauważyłam, że ktoś coś przy nim majstrował. Kolor był znacznie ciemniejszy niż był. Zamiast pachnieć kwiatową świeżością śmierdział jakimś starym, przeterminowanym pudrem, a napewno nie był jakiś trefny bo kupiłam jakieś 3 opakowania w różnym czasie w różnych drogeriach.
Nie spodobało mi się to i od tamtej pory używam innego pudru. Szkoda. Może dla niektórych to strzał w dziesiątkę, ale dla mniej w tej chwili to całkiem inny puder niż kiedyś.

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: około 5

Tani a dobry

Zalety:
-idealnie dopasowuje się do koloru mojej skóry
-wydajny
-kryje zaczerwienienia (oczywiście nie idealnie, bo to tylko puder i nie może mieć nie wiadomo jakiego krycia, ale efekt świetny biorąc pod uwagę, że używam tylko pudru, bez podkładów, korektorów i innych pierdół)
-zapach, delitkatny, miły
-skóra po nim jest niesamowicie miękka w dotyku
-cena, na promocji w rossmannie za 6zł, śmieszna cena za tak świetny produkt

Wady:
-niezbyt długo się utrzymuje
-wysusza skórę, ale krem nawilżający pod i jest ok :)

Używam tego produktu od: Dłużej niż miesiąc
Ilość zużytych opakowań: Mniej niż 1

Bardzo dobry ! :)

Lubię go, m.in, dlatego, że nie daje efektu idealnie płaskiego matu (ale oczywiście całkiem dobrze matuje!) Dzięki temu cera wygląda naturalnie i zdrowiej. Ponadto jest antybakteryjny, "leciutki" i w porównaniu do korektorów antybakteryjnych w sztyfcie z tej firmy, ma fajne kolorki, które nie są pomarańczowe, ani nie ciemnieją na twarzy.

PLUSY
:) cena
:) dostępność
:) odcienie
:) efekt zdrowej, naturalnej, ale przy tym matowej cery
:) antybakteryjny
:) wydajny (mnie 1 opakowanie starcza na jakieś 2,5 miesiąca przy używaniu ok. 3/4 razy na dobę)
:) nie wysusza
:) nie podrażnia
:) nie zapycha
:) nie daje wyglądu płaskiego matu
:) nie daje wrażenia sztuczności

MINUSY
:( beznadziejny aplikator - gąbeczka (ja swoją od razu zamieniłam na pędzel)

Ilość zużytych opakowań: 2,5 opakowania

Bez niego ani rusz! :)

Najlepszy puder, który idealnie komponuje się z moją cerą (mieszana, wrażliwa). Pasuje moim zdaniem dla każdego, a przy tym nie zatyka porów, gdzie większość pudrów niestety to robią.

zalety:
- cena
- wydajność (ok 2/3 miesiące przy codziennym stosowaniu, nawet po kilka razy)
- nie zatyka porów
- nie wysusza
- idealnie matuje

wady:
- zdecydowanie brak

Używam tego produktu od: około 4 lata
Ilość zużytych opakowań: mnóstwo

jest dobry

Kiedy zaczynałam przygodę z makijażem to był mój typ 1, byłam z niego zadowolona. Tdziń temu kupiłam go znowu i się nie zmienił nadal jest wart uwagi.

nie zapycha,
nie wysusza cery,

- podkreśla suche skórki

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: 3 małe

jest OK! :)

Puder z synergena zawsze jest w mojej torebce. Jest na kryzysowe sytuacje, bardzo ładnie matuje. Jednak nie na długo. Jednak uważam że za 7 zł jest godzien żeby go kupić jako taki dodatek do torebki :)

+ ładnie matuje
+ fajne opakowanie z gąbeczką
+ na długo starcza
+ niska cena
+ dostępność

- matuje na krótko
- gąbeczka szybko się rozwala

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

świetnie kryjący

Jakiś czas temu kupiłam ten puder w Rossmanie, ponieważ był na promocji. Od tamtej pory ten puder już zawsze gości w mojej kosmetyczne. Odcień naturalny idealnie do mnie pasuje. Super kryje, nie zatyka porów, a przede wszystkim nie nadaję wrażenia sztuczności.

Ilość zużytych opakowań: 5, małe

bardzo dobry

+matuje
+wygląda naturalnie
+cena
+gąbeczka

-mała liczba odcieni
-wydajność

Moim zdaniem bardzo dobry puder za niską cenę. Często w Rossmannie na promocji. Polecam ;)

Używam tego produktu od: niecały rok

B.dobry w niskiej cenie

Plusy:
-dobrze matuje
-nie tworzy maski
-łatwo się aplikuje
-wtapia się w podkład
-CENA !
-nie zapycha porów
-można do dostać w każdym rossmanie
-ma dołączoną gąbeczkę

Minusy:
-niewielki wybór odcieni
-gąbeczka -> nie wiem od czego to zależy, ale jedną można umyć i używać dalej, a inna po umyciu kruszy się,

lubię tą gąbeczkę (większość na nią narzeka ;) ) ,bo wydaje mi się, że zbiera nadmiar hmmm tłustej powłoki (?) z twarzy i to właśnie osadza się na tej gąbeczce,
dodam, że używam podkładu pozostawiającego mocno błyszczący film, a gąbeczka zbiera wszystko i puder matuje.

Dla mnie KWC

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: może 10? Straciłam rachubę ;)

odpowiedni :)

Tego pudru używam już od wielu lat. Odpowiada mi cena oraz kolor (04). Działanie również mnie zadowala.

Zalety:
+ dostępność
+ cena
+ skuteczność - nie zatyka porów, dostosowuje się do skóry, nie tworzy maski

wady:
- gąbeczka. W przypadku każdego opakowania pozbywam się jej i używam pędzla. Lepiej, wygodniej - jak dla mnie.
- momentami wysusza

Przy używaniu z podkładem efekt jest bardzo dobry, dopiero po jakimś czasie trzeba się poprawić . Zapragnęłam czegoś nowego, więc przed zakupem kolejnego opakowania, planuję przetestować puder z innej firmy, ale polecam go i zapewne do niego powrócę

Używam tego produktu od: trzech i pół roku
Ilość zużytych opakowań: mnóstwo

Świetny i tani

Świetny produkt za grosze! Używam go już od roku i bardzo go lubię. Dobrze matuje na długi czas, nie podkreśla niedoskonałosci, nie wysusza, nie zapycha mimo ze w składzie widnieje na pierwszym miejscu talk. Przyjemnie pachnie, ma solidne opakowanie z gabeczka. Gorzej z kolorem, jest bardzo mały wybór kolorystyczny i odcien 04 najjasniejszy jest dla mnie zbyt ciemny ponieważ na mojej buzi utlenia się i staje się lekko pomarańczowy. Mimo to produkt kultowy i wart wypróbowania

Używam tego produktu od: Dłużej niż rok