Oriflame, Beauty, Air Soft Powder (Miękki puder pyłkowy)

Oriflame, Beauty, Air Soft Powder (Miękki puder pyłkowy)

Delikatny, z pigmentami rozświetlającymi, zapewnia efekt kryjący bez obciążania skóry. Utrwala makijaż i daje promienne, aksamitnie gładkie wykończenie. W dwóch transparentnych odcieniach.
Odcienie: light, translucent.

Polecam.

Bardzo mi się podoba ten puder, dobrze matuje, ładnie pachnie, jest bardzo wydajny (oczywiście jeżeli ktoś nie nakłada go kilogram na raz) oraz co może nie każdy zauważył ma w sobie mini kryształki połyskujące, w sumie niewidoczne, ale intrygujące ;)

Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego.

REWELACJA

Uwielbiam ten puder pyłkowy. Jest po prostu świetny. Idealnie matowi moja twarz. A moja cera świeci się bardzo w strefie "T". Puder jest po prostu Boski. Polecam każdemu!! Idealnie matowi skórę, daje doskonały efekt matowienia. Jest bardzo wydajny.

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania 12g w każdym

Podsumowując puder ten jest poprostu cudowny. nadaje się do każdego typu cery.

Ukochany , niezastąpiony. :)

Świetnie matuje skórę, wygląda bardzo naturalnie, dostosowuje się do koloru skóry, łatwo i dokładnie rozprowadza się go na skórę.

Po prostu cudowny.

Polecam !

Używam tego produktu od: roku,
Ilość zużytych opakowań: 1, porównywalna wielkość opakowania do innych pudrów pyłkowych

Przeciętny

Kupiłam go ze względu na potrzebę matowienia mojej tłustej skóry w tzw T- Zone, bo świeci się lepiej niż
LATARNIA MORSKA hahaha

Ale do rzeczy :P

Plusy:
dostępność
często są promocje więc za tą cenę całkiem fajnie
dobrze zmielony
śliczny zapach
nie zapycha

Minusy:
nie matowi tak jakbym sobie tego życzyła, a to wielka wada
opakowanie mogłoby być lepsze, gdyż czasami wysypie się za dużo i jest problem ale to już taki mniejszy minus

Ilość zużytych opakowań: 2 lub 3 opakowania

średni

puder przecietny

Plusy
-bardzo ładny zapach
-ma fajne rozświetlające drobinki
-mało widoczny
-lekki

Minusy
-bardzo słaby efekt dla kogos kto nie potrzebuje mocnego matowienia
-efekt krótkotrwały

Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe

Taki, o.

Puder nie jest zły, ale nie zachwyca.
Mam odcień Clear.
Bardzo drobno zmielony, dosłownie puszek, gdzieniegdzie błysnęły mi delikatne drobinki. Miałam nadzieję, że nawet jeśli nie będzie całkowicie transparentny, to chociaż będzie się dopasowywał do mojego odcienia cery. Tu pierwszy zawód - sam puder po roztarciu na ręku w czasie testów ładnie się rozjaśnił. Na twarzy niestety już nie chciał, co więcej ściemniał na podkładzie (popularny ostatnio HM 51) i wyglądałam komicznie.

Szkoda mi było go oddać komuś, więc dałam mu kolejną szansę i nałożyłam solo. Sprawdził się nieźle! Lekko wyrównał koloryt cery, ukrył naczynka dzięki żółtemu odcieniowi. Rzecz jasna, krostek, cieni pod oczami i głębokich przebarwień nie zakryje, nawet piegów nie chciał - to nie podkład. Ale buzia była gładka, satynowa i przyjemna w dotyku. Drobinki nie raziły po oczach, co jakiś czas gdzieś coś zamigoliło, ale nie był to dyskotekowy błysk.

W pojedynku z wynikiem 1:1 postawiłam dać mu kolejną szansę z podkładem. Tyle że puder wtarłam w twarz pędzlem przed podkładem i tu się sprawdził! Zmatowił mi cerę, drobinki delikatnie migotały, trzymał podkład w ryzach - zamiast świecić się w HM po 2 godzinach, zaświeciłam się po 5! A co ważne, w obecnych upałach cera bardzo szybko mi się przetłuszcza. Więc radzi sobie dobrze i nie ciemnieje w mojej konfiguracji.

Opakowanie, ładne, wytrzymałam. Sitko ma za duże dziurki albo po prostu ma ich za dużo, bo jedna porcja starcza na kilka użyć, a ciężko odsypać puder z pokrywki do opakowania tak, by wszystkiego wokół nie oprószyć.

Puder pachnie, zapach w sumie nie jest drażniący, ale w pierwszej chwili skojarzył mi się z Fawless Foundation Oriflame, który wyrzuciłam prawie cały do kosza, bo okropnie zapychał i wystraszyłam się, że puder też będzie - ale szczęśliwie nie.

Więcej nie kupię, będę szukać pudru, którym można wykończyć makijaż, a nie posłużyć się do bazowania.

Używam tego produktu od: 2 m-cy
Ilość zużytych opakowań: 1op.

przeciętny

Nie zachwycił mnie, cóż mogę napisać? Puder nie jest zły, ale w porównaniu z max factorem dużo traci... Słabo kryje, jest mało wydajny (MF miałam ok. 2 razy dłużej przy używaniu pudru 1 raz dziennie)
Zapach oki, estetycznie też. Raczej się nie skuszę na niego już.

lekki i bdb matujący

pudrów nigdy nie lubiłam, bo zatykały mi pory (mieszana cera)
niespodzianka:
+nie zatyka porów !!! a wręcz poprawiła mi się cera - przestałam używać podkładu, sam puder
+wchłania sebum i \'trzyma je poza warstwą skóry\' jeśli to w ogóle brzmi sensownie ;)
+idealnie dopasowuje się do koloru skóry (mam odcień clear)

- w ciągu dnia trzeba raz/ dwa razy nałożyć go w błyszczącej strefie t.

ogólnie GODNY POLECENIA! Zostaje u mnie dopóki nie zniknie z katalogów :)

Ilość zużytych opakowań: pół pierwszego

dobry puder

Mam ten puder od kilku miesiecy i jestem z niego zadowolona. Dobrze matuje, dobrze dopasowuje sie do podkladu. Mozna go tez kupic w dobrej cenie. Ogolnie jestem z niego zadowolona. To moj pierwszy puder pyłkowy bo zwykle miałam w kamieniu i moge powiedziec, ze sie sprawdza.

Używam tego produktu od: kiku miesiecy

Podobnie jak u kaledonia,robi mi "pomarańczę" na twarzy ;/

Skuszona promocją i dobrymi opiniami wielu osób zakupiłam go. Niestety, z moją alabastrową buźką zrobił coś dziwnego :( Zakupiłam (rzekomo) najjaśniejszy odcień. Położyłam go na codziennie stosowany podkład, w niewielkiej "próbnej"j ilości (jak to zawsze robię z nowościami do makijażu ) i co? ŚCIEMNIAŁ NA TWARZY! Wyglądałam jak małą dorodna pomarańczka właśnie dojrzewająca ;/

PLUSY:
opakowanie +
konsystencja-bardzo fajny "pyłek" :) +
pokrycie +

MINUSY:
najjaśniejszy odcień brzydko ściemniał i nabrał dziwnego odcienia -
cena nie adekwatna do jakości produktu -

Używam tego produktu od: kilku tygodni

pomarańcza na twarzy :/

Używam odcienia Clear, który jest rzekomo najjaśniejszym "transparentnym" odcieniem ??

Puder w żaden sposób nie współgra z żadnym stosowanych przeze mnie podkładów, okropnie ciemnieje na twarzy. Ma okropny zapach i drobinki :/

To pierwszy mój puder sypki, który po nałożeniu robi więcej krzywdy niż pożytku...

Jeden plus (za to gwiazdki) - nie zapycha mojej cery mieszanej.

Ale i tak zdecydowanie nie polecam bladolicym.

Używam tego produktu od: ponad pół roku go męczę
Ilość zużytych opakowań: niestety nie zużyłam nawet połowy

bardzo fajny :)

używam go wraz z podkładem mineralnym GG (również w Orifleme ) lub podkładem Very Me i jest naprawdę fajny . mam akurat najjaśniejszy kolor . nadaje skórze zdrowy i ładny wygląd .
dośc dobrze zakrywa niedoskonałości choc spodziewałam się lepszych wyników w tym ;d
polecam! ; D

Ilość zużytych opakowań: 1, duże