Joanna, Naturia, Maseczka pielęgnująca do włosów farbowanych `Mak i bawełna`

Joanna, Naturia, Maseczka pielęgnująca do włosów farbowanych `Mak i bawełna`

Maseczka Naturia z makiem i bawełną została opracowana z myślą o pielęgnacji włosów farbowanych. Zawiera składniki naturalne, które działają odżywczo i pielęgnująco na włosy:
Mak - posiada właściwości nawilżające i korzystnie wpływa na połysk włosów
Bawełna - bogata w proteiny, działa na włosy kondycjonująco

Raczej słabe działanie

Po zużyciu całego opakowania mogę stwierdzić, że jest to maska raczej dla osób, które nie mają żadnych problemów z włosami i nie potrzebują jakiegoś szczególnego nawilżenia. ;)

Plusy:
+ ładne opakowanie i zachęcajacy kolor kosmetyku,
+ ładny zapach,
+ fajna konsystencja, kosmetyk dobrze się rozprowadza.

Minusy:
- maska nie działa na tyle dobrze na moje włosy, żebym zechciała do niej wrócić - po użyciu włosy są widocznie suche na końcach, nawilżenie jest niedostateczne,
- niewydajna - kosmetyk szybko się traci.

Używając maseczki mam wrażenie, że użyłam tylko zwykłej odżywki, a nie czegoś mocniejszego... a w przypadku moich włosów to trochę za mało, one potrzebują prawdziwej maski, żeby dobrze wyglądać.

Ilość zużytych opakowań: jedno całe opakowanie

Świetna

Maska ma przepiękny zapach, który dugo utrzymuje się na włosach. Czy spełnia swoją rolę jako maski do włosów farbowanych? Raczej tak. Na pewno włosy łatwiej się rozczesują i są troszkę miększe. Po farbowaniu czesto się łamia i kruszą, a maska delikatnie je regeneruje, zmiękza i nawilża.
Szkoda, że tak szybko się kończy- jest bardzo gęsta i trzeba nałożyć jej naprawdę sporo.
Nie jest idealna, ciągle szukam najlepszej, ale zważając na niską cenę- jest naprawę dobra.

Ilość zużytych opakowań: jedno całe

średniak

Dość przeciętna maska, trochę mało wydajna i te 250 g bardzo szybko się kończy
Całkiem ładnie pachnie
Nie obciąża włosów, łatwo po niej się rozczesują
ma gęstą konsystencję, łatwo się rozprowadza
włosy są po niej miłe w dotyku
jeśli chcemy porządnego odżywienia jest za słaba, trzeba by ją stuningować

Ilość zużytych opakowań: 1 małe

Mój KWC!!

Uwielbiam tą maskę. Do tej pory męczyło mnie, że po każdej odżywce miałam przetłuszczone i oklapnięte włosy. Maskę doradził mi pan w drogerii. Dobry produkt w niskiej cenie, kupuję ją po 6 zł. Jestem zachwycona!
Ma piękny zapach,
bardzo niska cena,
jest bardzo wydajna,
świetna konsystencja,
włosy są błyszczące,
łatwo się rozczesują,
włosy pachną maską,
nie przetłuszczają się,
nie oklapuje włosów i nie puszy

Jedyny minus to taki, że niestety jest trudno dostępna (nie ma np. w Rossmanie) ale warto szukać :)

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: dwa

Przepięknie pachnie !

Maseczkę stosuje od miesiąca i jestem po jej wrażeniem.
Od razu zaczynam od zapachu który jest według mnie wspaniały, dlatego między innymi stosowanie tego produktu jest przyjemnością :)
Już po kilku zastosowaniach wlosy nabierają blasku, są odzywione i wzmocnione.
Rozczesywanie splątanych po farbowaniu włosów stało się dziecinnie proste.
Super nawilża wlosy, które są potem mięciutkie i delikatne,nie elektryzują się pod czapką !

Czasem nakładam odrobinkę tej maski na same końcówki -wlosy przy tym nie są nadmiernie obciążone.

Za naprawdę śmieszne pieniądze mam świetny produkt.
Ilość zużytych opakowań: jakies 3/4 pudełka

Bardzo dobra!

Jako ze to moja pierwsza maska do wlosow, nie mam jakiegos wiekszego porownania.

+ pieknie, pieknie pachnie!
+ przyjemna konsystencja
+ tania
+ wydajna
+ i co najwazniejsze. Wlosy sa po niej cudowne! Takie mieciutkie w dotyku, lsniace

Ogolnie polecam.
Nie daje maksimum poniewaz nadal szukam czegos mega;p

Używam tego produktu od: pol roku
Ilość zużytych opakowań: polowa pierwszego

dobra maska

dobra maska

+nawilża
+odżywia
+włosy po niej się błyszcza
+zapach ładny,niestety krótko się utrzymuje
+cena

-niewydajna
-nie odżywia koloru

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Nawet ok

Maska jest jak narazie ok ,ale użyłam ją dopiero tylko 2 razy

+rzadka konsystencja
+włosy po niej lepiej się rozczesują
+ładny zapach ,ale nie utrzymuje się na włosach
+nawilża

-niewydajna ,ale za tą cene można jej to wybaczyć

dobra

Maska wywarła na mnie pozytywne wrażenie. Doskonale nawilża wysuszone włosy, dzięki niej się mniej elektryzują. Po prostownicy są bardziej okiełznane, nie odstają na każdą stronę.
Przyjemny zapach. Konsystencja ułatwia rozprowadzenie, choć nie zgadzam się z opinią że maska jest wydajna. Użyłam z 4-5 razy, a w opakowaniu prawie dno widać. Moje włosy sięgają za ramiona.

Ilość zużytych opakowań: 1 , całe

cudowna po prostu

Używałam jej wiosną kiedy miałam spustoszenie na głowie z powodu przetrzymania farby i zrobiło mi się siano a nie włosy.
Zacznę od bardzo przyjemnego zapachu dzięki któremu produkt stosuje się z przyjemnością
Nakładałam jej sporo więc stosunkowo szybko mi się skończyła ale to nie wina producenta tylko moja.
Włosy szybko wróciły mi po niej do normy stając się miękkie,lśniące,miłe w dotyku.
Kołtun na głowie zniknął,mogłam się uczesać bez problemu nie wyrywając włosów garściami i nie szarpiąc ich grzebykiem.
Łatwo mogłam ułożyć fryzurę,o elektryzowaniu nie było mowy,włosy były gładziutkie.
Nie obciążała włosów i była taniutka.
Konsystencja przypominała mi budyń
pół punktu zabiorę za to że trzeba było ją troszkę długo spłukiwać,choć dla mnie to nie był wielki problem.
Pielęgnacja za małą cenę !

Używam tego produktu od: wiosna

Nie dla mnie.

Lubię produkty Joanny.
Bardzo lubię maskę z tej samej serii tylko z miodem i cytryną, postanowiłam więc przestestować i tę, z makiem i bawełną.
Moje włosy są dość wymagające. Długie, gęste, falowane, skłonne do przesuszeń...Solidne nawilżenie jest najważniejszym punktem mojej pielęgnacji. Maseczka ta nie sprostała jednak do końca moim wymaganiom.

Plusy:
+fajna, gęsta, treściwa konsystencja
+ułatwia rozczesywanie włosów
+nie obciąża
+nie podrażnia
+łatwo się spłukuje mimo gęstej konsystencji
+włosy po jej zastosowaniu ładnie błyszczą i dobrze się układają
+tania
+ładnie pachnie

Jednak..
-maska nie nawilża włosów tak, jak bym chciała. Są miłe w dotyku, fakt, ale czegoś mi brakuje. Nie jest to efekt, jaki lubię i jakiego oczekuję.
-nie jest wydajna

Ogólnie uważam, że to dobry produkt, jednak dla mniej wymagających włosów. Dla mnie zwyczajnie za słaba. Ale nie ubolewam nad tym zbytnio, gdyż w tej kategorii cenowej mam już swoje perełki :)

bardzo fajna maseczka :)

Przede wszystkim piękny zapach i śliczne opakowanie - to mnie skusiło do zakupu. I nie żałuję ;)

-bardzo ładnie zmiękcza moje fale, są takie miękkie, nawilżone, bardzo ładnie się układają

-nie obciąża mi włosów, ale nakładam od ucha w dół i zmywam bardzo dokładnie, nie trzymam też za długo

-parafina może prostować trochę falo-loczki, u mnie właśnie działa delikatnie prostująco

-włosy mam w dobrym stanie, więc działa na nie bardzo dobrze, ale myślę, że dla zniszczonych może być za słaba

-niska cena, ładne opakowanie, śliczny kolorek, wydajna, gęsta

4 gwiazdki, bo ulubieńców mam :) Widzę, że joanna ma naprawdę fajne maseczki :)