Miss Sporty, Light Energy Foundation (Podkład rozświetlający)

Miss Sporty, Light Energy Foundation (Podkład rozświetlający)

Nowy podkład rozświetlający. Nieskazitelna, zdrowa i promienna cera, bez objawów zmęczenia. Zapewnia efekt naturalnie wyglądającego makijażu. Do wszystkich rodzajów cery.
Dostępny w trzech odcieniach: jasnym(light), średnim(medium) i ciemnym(dark).

Skład: Aqua/Water/Eau, Paraffinum Liquidum/Mineral Oil/Huile Minerale, Propylene Glycol, Glycerin, Stearic Acid, Magnesium Aluminum Silicate, Talc, Isostearic Acid, Isopropyl Isostearate, Triethanolamine, Cetyl Alcohol, Phenoxyethanol, Xanthan Gum, Methylparaben, Parfum/Fragrance, Propylparaben, Disodium Edta, Ethylparaben, Butylparaben, Silica, Isobutylparaben, Tocopheryl Acetate, Sapphire Powder, Hydroxycitronellal, Coumarin, Benzyl Salicylate, Linalool, Sodium Phosphate, Retinyl Palmitate, Lecithin, Hydroxylated Lecithin, Hydrogenated Lecithin, Disodium Phosphate, Cyclopentasiloxane, Cyclohexasiloxane, Caprylic/Capric Triglyceride, Butylene Glycol, BHT, Ascorbyl Palmitate, Amyl Cinnamal, Citronellol, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Benzoate, Geraniol Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, [May Contain/Peut Contenir/+/- : Titanium Dioxide (Ci 77891), Iron Oxides (Ci 77491, Ci 77492, Ci 77499), Mica]. (08.01.2012)

Cena: 10zł / 30ml
/s/

Masakra

Gdyby nie brak gotówki, to nigdy bym go nie kupiła i to nawet nie ze względu na cenę. Konsystencja tępa, źle się rozprowadza, zostawia smugi (próbowałam go rozprowadzić palcami, pędzle). Nic nie kryje, skóra po nim się strasznie świeciła (mimo, że to podkład rozświetlający, to to była lekka przesada). Jedyne co było w nim idealne, to kolor.

Używam tego produktu od: użyłam go 3 razy
Ilość zużytych opakowań: żadne

pomyłka

byłam młoda i głupia, teraz bym takiego czegoś nie nałożyła na twarz :0 strasznie ciężki, i pozostawiał na buzi uczucie wysmarowania się olejem. ble ble ble ...I do tego po kilku godzinach pozostawiał plamki na twarzy i podkreślał suche miejsca. stosowałam go chyba z 3 lub 4 lata temu więc to był początki z makijażem ;) teraz bym do niego nie wróciła, bo bałabym się reakcji tego produktu na moją cerę.

KOSZMAR

Konsystencja wodnista, podkład nie nadaje się do niczego. Zero jakiegokolwiek krycia. Jedyne co po sobie pozostawia to smugi. Zapycha. Śmierdzi. Nie polecam.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: wyrzucone

Słabiutko

Podkład ogólnie nie do nałożenia bez grubej warstwy kremu nawilżającego na twarzy. W ogóle nie matuje ale rozumiem bo on chyba nie jest matujący. Skóra od razu po nałożeniu strasznie się świeci i ogólnie masakra trzyma się tylko z godzinę później okropny tłuszcz na twarzy :-/

Używam tego produktu od:3 miesiące

hm..

kupiłam podkład najjaśniejszy
ale niestety nie mogłam używać tylko jego bo po nim samym skóra na twarzy świeci się jak psu.... za przeproszeniem ;)
za to jeśli najpierw użyje się jakiegoś innego podkładu matującego, albo dobrego korektora a na koniec nałoży się troszkę tego to efekt jest genialny, wtedy dopiero cera tak jak w opisie jest gładka, promienna, zdrowo wyglądająca ;D
za ten efekt na pewno dałabym 5 gwiazdek

ale że ma być to podkład to inna sprawa, bo nie wiem czy można to.. w sumie nawet nie wiem jak to nazwać ;) do podkładów zliczyć
dla mnie jest to jakiś krem rozświetlający do wykończenia makijażu albo coś w tym rodzaju

więc za to 3 gwiazdki ;)

Używałam tego produktu: rok temu

Nieeeeeeeeeeeeeee!

Nadal nie wiem, co to jest. Po odkręceniu tubki część niezbyt spójnej (!) zawartości wylała mi się na rękę. Próbowałam nałożyć na twarz, ale nie za bardzo chciał się trzymac, podkreślał suche skórki, byl baaardzo widoczny na twarzy i wyglądał strasznie!
Nie jest wart złamanego grosza.
Używam tego produktu od: parę razy próbowałam

nieszczególny

Zdecydowałam się na ten podkład głównie ze względu na dość jasny odcień (w porównaniu do innych firm) i oczywiście cenę. Zastanawiałam się nad wyborem tego kosmetyku lub podkładu matującego, również Miss Sporty. Ostatecznie doszłam jednak do wniosku, że rozświetlający fluid o lekkiej konsystencji to być może lepsze wyjście na lato. Niestety, zawiodłam się. Rozprowadzanie tego produktu na twarzy to istny koszmar. Zostawia smugi, zbiera się w najmniejszych załamaniach, sprawia wrażenie jakby się ważył. Jako taki efekt można uzyskać tylko kiedy nakłada się go na zupełnie suchą, zmatowioną skórę. Jeżeli pod makijaż stosujecie krem, nawet najlżejszy, zapomnijcie o tym podkładzie! Chyba że oczywiście macie czas czekać aż ten całkowicie się wchłonie ;) Jeżeli chodzi zaś o plusy, to warto powiedzieć, że po "właściwym" nałożeniu wygląda bardzo naturalnie, nie sprawia wrażenia maski; w zasadzie tylko wyrównuje koloryt, ewentualnie maskuje bardzo drobne niedoskonałości.
Mam zamiar skończyć to opakowanie, ale nie skusze się ponownie na Light Energy - za dużo z tym bawienia się, a efekt końcowy też nie jest powalający.

średni

Tusz łatwo się nakłada, lecz łatwo narobić nim smug, więc trzeba poświęcić mu dużo czasu.
Nie kryje zbyt dobrze i krótko utrzymuje się na twarzy.
Plus, że jest bardzo wydajny i tani. nie szkodzi cerze.

Używam tego produktu od:kilka miesięcy

baaardzo dobry!

dla mnie rewelacja!
szukałam nowego podkładu w cenie do 20 zł i znalazłam ideał za 11 :D
+ baaaardzo fany, jasny kolorek 01, nie jest ani żółty, ani różowo świński, ideał!
+świetnie się rozprowadza (po wyciśnięciu z tubki jest wodnisty co mi osobiście pasuje)
+nie podkreśla skórek itp
+całkiem długo się trzyma

zapach typowo pudrowy, ładne opakowanie.
według mnie o wiele lepszy niż jego krewniak matujący (ten z zielonymi napisami na tubce)

nie wiem czy kupie ponownie bo może pojawi się nowe cudo do czasu jego zużycia :)

Ilość zużytych opakowań: nadal 1

Fajny

Ten podkład był moim pierwszym i powiem szczerze ze jestem z niego(a raczej bylam) calkiem zadowolona.NIE tworzy efektu maski,ładnie pachnie,łatwy w rozprowadzaniu,nie pozostawia smug,wygodne opakowanie.mialam odcien 02 z tego co wiem jest jeszcze 01 i 03 wiec kazdy znajdzie cos dla siebie ;-).Nie kupie ponownie bo jestem na etapie próbowania nowinek kosmetycznych,ale moze w przyszlosci...Chociaz z miss sporty bardziej polecam ten matujacy(złote opakowanie z zielonymi napisami).

Używam tego produktu od:1 roku

beznadzieja :|

Masakra !

-Kolor bardzo sztuczny
-nie dopasowuje się do kolorytu skory i tworzy maskę
-skóra zdecydowanie nie jest rozświetlona !!!
-zostawia smugi
-jak dla mnie średnio kryje , ale to może przez ten beznadziejny kolor
-zapach - jak dla mnie trochę jakby chemiczny i sztuczny

+cena (ale co z tego skoro jakość taka niska)

Używam tego produktu od:tygodnia
Ilość zużytych opakowań:pierwsze

Całkiem dobry

Podkład kupiłam przypadkie potrzebowałam natychmiast a niemiałam zadłużo pieniędzy Podkład jest w miaredobry, ma fajną kosystncje i wogóle jak za tą cene to jest super może i nie roświetla, ale jako taki podkład na codzień to jest dobry, jestem osobą która wręcz profesjonalnie zna się na malowaniu i może dla tego nie sprawia mi to takiego problemu,ale nakładanie zajmuje troche czasu nie tak jak w przypadku podkładów chanel loear czy max factor ale one są 10 razy drosze więc no cena wymaga tego.Co mogę poradzić innym jak nakładacie podkład zeyrzyjcie nadmiar chusteczką, a osoby które maja probrely z cerą lepiej niech podkładów niestosują lecz oraniczą się do pudrów bo mniej ztykają pory. A jeżeli nie pomoże i to to radze sięgnąć po kosmetyk z wyszej pułki który łatwiej się nakłada:

Plusy:
+niska cena
+w mare dobrze kryje.
+cera nieświeci się.

Minusy:
-Zapach średni
-długo zajmuje by cera wyglądała perfekcyjnie bez smug, ale da się to zrobić:)

Raczej niekupie więcej tego produktu bo moim ulubionym podkładem jest maxfactor Miracle Touch