Cerko, Kermuren 10 (10% krem mocznikowy)

Cerko, Kermuren 10 (10% krem mocznikowy)

Wskazania: skóra sucha, łuszcząca się z tendencją do rogowacenia. Pielęgnacja dłoni i stóp.
Działanie: dobrze nawilża, rozmiękcza naskórek i zmniejsza rogowacenie. Powoduje uelastycznienie i wygładzenie skóry.
Stosowanie: pielęgnacja skóry dłoni, łokci oraz stóp. Polecany jako preparat wspomagający terapię łuszczycową, skóry po PUVA terapii. Może być stosowany łącznie lub naprzemiennie z preparatami sterydowymi lub przeciwgrzybicznymi.
Składniki aktywne: mocznik 10%. Glikol propylenowy.

sucha
nawilżające, regenerujące
w tubce

również na wrastające włoski

Witam
w zeszłym roku pojawił się u mnie problem z wrastającymi włoskami na nogach (po depilatorze). Oprócz peeligów bardzo pomógł mi właśnie ten krem. Tak jak pisze producent zmiękcza skórę dzięki czemu włoski mają siłę się przebić :) Krem starcza na dość długo. Ja zapłaciłam za niego niecałe 14zł więc cena jest ok.
Zapach średni ale wybaczam bo pomaga przy systematycznym stosowaniu.
Oprócz nóg używam go do smarowania ramion bo w niektórych miejscach skóra wymaga silnego nawilżenia.

Produkt godny polecenia

Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań:kilka

DLA MNIE SUPER

JA UŻYWAM TEGO KREMU DO TWARZY DLA MNIE REWELACJA MAM BARDZO SUCHĄ CERĘ Z PROBLEMAMI JESZCZE NIE MIAŁAM TAK DOBREGO KREMU A UŻYWAŁAM BARDZO DUŻO DROGICH KREMÓW. EFEKTY WIDOCZNE ODRAZU PO KILKU DNIACH. BARDZO DOBRZE SIE WCHŁANIA IDEALNY POD MAKIJAŻ CERA SIE WYGŁDZIŁA ŻADNYCH PLAM ANI PRZEBARWIEŃ I JEST ŚWIEŻUTKA POLECILA MI GO LEKARKA WŁASNIE DO STOSOWANIA TAKZE DO TWARZY ALE STOPY TEZ SUPER NAWILŻA .NIE BYŁAM PRZEKONANA CO DO OPAKOWANIA I CENY ALE ZAWARTOŚĆ MNIE MILE ZASKOCZYŁA .WRESZCIE ZNZLAZŁAM IDEALNY KREM DLA SIEBIE.!

Używam tego produktu od:2 MIESIECY

5+, a powinna być 6

Jest bardzo dobry, zasługuje na 5+. Jeszcze żaden krem nie radził sobie tak dobrze z moimi suchymi stopami. Używam go, zgodnie z zaleceniem producenta, 2-3 razy dziennie i wtedy moje stopy są nawilżone 24h na dobę. I to jest ogromna zaleta, ale jedyna. Nie wiem, czy jest w stanie zwalczyć stwardniały naskórek, bo w tej kwestii akurat nic się po dwóch tygodniach używania nie zmieniło. Dlatego czas wypróbować coś z większą zawartością mocznika.

Używam tego produktu od: 2 tyg