Bell, Milky Shake, Lipp Gloss 3D effect

Bell, Milky Shake, Lipp Gloss 3D effect

Najnowszy błyszczyk firmy Bell pod kuszącą nazwą Milky Shake 3D effect ma na zadaniu optycznie powiększyć, nabłyszczyć oraz odżywić usta. Producent kusi zapachem, kolorem, a także efektem naturalności. Kosmetyk dostępny w różnych wersjach kolorystycznych: karmel, cappuccino, łososiowy, intesnsywny i chłodny róż.

Słaby

Błyszczyk jest kremowy i ładnie pachnie, lecz jest bardzo gęsty i krótkotrwały.

Zalety:
+opakowanie
+aplikator (pędzelek)
+zapach (słodki)
+odrobinę nawilża usta
+wydajny

Wady:
-skleja usta
-zbyt gęsty
-zbiera się w miejscu złączenia warg
-wchodzi w załamania ust
-trwałość

Kosmetyk zbiera się w załamaniach warg, co wygląda nieestetycznie, jest krótkotrwały i zbyt klejący.

Ocenia błyszczyk w kolorze "09" (jasny, mleczny róż, bez drobinek).

Idealny

Mam suche i wąskie usta i długo szukałam czegoś, co by było połączeniem dobrego nawilżenia i optycznego powiększenia. Ten błyszczyk rozwiązał moje problemy - faktycznie usta wyglądają na większe i są super nawilżone. No i cena jest bardzo korzystna :) serdecznie polecam!

Używam tego produktu od: Dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: Jedno

doskonały

Bardzo przyjemny na ust błyszczyk.Ładna gama kolorów, w większości nude, jasne róże. Mój faworyt to odcień nr 06.Jest lekki na ustach,choć konsystencję ma dość gęstą. Nie przyklejają się do niego włosy. Aplikacja za pomocą pędzelka. Jest ok. Chętnie do niego wracam.

Plusy:
+ładne odcienie
+cena ok.11-12zł
+wydajny
+przyjemny zapach
+nawilża usta

Minusy:
-gęsty
Ilość zużytych opakowań: kilka

Bardzo sztuczny efekt

Mam odcień 010. To śliczny, jasny, mleczny róż.
Niestety fatalnie wygląda na ustach. Wygląda jakbyśmy się obśliniły, jest bardzo widoczny, zawsze wydaje się, że jest go za dużo i nie da się równomiernie rozprowadzić.
Ponadto pędzelek do aplikacji bardzo szybko się rozczapierzył.

Używam tego produktu od: ponad pół roku

ma plusy ma i minusy

zaczne od plusow

+ zapach cudny
+ kolory mleczne bez drobinek dosc duzo napigmentowane
sliczne kolory!!!
+ polysk
+ konsystencja w nakladaniu
+ cena

munusy
- trwalosc bardzo krotka
- na ustach jest klejacy
- klei jedna warge do drugiej
- pedzliczek w ktorym przy wkladaniu do opkowania wloski wykrecaja sie we wszystkie strony a pozniej kluja usta

jest wydajny gesty ladnie sie nkalda

co najwazniejsze ma cudowne kolory chciala bym aby byl trwalszy to by byla bajka

Używam tego produktu od: 1 roku
Ilość zużytych opakowań: 1 cale

Raczej słaby

Jakiś czas temu kupiłam ten błyszczyk ze względu na piękny mleczny kolor.

Plusy:
-zapach
-usta są miękkie

Minusy:
-w opakowaniu piękny mleczny kolor a na ustach jest całkiem niewidoczny - jakby bezbarwny błyszczyk, co mi nie odpowiada..
-jest naprawdę nietrwały..
-jest ciężki na ustach i czuć go przez dłuższy czas..

Kilka razu go użyłam i leży w szufladzie..

Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

w opakowaniu wygląda cudnie, reszta leży

Gloss w opakowaniu wygląda niesamowicie. Podziałała na mnie też jego nazwa i po dłuższym namyśle skusiłam się.
Kupiłam odcień jasnego beżu/nude. Na ustach prześwitywał, dawał lekką poświatę beżu. Nie tego oczekiwałam. Trochę lepiący - jeśli masz rozpuszczone włosy w wietrzny dzień+ten błyszczyk na ustach to współczuję. Plus za pędzelek który pozwala na precyzyjne wykonanie makijażu.

Używam tego produktu od: około roku temu
Ilość zużytych opakowań: kilka aplikacji z pierwszego

Absolutnie mnie rozczarował

Zauroczył mnie kolor (07). Błyszczyk pięknie stapia się z ustami i tyle pozytywów.
Sam kosmetyk zostaje na ustach ok. 30 minut, co mnie nie satysfakcjonuje i to uznaję za największy minus. Poza tym nie zauważyłam, żeby nawilżał, wręcz odwrotnie.
Z pewnością nie zakupię go ponownie.

mój ulubieniec

TO JEDEN Z NIEWIELU BŁYSZCZYKÓW KTORY MIMO ZE JEST NUDE BARDZO ŁADNIE WYGLADA NA USTACH. PRZYNAJMNIEJ NIE WYGLADA SIE JAK TRUP:) JEST BARDZO WYDAJNY I DOSYC DLUGO SIE TRZYMA NA USTACH. CZY DAJE EFEKT POWIEKSZENIA CZY TAM UWYDATNIENIA- NO CÓZ JA JAKOS TEGO NIE ZAUWAZYLAM. CENA MYSLE ZE NIE JEST ZBYT DUZA JAK ZA TAKA JAKOSC. ZAPACH BARDZO LADNY. CO DO DOSTEPNOSCI JA KUPYWALAM GO W NATURZE ALE OSTATNIO ICH TAM NIE WIDUJE WIEC BARDZO UBOLEWAM NAD TYM.

Wspaniały

Przepyszny! Swietna konsystencja, nawilza usta, sprawia ze czuc jakby usta zostaly pokryte kojącym mleczkiem. Powiększa usta, nie ma żadnych zbędnych drobinek. Jest idealny. Cena także przystępna

Super nawilżacz

Jak do tej pory to najlepszy mój błyszczyk nude.
Lubię też z Essence Stay with Me ale tam jest tylko 1 odcień nude, a tutaj można wybrać między bardziej beżowym, różowym, ciepłym lub zimnym odcieniem.
Plusy:
- po pierwsze idealne, cudowne ukojenie i nawilżenie dla ust! To jest jak balsam. Poprawia kondycję ust w trakcie noszenia
- cudowny delikatny zapach
- śliczny subtelny efekt na ustach. Pomadek nude nie lubię, ale błyszczyk jak najbardziej
- nie gromadz się w załamaniach ust
- jest trwały w trakcie noszenia

Minusy:
- trochę słabo wydajny. Używam sporadycznie bo raczej wolę kolor na ustach. Tylko jak mnie najdzie ochota na nude to sięgam po ten błyszczyk, a już go nie ma
- pędzelem jest trochę nieporęczny

I tak go uwielbiam za działanie, zapach i komfort noszenia.

Boski

Posiadam numerek 010. Na początku użytkowania bardzo mi się nie podobał (prawdopodobnie dlatego że nie umiałam zapanować nad umiejętnym rozprowadzeniem go na ustach), ale przy kolejnych aplikacjach zauważyłam coś czego się nie spodziewałam. Od kilku lat prowadzę heroiczną walkę z odpowiednim nawilżeniem ust, stosowałam różne balsamy i nawilżacze, ale efekt był zawsze ten sam- suche i spierzchnięte. Nie wiem co ma w sobie Milky Shake, ale po nim mam usta gładziutkie, nawilżone i pięknie się prezentujące. Kolor na ustach jest śliczny, trzyma się bardzo długo (o ile niczego nie jem i nie pije). Tyle mi wystarczy by nazwać ten produkt idealnym.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego opakowania