Joico, K - PAK Moisture, Intense Hydrator (Intensywna terapia nawilżająca)

Joico, K - PAK Moisture, Intense Hydrator (Intensywna terapia nawilżająca)

K-Pak Moisture Intense Hydrator jest przeznaczony do wszystkich typów włosów zniszczonych zabiegami chemicznymi, łamliwych i delikatnych, puszących się i elektryzujących. Wspaniała terapia nawilżająca. Przywraca wilgotność bardzo wysuszonym i zniszczonym włosom, zamyka łuski, poprawia elastyczność. Bezpieczny dla włosów farbowanych. Efekt długotrwały. Włosy stają się mocne, miękkie w dotyku, nawilżone, łatwiej się układają. Może być stosowany bezpośrednio po umyciu włosów jako odżywka.

Idealny razem z rekonstruktorem

W połączeniu z rekonstruktorem zdziałał cuda na moich od lat farbowanych i kilkakrotnie rozjaśnianych włosach. Użyłem go również parę razy jako odżywkę po szamponie innej fryzjerskiej marki, bez rekonstruktora i efekt zdecydowanie nie był ten sam, te dwa kosmetyki według mnie muszą być używane razem. Pierwsze efekty widoczne bardzo szybko, całkowita zmiana stanu włosów, które teraz wyglądają jak z reklamy... Na pewno powtórzę taką kurację za kilka miesięcy.

doceniłam po rozjasnianiu i dekoloryzacji

Hydratora używam w połączeniu z reconstruktorem raz w tygodniu, czasami raz na dwa tygodnie.

Zabieg ten wykonuję od dłuższego czasu, jednak dopiero po dekoloryzacji i rozjaśnianiu doceniłam działanie całego duetu k-pak.

Na zdrowych włosach hydrator (stosowany samodzielnie) fundował mi straszny przyklap dlatego stosowałam te kosmetyki w ramach weekendowego spa czyli reconstruktor na pięć minut a po spłukaniu hydrator na pół godziny (a czasami na godzinę ) pod czepek i ręcznik. Na zdrowych włosach nie zauważyłam żadnego spektakularnego efektu.

Hydrator ma bardziej gęstą formułę od reconstruktora. Moje włosy przed zabiegami lubił przeciążać. Obecnie kiedy mam włosy suche i trochę zmaltretwane nic takiego się nie dzieje. Bardzo nie lubie zapachu tej maski. Niestety zapach utrzymuje się na włosach. Dla działania kosmetyku jestem w stanie go znieść. Zresztą nie jest to zapach uciażliwy dla otoczenia i myślę, że znajdą się osoby, które go polubią.

Działanie hydratora objawiło mi się po dekoloryzacji, kilku kąpielach rozjaśniających i farbowaniu.
Moje włosy chociaż nie są bardzo zniszczone to stały sie suche i trochę smętne.
Zabieg k-pak przywrócił im życie. Włosy z dnia na dzień są coraz lepiej nawilżone, elastyczne, gładkie, lśniące - wracają do swojego wyjściowego stanu.
Bezpośrednio po zabiegu włosy wygladają jak lśniąca tafla wody. Niesamowicie się błyszczą, są gładkie, lśniące, nie muszę ich nawet czesać- rozczesują się same! Zachęcona dzialaniem hydratora kupiłam odżywkę nawilżającą moisture (tę w niebieskim opakowaniu) i jak tylko skończy mi się zestaw k-pak zabieram się za jej testowanie. Polecam wszystkim!

Używam tego produktu od: około 6 mcy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie dużego op

Bardzo silnie nawilża

Włosy są dociążone miękkie - jedwab już w momencie rozprowadzania . Zdarzyło mi się, że włosy były przeciążone po odżywce - było to za pierwszym użyciem - trzeba uważać z ilością :)

Polecam :)

Ilość zużytych opakowań: jedno 250 ml.

Świetna - polecam

Nie zgadzam się z poprzedniczką co do tego, że preparaty Loreal są lepsze od Joico oczywiście to pewnie kwestia włosów aczkolwiek na moich te o których Pani niżej napisała z Loreala kompletnie się nie sprawdziły i sklejały mi włosy dosłownie po umyciu i spłukiwaniu naprawdę długo i dokładnie miałam wrażenie, że włosy są tak jak by klejące - a raczej takie były! Natomiast produkt joico u mnie sprawdził się rewelacyjnie mam włosy po 2 dekoloryzacjach długości do pasa i potrzebowałam naprawdę solidnego nawilżenia i regeneracji mam dwie maski które sobie z tym radzą naprawdę, a nie tylko powierzchownie na kilka godzin po myciu. Po joico moje włosy są gładkie, błyszczą są takie "lekkie" nie mówiąc już o tym, że w dotyku bardzo mięciutkie a zarazem takie "mięsiste" jak by wypełnione czymś w środku. POLECAM

Używam tego produktu od: roku z przerwami
Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Świetny marketing i mierne działanie

Mam włosy farbowane na blond, półdługie. Od 2 lat dbam o nie w sposób intensywny (2 razy w tygodniu maska, do tego odżywki, olejki, półprodukty), odkąd zaczęłam zapuszczać włosy i świadomie podchodzić do ich pielęgnacji. Jestem otwarta na nowości, ale bez przesady - mam swoje żelazne kosmetyki pielęgnacyjne, które radzą sobie z przesuszeniem i puszeniem - bo chyba te problemy najczęściej dotykają włosy farbowane na blond.
No, ale teraz do rzeczy - czyli dlaczego oceniłam tę odzywkę na jedną gwiazdkę. Bo uważam ją za kosmetyk o miernym działaniu - zupełnie nieadekwatnym do obietnic producenta. Cena kosmetyków Jojco jest zawyżona - gratuluję prodeucentowi świetnego marektingu ;-)
Odzywkę i szampon zamówiłam jako prezent pod choinkę. Czytałam sporo pochlebnych opinii, pomyslałam - czemu nie?
Może ta odżywka sprawdza się na włosach, które nie były do tej pory pielęgnowane lub były pielęgnowane przypadkowo. Wtedy to wygładzenie, które daje może niektórym wydawać się ósmym cudem świata. Ale znam tańsze kosmetyki, które dają taki sam - a w moim odczuciu jeszcze lepszy efekt - np. seria Loreal Absolut Repair Cellular, której szampony, odzywki i maski można kupić już w przedziale 25-40 zł w internecie. Dla mnie seria Loreal jest lepsza ponieważ nie obciąża włosów tak bardzo jak Jojco.
Po zastosowaniu odzywki Jojco (a stosuję z umiarem, wiedząc że co za dużo to nie zdrowo) moje włosy tracą "życie". Są tylko smętnymi pasmami zbijającymi się z czasem w strąki. Nie ma w nich powietrza, tego ruchu, który powoduje, że wygładzone włosy wydają się w miarę lekkie i zdrowe. Lekkie to nie znaczy puszące się, ale "tańczące" wraz z ruchem głowy, ujarzmione, ale bez tzw. przyklapu. Tutaj Jojco przepada z kretesem, a Loreal bije go na głowę :-)
Jeżeli ktoś ma ochotę wypróbowac, to polecam kupić minaturkę 50 ml i sprawdzić, czy faktycznie odzywka za ok. 100 zł będzie miała działanie "wow", bo za taką cenę efekt powinien być prawie spektakularny.

Moje włosy nie polecają tego produktu ;-)

Używam tego produktu od: 1 mies.
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1.

Nie

Tyle dobrego się naczytalam i kupiłam, co prawda mniejsze opakowanie bo na probę i... NIC.

Próbowałam na różne sposoby, na mokro, na sucho, po olejowaniu, przed, z odżywką, bez, na pół godziny, na kilka godzin i zawsze taki sam efekt.

Przy spłukiwaniu włosy lejące się, gładkie, ciężkie, po prostu marzenie. A gdy tylko wyschną (lub już w trakcie) jest istna masakra- każdy włos sterczy w inną stronę.
Ogólnie moje włosy są suche, zniszczone i zazwyczaj dobrze reagują na keratynę (która jest w składzie). Nie używam jej jakoś dużo w kosmetykach, więc o przeproteinowaniu mówić raczej nie powinnam.

Nie wiem skąd taki efekt, a raczej jego brak. Bardzo wierzyłam, że z moimi wloskami zrobi cokolwiek, a nie zrobił nic. Dobrze, że nie kupiłam dużego opakowania.

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie małe (30 ml)

Dobra ale nie do wszystkich włosów

Kupiłam ja z myślą o nawilżeniu bo taka jest jej rola a uważam że nie do końca w tej roli się spełnia
1. Odzywka ma ładny zapach i jest baedzo wydajna co chociaz troche przymknie sie oko na cenę
2Włosy ładnie błyszczą po niej i nie obciąża tak jak rekonstruktor bo ma jeden silikon w środku składu uważam że nawet do włosów skłonnych do przetłuszczania się nada
3 I najważniejsze nawilżenie jest bo duzo składników nawilżających od gliceryny po aloes wiesiołek i wiele innych
4 Jej duży mionus to taki że jest prawdziwą bombą proteinową- naliczyłam sie 3 odzaje keratyny i jeszcze proteiny i tego moje włosy znieść nie mogą stają się suche i szorstkie więc stosuje ją raz na 2 tygodnie a nie taka miała być jej rola.....

KWC !!! Absolutny hit !!!

Moje farbowane, suche, cienkie ze skłonnością do kręcenia sie a zarazem przesuszone ciagle grzejacym słońcem włosy sa w opłakanym stanie (od ucha do ramion). Z tego tez wzgledu ostatnio zainteresowałam sie świadoma pielęgnacja wlosow. Nigdy nie popelnialam błędów prawdę mówiąc, tylko moje włosy sa ciężkie do utrzymania i wymagają ciągłej i intensywnej pielęgnacji.
Po olejowaniu, używaniu tanich i drogich i super drogich masek, odżywek, olejków, mgiełek itd. nie udało mi sie otrzymać takiego efektu jak po jednorazowym użyciu tego o to cuda cudeńka :-) Cały czas dotykam moich mieciutkich wlosow, dopiero co wysuszonych i nie mogę sie nimi nacieszyć !!!
Polecam każdej osobie która przechodzi kryzys wlosowy !!!
Joico K-Pak makes you happy :-)

Używam tego produktu od: krócej niż miesiąc
Ilość zużytych opakowań: mniej niż 1

Rewelacyjna odżywka typu wszystko w jednym

Ta odżywka to moje odkrycie wszechczasów. Kupiłam w duecie z rekonstruktorem ale tylko hydrator mnie oczarował.

Rewelacyjnie nawilża i wygładza włosy nie obciążając ich. Pozwala na rozczesanie włosów bez walki. W składzie są humektanty, proteiny i emolienty czyli wszystko czego włosy potrzebują. Wydajnośc jest dosyć przeciętna co przy wysokiej cenie jest minusem. Tak samo średnio podoba mi się zapach, lekko bananowy, syntetyczny.
W zamian za działanie jednak wszystko jej wybaczam.

Ratuje mnie z każdej włosowej opresji, moje włosy są zniszczone długotrwałym farbowaniem na bardzo intensywny czerwony kolor.
Większość odżywek albo robi mi "przychlast" albo zostawia włosy dalej przesuszone. Tutaj nie ma mowy o przesuszeniu czy przeciążeniu włosów.

Nie jestem zwolenniczką drogich kosmetyków do włosów ale ten jest tego wart.

Jestem zakupoholiczką włosową, zwykle więc nie kupuję tego samego produktu dwa razy ;)
W tym przypadku było inaczej, nie dość, że zużyłam już jedno opakowanie 250ml to jakiś czas temu zaczęłam 1000ml i nie mam ochoty używać już żadnej innej odżywki.

Używam tego produktu od: 2-3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1x250ml, w trakcie 1000ml

Hit.

Joico Intense Hydrator to produkt, który uwielbiam za to, że... po prostu działa. :) Stosuje go zazwyczaj dwa razy w tygodniu. Uważam, że jest zbyt treściwy, by stosować go zbyt często. Po zastosowaniu włosy są miękkie, błyszczące, a co najważniejsze nawilżone. Nie puszą się. Produkt nie obciąża włosów, nie powoduje ich szybszego przetłuszczania się. Produkt ma bardzo gęstą konsystencję przez co jest wydajny. U mnie wystarczył na pół roku i to jakoś rekompensuje wysoką cenę.

Nie zauważyłam żadnych skutków ubocznych przy stosowaniu tej maski.

Joico Intense Hydrator to produkt, który podbił moje serce. Z pewnością kupię drugie opakowanie. Polecam wszystkim osobom, które mają suche i zniszczone włosy. Uważam, że jest to naprawdę dobra inwestycja.

Cudo!

To chyba najlepsza odżywka/maska jaką miałam i nie porzucę tej marki za nic na świecie!
Mam zniszczone farbowaniem włosy, rozjaśniane końce, i namiętnie je prostuję.
Dzięki recenzjom tutaj zdecydowałam się na ten produkt i muszę powiedzieć, że zachwyty popieram w pełni.

Plusy:
- włosy są miękkie, odżywione, błyszczące, o wiele wolniej rozdwajają się końce
- ma piękny zapach
- nie trzeba spędzić z nią na głowie całego wieczoru
- jest to b. wydajny produkt
- stosunek cena: jakość jak najbardziej na plus

Minusów nie zaobserwowałam ;)

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: dwa

Nie...

Niestety, muszę edytować recenzję. Po kilku miesiącach używania moje wlosy są w opłakanym stanie! Nie polecam!

Produktu używam jako odżywkę. Z powodu niskiego PH zakwasza łuskę włosa, dzięki czemu jest ona po prostu wzorowo wypełniona i wygładzona :)
Produkt CUDOWNIE pachnie. Dla mnie kwiatowo-bananowo :) Nie spływa z włosów tylko jest przez nie spijany (pisałam o tym efekcie w mojej recenzji o zaawansowanej kuracji naprawczej Joico K-Pak). Naprawdę bardzo polecam.
Mam wielokrotnie przyciemniane i rozjaśniane włosy, a produkty z linii K-Pak sprawiają, że moje włosy wyglądają zdrowo i po prostu dobrze.