Essence, Lash Mania Mascara (Tusz pogrubiający)

Essence, Lash Mania Mascara (Tusz pogrubiający)

Pogrubiający tusz do rzęs, który nadaje rzęsom rozmiar XXL. Posiada wyjątkowo dużą i gęstą szczotkę zapewniającą niesamowity i teatralny efekt.

Absolutny KWC.

Bez zastanowienia daję maksymalną liczbę gwiazdek. Tusz znalazłam we Frankfurcie po raz pierwszy kiedy miałam dosłownie 5 euro w portfelu. Kupiłam, bo bardzo potrzebowałam trochę podkreślić rzęsy i szczerze to nie spodziewałam się żadnego efektu. Jednak nie miałam wyjścia. Użyłam... I moja miłość trwa do dziś :D

Plusy:
+ maksymalnie wydłuża
+ najlepsza szczoteczka na rynku
+ mega czarna
+ dużo tuszu
+ pogrubia
+ podkręca
+ cena!!!

Minusy...
hmmm
- może się odrobinke zaczyna kruszyć po używaniu jakiś czas
- nieodpowiedni do malowania dolnych rzęs
- dostępność (przynajmniej u mnie...)

Generalnie... genialny!!! Kocham moje rzęsy z tym tuszem, są wtedy prawdziwie teatralne i zniewalające! ;)Używam tego produktu od: 5 miesięcy

Rzęsy jak u laleczki!

Z moich ubogich, krótkich i rzadkich rzęs ten tusz zrobił efekt laleczki porcelanowej. Jestem bardzo na tak! Dodam, że kupiłam go przez przypadek, miałam kupić tusz również Essence ale Multi Action Mascara. Nie żałuję :) jestem z niego bardzo zadowolona. Nawet ta wielka szczoteczka nie przeszkadza. Już przyzwyczaiłam się do różnych rozmiarów i kształtów szczoteczek przeróżnych firm. Trudno się nią maluje dolne rzęsy, ale od czego jest patyczek do uszu ;)...

strzeżcie się

Tusz rozmazuje się, kruszy, ma olbrzymią nieporęczną szczoteczkę, którą ciężko się pomalować nie brudząc powiek. W dodatku skleja rzęsy i nie daje żadnego efektu pogrubienia, nie polecam!

Używam tego produktu od:tygodnia

najlepszy, jakich używałam

wszystkie zalety są wypisane wyżej :)
ja mam długie, czarne, gęste i podkręcone rzęsy naturalnie, ale z tym tuszem wychodzi po prostu rewelacyjnie!
minus - muszę je troszeczkę rozczesywać później, a używam do tego oczyszczonej szczoteczki z poprzedniego opakowania.

Używam tego produktu od: 2óch lat
Ilość zużytych opakowań: ok 5-6

to na co czekałam!

To jest idealny tusz, taki na jaki czekałam!

+ idealny czarny kolor
+ niesamowicie pogrubia
+ nie rozmazuje się
+ nie kruszy się
+ mega szczoteczka (to ona skłoniła mnie do zakupu)
+ ładne i pojemne opakowanie
+ cena

- troszkę skleja rzęsy, ale od czego jest grzebyczek

nie wiem czy go kupię następny raz gdzyż chcę spróbować innych tuszy

POLECAM!!!

Używam tego produktu od: od 1 tygodnia

Efekt Teatralnych Rzęs

Miałam mnóstwo różnych tuszy do rzęs ale żaden nie dawał tak wspaniałego efektu :-)

PLUSY:

+ cena
+ szczoteczka (w tym wypadku wielka szczota)
+ 100% czarny
+ świetnie rozczesuje rzęsy
+ nie skleja
+ ładne opakowanie
+ tuszu jest dużo (nie chcę skłamać ;) ale chyba 10g)
+ nie rozmazuje się w ciągu dnia
+ daje efekt pięknych, długich, pogrubionych i niesklejonych rzęs

MINUSY:

- kruszy się po ok. 7h

Używam tego produktu od: 3 tyg.

Prawie KWC ;)

Na początku był dość wodnisty i niezbyt mi pasował. co prawda mam długie, wywinięte rzęsy i nic im nie mogę zarzucić, ale lubię jak są pogrubione i wyraziste.
po jakimś miesiącu zgęstniał i jest cudowny! taki sam efekt otrzymywałam używając dużo droższych tuszy.
jedyne co mi nie pasuje, to to, że pod koniec dnia trochę się kruszy i podrażnia mi to oczy.
nie wiem czy kupię, bo chcę jeszcze wypróbować Multi Action ;)

bardzo okey ;)

tusz jest jak na ta cene swietny! czyli plusy to: cena, szczoteczka-lubie takie grube, rzesy naprawde sa pogrubione po nim, ladne opakowanie, trwaly efekt, wydajny. minusem dla mnie jest to, ze jak tuszuje mocno rzesy to brudzi mi powieke niezle. musze potem zrobic z tego kreske i rozmazac patyczkiem. nie wiem czy to dobrze ujelam :P troche sie kruszy. ogolna ocena to 4 ;)polecam

Używam tego produktu od: wakacji 9

nie mogę sie przekonac

chyba nie dla mnie. chociaz mam geste rzesy mialam wrazenie ze nic nie malował . oddalam w spadku siostrze, kotra z kolwi jest raczej zadowolona. sprobuje nim sie pomalowac jeszcze , bo szczota jest rewelacyjna, ale co z tego skoro zadnego efektu nei widze

Zaskakująco dobry.

Kupiłam go w chwili tymczasowego kryzysu, kiedy miałam na głowie inne wydatki niż kosmetyki, a jakoś przecież trzeba wyglądać. ;)

Tusz faktycznie ma ogromną szczoteczkę, minęło kilka dni zanim nauczyłam się nią malować. Kiedy już doszłam do wprawy to tusz ładnie pokrywał rzęsy, były bardzo pogrubione i kiedy jeszcze rozczesywałam je grzebyczkiem to nie były sklejone. Grzebyczek niestety jest obowiązkowy.

Tusz niestety nie jest intensywnie czarny i mógłby być bardziej trwały, ale i tak uważam że jest niezły jak na taką cenę. Pewnie kupię go jeszcze wiele razy. :)

i tak i nie.

plusy:
+porządnie pogrubia rzęsy!! To mi się podoba..
+nie robi efektu pandy
+tani (10 zł)

Minusy:
-wielgachna ta szczota od tego tuszu i trochę zabiera czasu nim się nauczymy nią operować
-przy nakładaniu robi odbitki na powiece
-po cały dniu jednak się osypuje
-na MM oraz moje koleżanki zgodnie twierdzą że jednak skleja rzęsy (widziały to na mnie, choć mi wydawało się że jest ok)

Posumowanie:
Jak jest mało kasy i trzeba przetrzymać miesiąc by kupić coś porządniejszego to warto go kupić. Efekt pogrubienia jest ładny. I ta czerń. No ale swoje minusy tez posiada. jakby nie sklejaż rzęs to byłabym z niego naprawdę zadowolona!!! :D

Używam tego produktu od:miesiąca

jakoś go zmęczę...

Mam ten tusz od dłuższego czasu i maluję się nim zrywami (czyli, jak mi się przypomni, że go mam), bo do rewelacyjnych tuszów, to on na pewno nie należy :)

Szczoteczka jest faktycznie wielka, nie widziałam jeszcze tak dużej szczoteczki w żadnym tuszu! Trochę trzeba nabrać wprawy, żeby się nim dobrze umalować, ale i tak ciężko jest z mniejszymi rzęsami w kąciku oka.

Tusz ma ten plus, że nie kruszy się i nie osypuje. Efekt wydłużenia i pogrubienia jest średni, ale oko staje się bardziej wyraziste.

Minus: tusz szybko wysycha. Nawet jego szczelne zakręcanie nic nie daje :(

Używam tego produktu od:paru miesięcy